1

Bez polityki please.

4

Dokładnie,praktycznie każda drużyna miała takich wielkich piłkarzy,ale nie wszyscy mieli taką gracje i elegancję którą posiadał Generał. A przy tym całym sowim kunszcie i magi potrafił jeszcze wygrać tyle tytułów i był,jest i będzie wzorem dla przyszłych adeptów La Masii.

http://www.meczyki.pl/obrazki,26550

4

Wiesz,że ja też :) Takie wydarzenie zdarza się tylko raz :P

1

Proszę

2

Jak dla mnie to oni powinni wygrać Eurowizje,mi się najbardziej podoba,ale to moja subiektywna opinia.


Na drugim miejscu

10

Dziękuje za uznanie :D

2

Tak zdecydowanie popieram.

2

Dobre pytanie,Wróżbita Maciej już śpi nie będę go budził :P

0

No ma więcej meczy by strzelić więcej goli,ale średnio w ważnych meczach pada mniej bramek ;)

7

Dzwonie do Lucho...wait please

-Nie odebrał.

7

Chciałem się podzielić z wami wiadomością.

Mianowicie mam avatar ^^
Pewnie się zastanawiacie skąd mój nick "zbanowany" otóż zostałem kiedyś zbanowany,do dziś do końca nie wiem za co. W związku z tym założyłem takowe konto :)

3

To akurat prawda,Ronaldo nie jest,aż tak decydujący.

0

No ten był dziwaczny

0

Ale powoli goni Ronaldo Messiego w tym roku ;)

3

Kto najlepszy Barca! Ten sezon cudowny :)

3

Zgadza się 2 trafienia i rekord BHC pobity :)

3

Dzięki kolego,że jesteś ze mną,widzę,że są jeszcze na tym świecie ekolodzy :D

0

Wiem,to nie był ten konkurs ;)

4

Ja jestem przeciw Drwalowi bo jestem za ochroną lasów.

8

Ja myślę,że Messi zdobędzie jeszcze buta nie raz :) Ma żonę,dziecko, a i drugie w drodze,to pasuje tak z 8 butów :)

0

Tak fiesta była niczym Cholineks na ból gardła dla niektórych :)

2

Jakiego BBC... to rekord BHC wynosi 118 bramek ;)
Mają 117 i 2 mecze myślę że dadzą radę,myślę,że nawet sam Messi :)

0

Czy to na pewno były gole hmm oh wait...

25

Powiedz mu o tym.Porozmawiajcie może to pomoże.Rozmowa jest dobra na wszystko.

0

Rozpudzianił go :D

1

3

Verma grał dobrze,nie miał za dużo do roboty :) Był pewny i zdecydowany :) Tak został zmieniony bo wrócił po długiej przerwie :)

10

Ale jak można nazywać piłkarza Bogiem,gdy wykorzystuje to co zrobi drużyna?
Bóg to jest piłkarz który rządzi drużyną,a takim Bogiem jest Messi,żałuje i ubolewam nad tym że kibice Realu nie oglądają meczów Barcy i Messiego w akcji,bo wtedy by zobaczyli magię i boskie zagrania :)

1

No tak bliźniaki,jednej trochę pózniej się urodził jakieś 2 lata :D

5

Jakby ktoś stworzył o tym film,to było coś,bo ta historia jest piękna :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?