0

Daj link do zdjęcia ;)

0

U nas też był sezon kontuzji ;)

0

Powie,że nikt mu nie pomógł go strzelić :D

0

Lucho przed meczem:
Kilka tygodni temu powiedziałeś, że czołówka jeszcze się potknie, ale na razie nikt nie zgubił punktów. Podtrzymujesz to zdanie?
---Dlatego nie zajmuję się bukmacherką. Najważniejsze, że my nie popełniamy błędów. Niespodzianki są na porządku dziennym. Jest wiele zespołów, które mogą je sprawić.

Może niech się weźmie za bukmacherke :D

0

Ronaldo jest zły za to że jego partnerzy tak słabo zagrali i mu nie dali sytuacji na gola :D

0

Messi wszystko robi z taką finezją i lekkością,że jest to przyjemne dla oka,a Ronadlo musi się nie źle namęczyć,stąd też jego gole nie mają takiej urody.

0

hahahhahahahhahahahah ;)

Pozdro

0

Z dedykacja dla Ronaldo :)

1

To musisz mieć w gaciach pełno :D

0

Powtórka please :)

0

Messi ładuje z główek aż miło, z sezonu na sezon jest coraz lepszy w tym elemencie ;)

0

Wow udzielił wywiadu w przerwie szacun.Mówił coś o 7 mln euro które mi wisi ?

8

Strzelone karne w tym sezonie:
Ronaldo 11
Messi 6
Jestem za tym, żeby karne się nie wliczały do nagrody dla najlepszego strzelca,ale wiem, że to jest nie(Real)ne

0

Nie tutaj sorki ;)

1

Pozostała 10 wykłada towar :D

0

Fajnie by było :D

0

CR musi uważać,bo teraz jest presja i na pewno będzie wkurzony :P

0

A może to wina Tuska w awatarze ?

1

Przestańcie bo Ronaldo się obrazi!

0

Kola124 Ile meczy w życiu oglądałeś ? Bo wnioskuje że chyba tylko ten jeden...no dobra dwa...

0

Suarez 2+

0

7

Oficjalnie Messi bez asysty,zupełnie nie rozumiem,należała mu się przynajmniej jedna jak psu buda :P

0

Kto jest szczęśliwy? :)

0

Chciałem napisać A Neymar i Suarez a wyszedł z tego kogel-mogel :P

0

Uzależnieni od Leo? A Messi i Suarez?

2

Don wystarczy dać spacje kilka razy nie trzeba pisać 15 znaków ;)
A i załóż bloga z chęcią poczytam ;)

4

I jak tu zasnąć? :-)

1

nie musi...

1

kuciaka jeszcze nie pokonał,legia czeka :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?