Zeidarusek
Dołączył/a: lipiec 2015
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Coutinho
1
Aż taki zdeterminowany jest aby opuścić Barcelone?!
0
Messi to nie Neymar. Neymar jest pazerny na kasę.
0
Przedłużył kontrakt i pewnie dostał tyle kasy co nie dostałby w Realu czy Juve.
1
No właśnie, aż się sytacja z Alexisem przypomina.
0
Bedzie wincyj piniędzy na wynalazki typu Paulinho.
0
Semir Stilić odchodzi z Wisły Kraków.
2
1. Dwunastu gniewnych ludzi
2. Mój przyjaciel Hachiko
3. Igrzyska śmierci trylogia
4. Piraci z Karaibów trylogia
5. Ósmoklasiści nie płaczą
1
Amorebieta jest piłkarzem Independiente.
1
Zizou tylko 3,2 milionów, teraz za tyle kosztuje Dawid Kownacki.
0
Bramkarz Barcelony B Sergi Puig trafi na roczne wypożyczenie do L'Hospitalet (trzecia liga). Sport
1
Barcelona i PSG zainetesowane piłkarzem Interu Geoffrey'em Kondogbia. Doniesienia potwierdził brat i agent środkowego pomocnika Interu. Jednocześnie zaprzeczył informacją, że Kondogbia przejdzie do Valencii. Tuttomercatoweb
0
Ma w styczniu wrócić do Atleti.
4
Thomas Muenier (PSG) głównym kandydatem do zastąpienia Danilo w Realu Madryt. [Marca]
0
No i pięknie. Obecna kadra mi się bardzo podoba. Młodzież wczoraj pokazała ze JM musi na nich częściej stawiać, a Seba Szymański będzie następcą Vadisa.
9
Radek Murawski zostanie piłkarzem Palermo. [Alfredo Pedullà]
0
Sport: http://estaticos.sport.es/resources/jpg/7/4/1500497805347.jpg
MD:http://www.mundodeportivo.com/r/GODO/MD/p4/ContraPortada/Imagenes/2017/07/20/img_dsalvador_20170720-001823_imagenes_md_otras_fuentes_portada_20.jpg
Standard na ten moment Paulinho i Neymar.
3
Barcelona postara się sprowadzić Paulinho w styczniu po zakończeniu sezonu w lidze chińskiej. Choć postara się jeszcze w tym okienku. [MD]
20
Na zdjęciu widzimy jednego z najlepszych piłkarzy na świecie, a obok niego Neymar.
https://pbs.twimg.com/media/DFCndkFXoAEjGiW.jpg:large
0
Cos Mareczka wspominala ze Malaga jest blisko wypożyczenia Llorente i Mayorala, więc ławka Realu coraz węższa.
0
W Man City jest Walker na prawej obronie, ale Danilo pamiętam że na swoim (niskim) poziomie potrafi tez grać na lewej obronie. Pewno fiasko transferu Mendy'ego z Monaco do Pepa i bardzo dobrze. Real się osłabia zdecydowanie.
0
No tak raczej pierwszy skład w rosyjskim klubie Maciek będzie miał i może powalczyc o mundial w Rosji. Raczej pierwszy skład nie, bo Jędza idealnie pasuje do taktyki Nawalki. Wydaje mi się ze mógłby zastąpić Peszko jako jokera w kadrze.
0
A to już oficjalnie? Bylem pewny jego transferu do Chelsea, a teraz coś sie mowi o Man City.
5
Maciek Rybus oficjalnie piłkarzem Lokomotivu Moskwa.
Nie pykło w Lyonie. Szkoda, początek miał dobry.
12
Ale się morda cieszy jak młodzież w Legii gra na tak wysokim poziomie.
0
Albo inny footroll.
0
Wcześniej Verratti, później Paulinho, teraz Neymar. Tak działają media i jakoś wszystko o dwóch pierwszych ucichlo, bo było mało prawdy w tym wszystkim. Plotki, ploteczki.
2
O co Ci chodzi? Kris podał informacje, prawdziwą ze strony Globo, które nie jest zwykłym szmatowcem z Brazylii.
6
Ale Legia ma diament w kadrze, Seba Szymański może bardzo dużo osiągnąć.
0
De Sciglio na testach w Juventusie.