Zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2012
Rzeszów
27 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bez polityki please.
4
Dokładnie,praktycznie każda drużyna miała takich wielkich piłkarzy,ale nie wszyscy mieli taką gracje i elegancję którą posiadał Generał. A przy tym całym sowim kunszcie i magi potrafił jeszcze wygrać tyle tytułów i był,jest i będzie wzorem dla przyszłych adeptów La Masii.
http://www.meczyki.pl/obrazki,26550
4
Wiesz,że ja też :) Takie wydarzenie zdarza się tylko raz :P
1
Proszę
2
Jak dla mnie to oni powinni wygrać Eurowizje,mi się najbardziej podoba,ale to moja subiektywna opinia.
Na drugim miejscu
10
Dziękuje za uznanie :D
2
Tak zdecydowanie popieram.
2
Dobre pytanie,Wróżbita Maciej już śpi nie będę go budził :P
0
No ma więcej meczy by strzelić więcej goli,ale średnio w ważnych meczach pada mniej bramek ;)
7
Dzwonie do Lucho...wait please
-Nie odebrał.
7
Chciałem się podzielić z wami wiadomością.
Mianowicie mam avatar ^^
Pewnie się zastanawiacie skąd mój nick "zbanowany" otóż zostałem kiedyś zbanowany,do dziś do końca nie wiem za co. W związku z tym założyłem takowe konto :)
3
To akurat prawda,Ronaldo nie jest,aż tak decydujący.
0
No ten był dziwaczny
0
Ale powoli goni Ronaldo Messiego w tym roku ;)
3
Kto najlepszy Barca! Ten sezon cudowny :)
3
Zgadza się 2 trafienia i rekord BHC pobity :)
3
Dzięki kolego,że jesteś ze mną,widzę,że są jeszcze na tym świecie ekolodzy :D
0
Wiem,to nie był ten konkurs ;)
4
Ja jestem przeciw Drwalowi bo jestem za ochroną lasów.
8
Ja myślę,że Messi zdobędzie jeszcze buta nie raz :) Ma żonę,dziecko, a i drugie w drodze,to pasuje tak z 8 butów :)
0
Tak fiesta była niczym Cholineks na ból gardła dla niektórych :)
2
Jakiego BBC... to rekord BHC wynosi 118 bramek ;)
Mają 117 i 2 mecze myślę że dadzą radę,myślę,że nawet sam Messi :)
0
Czy to na pewno były gole hmm oh wait...
25
Powiedz mu o tym.Porozmawiajcie może to pomoże.Rozmowa jest dobra na wszystko.
0
Rozpudzianił go :D
1
3
Verma grał dobrze,nie miał za dużo do roboty :) Był pewny i zdecydowany :) Tak został zmieniony bo wrócił po długiej przerwie :)
10
Ale jak można nazywać piłkarza Bogiem,gdy wykorzystuje to co zrobi drużyna?
Bóg to jest piłkarz który rządzi drużyną,a takim Bogiem jest Messi,żałuje i ubolewam nad tym że kibice Realu nie oglądają meczów Barcy i Messiego w akcji,bo wtedy by zobaczyli magię i boskie zagrania :)
1
No tak bliźniaki,jednej trochę pózniej się urodził jakieś 2 lata :D
5
Jakby ktoś stworzył o tym film,to było coś,bo ta historia jest piękna :)