Zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2012
Rzeszów
27 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zapnę pasy w dogrywce :P
0
Brawo ;) uwielbiam takie statystki ;)
0
Trofea wystarczą do Złotej piłki a Messi chce mieć "manite" złotych piłek ;)
0
Bartra gra dobrze jak gra regularnie,ale widać,że dawno nie grał,takie jest moje zdanie.
0
Szkoda że Leosia tak bezpardonowo sfaulowali ;/
0
Dzięki kolego,poprawiłeś mi humor tym żartem ;)
A co do Messiego to widać było, że chce strzelić tego hatricka no ale nie wpadło ;)
0
Barca się oszczędzała ;)
A Real co robił z Celtą? Też piłkarze Realu byli jak dzieci we mgle gdy Celta atakowała :P
2
Czuje taki niedosyt że ten wolny nie wpadł,ale mimo wszystko bardzo dobre odczucia :)
0
Bujasz w obłokach jak Leoś jedną strzeli to będzie dobrze
0
A to prawda ;)
0
Masz racje on zawsze pozostanie w Barcelonie ;)
0
Zadziwiający jest fakt, że nikt nie porównał statystyk z tego roku Messiego i Ronaldo :D
0
Komentarz usunięty
0
A no prawda,ale Granade tak grzmocili,że aż żal było patrzeć :D
3
Sory że tak nie na temat,ale ten chłopak jakoś przypomina mi Neymara
0
Gratuluje,to świadczy o tym jakim jesteś człowiekiem.
0
Na Grzegorz Brauna.
0
Odszedł bo zarząd nic nie zrobił by go zatrzymać,ludzie widzę że wy nic nie wiecie na ten temat.
0
Thiago sprzedał zarząd,kto wie coś na ten temat ten rozumie...
0
Widzę nowy MikiMessi nam się szkoli ;)
0
No to lipa :P
1
My też byliśmy lepsi w 2010 roku z Interem i co ?
1
Jak będzie 0:0 to dogrywka?
0
Kolego zapomniałeś o Masonach.
0
Myślisz że tylko on jest złodziejem...cała klasa polityczna jest do wymiany.Ja jestem też za zmianą ustroju.
0
To po byku te asysty
0
Dalej głosuj na PO...
0
Stary chciało Ci się liczyć.Ja zerkam tutaj,chociaż Twoje wyliczenia są bardziej obszerne ;)
http://messivsronaldo.net/
A ciekawi mnie ile bramek ma Ronaldo w barwach Realu w samej La Liga ;)
0
No będzie ciekawie,ale szczeście odegra jak zawsze rolę kluczową ;)
0
Zobaczymy,jak nie w tym to w nastepnym sezonie ;)