4

Chyba pod prysznicem.

0

Ja widziałem 2 rudych,ale podobni.
Nie rozróżniam rudych ani murzynów :D

0

Może ma :)

0

Ma syna to mu da :)

2

Może zmiana Ronaldo to był zabieg marketingowy,żeby pokazać, że Ronaldo nie zależy na Pichichi :D

0

Ja tam był chciał to zobaczyć :P

1


2

Nie,jeszcze 7 czerwca robimy kółeczko z 3 pucharami :)

0

To nie kibic,to internetowy pan z niską samooceną.

0

Co wygrał pan James....loadnig

0

Gdyby Messi chciał miałby z 60,nie wątpię w Leo :)

1

Jak nie zagra? Panie kolego jeszcze 2 trofea podniesie :)

0

I tak by były trybuny więc wolał oddać :)

2

Brawo Ty zostałeś nowym poszukiwaczem rekordów Messiego :)

0

Dzięki :)

6

Ich było dwóch ,drugi ubezpieczał tyły :D

0

A masz większy ? :P

1

Wystarczy zobaczyć gole i wkład Messiego w drużynę i widać,że Messi jest najlepszy,bo kto tak potrafi ? ;)

2

Moje przemyślenia na temat Realu:
Ronaldo pakuje bramki bo Real nie ma nominalnego defensywnego pomocnika,dlatego mają większą siłę ataku,ale....
to ma też drugą stronę medalu,bo tracą dużo bramek ;)

0

Piękne zdjęcie :) Ale ma nadzieje że nic nie zerwał,bo musi jeszcze 2 puchaty w tym sezonie podnieść :)

0

Oki nie ma problemu :)

0

Dołączam się do pytania :)

4

Nagrałem pożegnanie Xaviego jak coś :)

0

No nie wiadomo

2

W czym jest lepszy?

5

Starość nie radość.Ambicja go przerasta a forma nie wzrasta :)

2

Nie on się cieszy :)

1

Za chwilę będziemy liczyć bramki nieuznane i kto lepszy Ronaldo czy Messi :D

0

Masche gra jako stoper więc Sergi to dobry zmiennik Busiego.

16

No ładnie Smuda rozmawia z Al-Sadd. Nie wyobrażam sobie Smudy jako trenera Xaviego...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?