1

Mundo Deportivo piszące nt. Realu jest tak samo dobrze poinformowane, rzetelne jak i Marca z Asem nt. Barcelony.
Niedawno pisali, ze CR ma odejść po sezonie i chodzi tylko o obniżenie klauzuli , a teraz raptem po paru tygodniach Ronaldo będzie w centrum nowego zespołu.
Acha

0

O masz! Coraz lepiej xD

0

Mówisz jak brat ... no niepodobni trochę xD

0

Piqué jest jednym z najbardziej wpływowych graczy w szatni. A kto jest najbardziej wpływowym?

4

Klask,klask.. wrzutka, wrzutka główka brama.. klask ,klask :)

0

Wyrózniasz sie na tej stronie i to bardzo. Kim jesteś? Poeta?

0

Lepiej niech United awansują to w 1/4 będą same hity. Sevilla jak awansuje to praktycznie nikomu później nie da rady. United vs City będzie bardziej emocjonujące niż City vs Sevilla.

0

Delas najwieksza gwiazda, a gdzie gral ?W Romie, a nie w Barcelonie. Nani to nigdy nie była swiatowa czolowka na swej pozycji. W United do końca sie nie sprawdzil i nigdy nie został gwiazda tej ekipy i nie wywalczyl na dluzej miejsca w składzie. Oddali go do Sportingu , wiec..
Moutinho gwiazda w Porto i Monaco - średniaki europejskie.
Wiazac nadzieje na lepsza gre to można od Paula Pogby, bo mimo słabszego okresu on wcześniej pokazal w wielkim klubie ze grac na najw poziomie potrafi. Gomes pewnego poziomu już raczej nie przeskoczy. On gra tak jak umie

2

Grecja tez wygrala ME, a którzy piłkarze byli pozniej gwiazdami swoich klubow. Charisteas ich najlepszy strzelec był rezerwowym w Werderze:)
Ja oceniam trzeźwo rzeczywistość.
Gomesa przerasta presja, ale nie tylko - umiejetnosci za male na wymagania Barcelony.

1

Wygrali ME mimo znacznie mniejszej jakości od innych. To swiadczy o tym iż w tamtym turnieju wznieśli sie jako ekipa na wyzyny swych możliwości.
Potencjal pilkarzy tej kadry zweryfikowaly kluby w których graja. Gomes trafil do Barcy jako mistrz Europy i sadzono, ze jak mistrz będzie gral. Taa

1

W reprezentacji gra tak samo jak w Barcie, tylko, ze tam nie ma lepszych piłkarzy i nikt od Gomesa i jemu podobnych cudow nie oczekuje, wiec w kadrze on presji nie ma.
W Barcelonie sa wyższe wymagania.

1

A w Valencii to on był wirtuozem? Chyba na kompilacji z YouTube. Przeceniono możliwości tego pana sugerując sie ze skoro Real sie nim interesuje to warto go wziasc. Gomes, Digne, Paco to poziom max Valencii,Lyonu

0

W reprezentacji Portugalii to podstawowy zawodnik. To tylko oddaje "jakosc '' tej ekipy. I pomyslec, ze Ronaldo wygral z taka kadra ME.

0

Mysle, ze Francuzi sa w stanie wygrac MS w Rosji. Paczke maja konkretna

0

Benzema w Reau to ma ciepla posadke, niczym Arsene Wenger w Arsenalu. Jeden nie musi strzelac, asystować. Drugi nie musi wygrywać, a kasiore obaj maja ogromna. Wczasy .

0

Jeżeli CR zagra w pozostałych 8 spotkaniach to zakladajac wysoka skuteczność do końca uzbiera on ze 12 goli + obecne to max 30 bramek na koniec.

Messi ma teraz 24 wiec strzelić minimum 6 -7 dla niego nie będzie problemem. CR raczej nie ma szans na Pichichi

2

Nie zgodze sie z Toba. Na początku sezonu w lidze CR tez miał swoje sytuacje, ale był nieskuteczny. Teraz mu idzie po prostu.
Jak nie gral CR to Bale i Benzema tez mieli do dyspozycji tych samych pomocnikow i bocznych obroncow, a grali jeszcze gorzej.
Jak Messi nie strzelil gola przez 6 meczy z rzedu w LL to Barca i tak wygrywala bo strzelal Suarez i obrona FCB nie traci goli. W Realu oprócz Ronaldo nikt nie potrafi strzelac goli w miare dużo, a w dodatku biali w odróżnieniu od Barcy nigdy nie sa w stanie utrzymać 1 - 0.
Dlatego przewalili lige tak wcześnie.

4

To bylby rekord ligi chyba nie do powtorzenia. Barcelona grajaca najmniej efektownie od kilkunastu lat ma za to najlepsza gre defensywna w swojej historii.
Atakiem wygrywa sie bitwy, a wojny obrona.

0

CR ma już pewny tytul krola strzelcow LM po x6. LM to wciąż daleka droga do końcowego triumfu. Trofeum Pichichi raczej nie zdobędzie, bo z 10 meczow do konca to ze 2 będzie odpoczywal. Messi albo Suarez to wygrają.

1

Jak sadzicie, czy Barca ustanowi rekord 102 pkt w lidze? Z 10 pozostałych meczow to jedynie 2 sa trudne tj. z Sevilla wyjazd i Realem u siebie.

1

W innych wielkich klubach trenerzy tez tak szybko starzeją sie jak w Barcelonie?

0

O co chodzi z Ben Arfa?

0

Problem w tym , ze w La Liga nie ma dobrych sedziow. Może Vitiennes czy jak sie to pisze i wszystkich trzeba by wyslac do Grecji.

0

Przynajmniej zapamietalbys to zdarzenie na długo xD

0

Jak Ramos dostanie małpiego rozumu to wyleci z boiska, a wiec dla Barcy lepiej. Bez przesady z tymi obawami o zdrowie piłkarzy w klasykach. Ile to ciężkich kontuzji było po meczach FCB - RM ? Ja sobie nie przypominam. Messi ile razy miał ciężkie urazy po meczach z Madrytem? Jakos nie pamiętam.

Takie demonizowanie. Za ostry faul jest czerwona , a Ramosa sędziowie znaja.

0

Barca i Real wygrywaja praktycznie wszystkie finaly, wiec szanse bylyby rowne. Im więcej stresu tym zwycięstwo lepiej smakuje.

0

Już poprawiłem. Dzieki

0

Wyeliminowanie rywala w 1/4 nie daje jeszcze pucharu, wiec nie ma takiego wydzwieku, a we finale już tak. Jeden mecz, a jakie konsekwencje. Wszystko, albo nic. Chwala, albo upokorzenie i to wszystko na trwale w kartach historii footballu .

0

Final LM 2017/18 Real vs Barcelona to moje marzenie.

Taki mecz przeszedłby do historii. Real wygrywając 3 x LM po finale z Barca zostalby wyniesiony na piedestal jako najważniejszego klubu ost. 2 dekad XXI wieku.
Barca wygrywając z RM przerwałaby jego hegemonie i tym samym zostalaby zapamietana w historii niczym Barca z 1992 z golem Komana.

Oby obie ekipy nie zawiodły i w maja doszloby do meczu o jakim od dawna wszyscy marza.

1

Pechowy tydzień dla Kane. Najpierw odpadl z Juve w LM. Teraz kontuzja i pewnie brak udziału w MS . A jeszcze nie tak dawno miał być wielki transfer do Realu za 200 mln i wszystko pięknie. Futbol bywa przewrotny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?