Zidane123
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko powstaje pytanie dlaczego Górnik ma mieć odjęte pkt za chuligańskie zachowanie kibicow na stadionie Piasta?
To nie klub Górnik Zabrze był organizatorem imprezy. Kary naleza sie kibicom tj . zakazy wyjazdow itp.
0
Neymar - 222 mln do kasy klubu
Coutinho - 130 (160) + Dembele 130 (150) mln + Griezmann 100 mln = 360 (410 mln) z kasy klubu
360(410) - 222 = 138 ( 188) mln euro
Neymar + Coutinho = ( Dembele + Griezmann) + Coutinho
Tak to nalezaloby rozpatrywać.
0
Mam nadzieje ze wroci Fury. Pajac trochę, ale ubarwiał boks.
0
O Tysonie tez niektórzy kiedyś mówili, ze nie ma techniki, a tylko sile i szybkość. To ze Mike mało uzywal lewego prostego nie znaczy ze tego nie miał techniki. On swa technikę dostosowal do warunków fizycznych. Jego technika i taktyka była idealna dla takiego boksera jak on.
Wilder tak często nokautuje swych rywali , bo często stosuje ciosy sierpowe. Jak ktoś sie ułamek spozni to po nim . Gosc dysponuje ogromna sila ciosu i wykorzystuje to. Ja wola takiego czasem chaotycznego niby ( w tym jest sposób, gwałtowne przyspieszenie i seria uderzen) Wildera dazacego do nokautu za każdym razm niż np. wyrachowanego pokazującego kunszt Kliczki, który nawet jak miał rywala przymroczonego to nie ryzykowal tylko nadal go prztykal az był w 100% pewien ze już tamten mu nie zagrozi to dopiero konczyl.
Bokserzy ,którzy swe pojedynki zamieniają w partie szzchow uważani sa za dobrych technikow. Bzdura.
0
Jakby nie miał techniki tj. unikow, lewy prosty, balans ciala, praca nóg, sierpy to każdy lałby go lbie ile wlazie, a nie jest latwo go trafic.
Osilkow w boksie było wiele ale żaden surowy technicznie nie był mistrzem swiata. No Walujew może.
0
Ja Wisle kibicuje od czasów ich starc z Schalke, Parma i Lazio. To mój ulubiony klub w Polsce. Może nadzieja matka głupich, ale ja wciąż licze, ze Wisla powroci do swietnosci.
0
Joshua jest lepszy technicznie, ale Wilder jak go trafi i trochę przymroczy, a to pradopodobne to w odróżnieniu od Wladka Kliczki Amerykanin rzuca sie na rywala ostro i go konczy.
Bukmacherzy pewnie stawialiby na Joshue, ale mam dziwne przeczucie , ze sila ciosow Wildera zrobilaby swoje.
0
Autobus Mourinho polegal na zmasowanej obronie i kontrach a Wilder jest strona przewazajaca w każdej walce tj . atakuje przede wszystkim. Taka Bvb za czasów Kloopa xd
0
Wydawalo sie ze po Ronaldinho nie będzie w Barcie lepszego piłkarza. Messi niesamowicie sie rozwinal i trzyma super poziom nieustannie już kilkanaście lat.
0
Joshua zwleka z ta walka, bo czeka az Wilder sie trochę zestarzeje i zatraci swe atuty. Obecnie to Wilder znokautowalby Joshue.
1
Brak kasy = gorsi piłkarze= brak sukcesow. Wisla to klub wielki jak na polskie warunki, ale do dawnej swietnosci to wiele( kasy) brakuje.
Szkoda, bo wydawalo sie , ze czasy Zurawia i Franka czy Kosy trwac będą wiecznie.
1
Podpisal kwity, ale po co ? Raczej nie dla zartu, chciał odejść. Figo nie spodziewal sie ze Perez wyjawi kwestie transferu jeszcze przed zakończeniem sezonu, gdzie Portugalczyk musial sie gesto tlumaczyc czy te rewelacje Floro sa prawda.
Pewnie ze strachu klamal, ze nie choć dobrze wiedział co podpisal.
Figo nie był dzieckiem, wiedział co robi. Florek wykorzystal go w kampanii na prezesa Realu i Portugalczyk miał goraco w tym okresie '' przejściowym " pomiędzy gra w Barcie a w Madrycie.
0
Odejsc bezposrednio z Barcelony do Realu, czy na odwrót nie zrobi byle tchórz. Na to potrzeba odwagi i to wielkiej. Figo mimo, ze jest sprzedawczykiem i słusznie to na pewno nie tchórzem.
0
Czy on słaby? Ja myślę, że jest niedoceniany po prostu.
0
To jak Wilder dewastuje rywali jest niesamowite. Jak trafi to nie ma człowieka, aby to ustał.
0
Co sądzicie o Wilderze? Dla mnie gość jest kozak. Najlepszy puncher od czasów Tysona. Joshua czeka aż Wilder sie zestarzeje. Myślę , że Deontay znokautowałby Anthonego
0
Po kontuzjach forma Niemca i Chorwata jest zagadką. Real ma słaba obronę i strzelić im kilka bramek nie jest wcale trudno. Real też coś strzeli. Wynik 3 -1 i może dogrywka
1
Bez znaczenia pewnie jest fakt, że Ronaldo parę lat grał w Anglii. Tam się gole strzela trudniej niż w Hiszpanii co tez pokazują staty CR w obu ligach.
0
Pique i Busquets w intymnej pozie xD
0
A kto ma wejść ekspercie wielki? Pewnie Dembele, a wówczas zostanie zachwiana równowaga ataku i obrony.
0
Cou to nie Neymar.
0
W LM na pewno ,w La LIga to Messi jest najlepszy
0
Tak, ale miałem na myśli że Real 0 pucharów za sezon 2018/19, bo SPE,SPH i KMŚ były konsekwencją poprzedniego sezonu.
0
Robert klasę pokaże. ale Milik i Zielu muszą zagrać turniej życia i Fabian też
0
W opcji A ZP dla CR jest w pakiecie z MS dla jego repr.
0
Polska mistrzem, ciężko mi to sobie wyobrazić, ale bardzo chciałbym
1
Mam kolejne pytanie i ciekawią mnie Wasze odpowiedzi. Co wybralibyście:
A) Barca wygrywa LM pokonując Real we finale + Portugalia wygrywa MŚ i ZP dla Ronaldo
B) Barca przegrywa we finale LM z Realem + Argentyna zostaje MŚ i ZP dla Messiego
Tylko takie opcje.
0
Wiem, ale wówczas odpowiedz byłaby oczywista. Do wyboru jedynie takie opcje.
0
Założyłem, że opcja Barcy z trypletem niedostępna. Jedynie powyższe opcje.
0
Co wybralibyście? Takie czysto teoretyczne rozważanie. Barca nie zdobywa trypletu w obecnym sezonie, ale kibice Barcy mogliby coś z poniższych opcji wybrać to która opcja byłaby najmniejszym złem dla Was:
A) Barca - La Liga + CdR, Real - LM
B) Barca - CdR , Real - 0 pucharów
C) Barca - 0 pucharów , Real - 0 pucharów + 5 m-ce w lidze i brak udziału w nast. LM