0

Zapnę pasy w dogrywce :P

0

Brawo ;) uwielbiam takie statystki ;)

0

Trofea wystarczą do Złotej piłki a Messi chce mieć "manite" złotych piłek ;)

0

Bartra gra dobrze jak gra regularnie,ale widać,że dawno nie grał,takie jest moje zdanie.

0

Szkoda że Leosia tak bezpardonowo sfaulowali ;/

0

Dzięki kolego,poprawiłeś mi humor tym żartem ;)
A co do Messiego to widać było, że chce strzelić tego hatricka no ale nie wpadło ;)

0

Barca się oszczędzała ;)
A Real co robił z Celtą? Też piłkarze Realu byli jak dzieci we mgle gdy Celta atakowała :P

2

Czuje taki niedosyt że ten wolny nie wpadł,ale mimo wszystko bardzo dobre odczucia :)

0

Bujasz w obłokach jak Leoś jedną strzeli to będzie dobrze

0

A to prawda ;)

0

Masz racje on zawsze pozostanie w Barcelonie ;)

0

Zadziwiający jest fakt, że nikt nie porównał statystyk z tego roku Messiego i Ronaldo :D

0

Komentarz usunięty

0

A no prawda,ale Granade tak grzmocili,że aż żal było patrzeć :D

3

Sory że tak nie na temat,ale ten chłopak jakoś przypomina mi Neymara

0

Gratuluje,to świadczy o tym jakim jesteś człowiekiem.

0

Na Grzegorz Brauna.

0

Odszedł bo zarząd nic nie zrobił by go zatrzymać,ludzie widzę że wy nic nie wiecie na ten temat.

0

Thiago sprzedał zarząd,kto wie coś na ten temat ten rozumie...

0

Widzę nowy MikiMessi nam się szkoli ;)

0

No to lipa :P

1

My też byliśmy lepsi w 2010 roku z Interem i co ?

1

Jak będzie 0:0 to dogrywka?

0

Kolego zapomniałeś o Masonach.

0

Myślisz że tylko on jest złodziejem...cała klasa polityczna jest do wymiany.Ja jestem też za zmianą ustroju.

0

To po byku te asysty

0

Dalej głosuj na PO...

0

Stary chciało Ci się liczyć.Ja zerkam tutaj,chociaż Twoje wyliczenia są bardziej obszerne ;)

http://messivsronaldo.net/

A ciekawi mnie ile bramek ma Ronaldo w barwach Realu w samej La Liga ;)

0

No będzie ciekawie,ale szczeście odegra jak zawsze rolę kluczową ;)

0

Zobaczymy,jak nie w tym to w nastepnym sezonie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?