Zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2012
Rzeszów
27 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Daj link do zdjęcia ;)
0
U nas też był sezon kontuzji ;)
0
Powie,że nikt mu nie pomógł go strzelić :D
0
Lucho przed meczem:
Kilka tygodni temu powiedziałeś, że czołówka jeszcze się potknie, ale na razie nikt nie zgubił punktów. Podtrzymujesz to zdanie?
---Dlatego nie zajmuję się bukmacherką. Najważniejsze, że my nie popełniamy błędów. Niespodzianki są na porządku dziennym. Jest wiele zespołów, które mogą je sprawić.
Może niech się weźmie za bukmacherke :D
0
Ronaldo jest zły za to że jego partnerzy tak słabo zagrali i mu nie dali sytuacji na gola :D
0
Messi wszystko robi z taką finezją i lekkością,że jest to przyjemne dla oka,a Ronadlo musi się nie źle namęczyć,stąd też jego gole nie mają takiej urody.
0
hahahhahahahhahahahah ;)
Pozdro
0
Z dedykacja dla Ronaldo :)
1
To musisz mieć w gaciach pełno :D
0
Powtórka please :)
0
Messi ładuje z główek aż miło, z sezonu na sezon jest coraz lepszy w tym elemencie ;)
0
Wow udzielił wywiadu w przerwie szacun.Mówił coś o 7 mln euro które mi wisi ?
8
Strzelone karne w tym sezonie:
Ronaldo 11
Messi 6
Jestem za tym, żeby karne się nie wliczały do nagrody dla najlepszego strzelca,ale wiem, że to jest nie(Real)ne
0
Nie tutaj sorki ;)
1
Pozostała 10 wykłada towar :D
0
Fajnie by było :D
0
CR musi uważać,bo teraz jest presja i na pewno będzie wkurzony :P
0
A może to wina Tuska w awatarze ?
1
Przestańcie bo Ronaldo się obrazi!
0
Kola124 Ile meczy w życiu oglądałeś ? Bo wnioskuje że chyba tylko ten jeden...no dobra dwa...
0
Suarez 2+
0
Ja bym powiedział,że asysta,ale http://www.meczyki.pl/wyniki-meczu-fc-barcelona-real-sociedad-1822041-events
7
Oficjalnie Messi bez asysty,zupełnie nie rozumiem,należała mu się przynajmniej jedna jak psu buda :P
0
Kto jest szczęśliwy? :)
0
Chciałem napisać A Neymar i Suarez a wyszedł z tego kogel-mogel :P
0
Uzależnieni od Leo? A Messi i Suarez?
2
Don wystarczy dać spacje kilka razy nie trzeba pisać 15 znaków ;)
A i załóż bloga z chęcią poczytam ;)
4
I jak tu zasnąć? :-)
1
nie musi...
1
kuciaka jeszcze nie pokonał,legia czeka :-)