Zeidarusek
Dołączył/a: lipiec 2015
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wam też nie działa pasek w aplikacji mobilnej?
4
Mógłbyś w TVN pracować.
3
Na ich stronie i TT nie ma takiego info, możesz podać link?
0
Dawaj wierni kibice Legii :D
https://pbs.twimg.com/media/DFBB2jVXkAEXVi3.jpg:large
PS. Wie ktoś jak nazywa się ten koleś obok Bartomeu.
4
Na Marco Verrattiego było 1,5 ze zagra w Barcelonie
0
A to przepraszam za wprowadzenie w błąd.
0
Barcelonie 222 milionow, natomiast podatek będzie wynosił połowę tej kwoty.
4
Oficjalnie: Paweł Jaroszyński piłkarzem Chievo Verona!!
1
O to Munir by jeszcze został i byłby zmiennikiem na skrzydle.
0
Ja wykupiłem Netflix, bo jest dla mnie tam wygodnie, a cena aż taka duża nie jest. Natomiast większość seriali Netflix'a znajdziesz na stronach typu cda czy fili.
2
Antonio Cassano tydzień temu podpisal kontrakt z Hellas Verona, a dziś poinformował o zakonczeniu kariery.
0
Cristian Pasquato w drodze do Warszawy!! W końcu jakiś poważny napastnik.
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/20156115_1225448944249072_641547928361150188_n.png.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=dc1ca0d2287da360139f129bf9645eb0&oe=5A0BF3F7
1
Tak, młodziutki rocznik '98
9
Na boisku nie będzie żonglował
0
W poprzednim sezonie wszystkie mecze na skrzydle.
0
Pewnie do Barcelony B?
1
Zdobywca Brązowej Piłki podczas ostatnich Klubowych Mistrzostw Świata Gaku Shibasaki przechodzi z Tenerife do Getafe.
0
Valverde podpisał kontrakt na dwa lata i chce krótkoterminowe opcje jak Paulinho niż Alena.
3
Dlatego nie oceniajmy EV po tym jak wziął trzech piłkarzy z rezerw do USA, bo Lucho rok temu do Anglii zabrał ze sobą chyba z dziesięciu zawodników, a wiemy jak to było u niego z korzystaniem z młodych piłkarzy z rezerw.
1
Gra wszystko pokazuje i napisałem, że Palencia na ten moment nie dałby rady w pierwszej drużynie Barcy. A Ernesto wybrał wszystkich do USA, którzy dobrze prezentowali się na treningach. Stawiam, że ta trójka nie dawała rady. Może w Pucharze Gampera z Chapecoense zagrają.
0
Fakt Roberto będzie na pewno pomocnikiem w przyszłym sezonie, ale z pewnością będzie też brany pod uwagę jako prawy obrońca. Jak pozycja może zależeć od formy? Dwa lata temu był w formie to i kilka meczów jako lewy obrońca zagrał. No tak Palencia pewnie zagra w 1/32 Pucharu Króla i wtedy się przekonamy i no i gra w zapleczu La Liga, bo to też będzie duży sprawdzian dla niego.
18
Ej eksperci jak tam na treningach Barcy było? Widzę, że tutaj dużo Was było na Ciutat Esportiva, bo wszyscy narzekają ze EV nie wziął do Stanów trzech młodzików. Dlaczego? Pewnie dlatego ze świetnie trenowali.
0
No własnie jesli Valverde nie da mu szansy to się nie przekonamy. Do USA leci CZTERECH prawych obrońców (z Douglasem i Roberto). Pewnie ten pierwszy odejdzie i sądząc, po wypowiedziach EV to w przyszłym sezonie i Roberto będzie brany pod uwagę przy ustalaniu prawego obrońcy i będzie miał trzech do wyboru przed Palencia. Żaden z prawych obrońców klasowy, ale co.
0
To jest typowy średniak LaLiga2, grał tam Tito z Rayo przez kilka lat.
0
Nie wyroznial sie dla mnie w trzeciej lidze i dlatego nie dostal szansy.Ja w poprzednim sezonie obejrzałem 3/4 meczów Barcy B, a Ty ile i jak ci się Sergi podobał?
0
Barca się dogadala z piłkarzem, a i klauzule mają wpłacić.
1
No Samper jest. A pytanie było dlaczego Douglas jedzie a Palencia nie, więc podałem powód.
0
Palencia jest słabym piłkarzem na ten moment. I nie poradzilby sobie.
0
Odpowiedź jest prostsza niż Ci się wydaje.
1
Bo Douglas jest piłkarzem pierwszej drużyny, a Palencia nie. Proste.