Zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2012
Rzeszów
27 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Chyba pod prysznicem.
0
Ja widziałem 2 rudych,ale podobni.
Nie rozróżniam rudych ani murzynów :D
0
Może ma :)
0
Ma syna to mu da :)
2
Może zmiana Ronaldo to był zabieg marketingowy,żeby pokazać, że Ronaldo nie zależy na Pichichi :D
0
Ja tam był chciał to zobaczyć :P
1
2
Nie,jeszcze 7 czerwca robimy kółeczko z 3 pucharami :)
0
To nie kibic,to internetowy pan z niską samooceną.
0
Co wygrał pan James....loadnig
0
Gdyby Messi chciał miałby z 60,nie wątpię w Leo :)
1
Jak nie zagra? Panie kolego jeszcze 2 trofea podniesie :)
0
I tak by były trybuny więc wolał oddać :)
2
Brawo Ty zostałeś nowym poszukiwaczem rekordów Messiego :)
0
Dzięki :)
6
Ich było dwóch ,drugi ubezpieczał tyły :D
0
A masz większy ? :P
1
Wystarczy zobaczyć gole i wkład Messiego w drużynę i widać,że Messi jest najlepszy,bo kto tak potrafi ? ;)
2
Moje przemyślenia na temat Realu:
Ronaldo pakuje bramki bo Real nie ma nominalnego defensywnego pomocnika,dlatego mają większą siłę ataku,ale....
to ma też drugą stronę medalu,bo tracą dużo bramek ;)
0
Piękne zdjęcie :) Ale ma nadzieje że nic nie zerwał,bo musi jeszcze 2 puchaty w tym sezonie podnieść :)
0
Oki nie ma problemu :)
0
Dołączam się do pytania :)
4
Nagrałem pożegnanie Xaviego jak coś :)
0
No nie wiadomo
2
W czym jest lepszy?
5
Starość nie radość.Ambicja go przerasta a forma nie wzrasta :)
2
Nie on się cieszy :)
1
Za chwilę będziemy liczyć bramki nieuznane i kto lepszy Ronaldo czy Messi :D
0
Masche gra jako stoper więc Sergi to dobry zmiennik Busiego.
16
No ładnie Smuda rozmawia z Al-Sadd. Nie wyobrażam sobie Smudy jako trenera Xaviego...