Zidane123
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Majac nieograniczony budżet na transfery jest mu latwiej niż gdyby takowego nie miał. Niech idzie do Liverpoolu i tam zrobi potege, majac ich kase tez nie mala, ale nie tyle co City.
Bez watpienia Pep to swietny trener, ale Barcelona z super skladem i Bayern nie majacy konkurencji w Niemczech oraz City z kupa forsy, gdzie w 1,5 roku Pep wydal az 560 mln euro to ekipy, gdzie jest najłatwiej o sukcesy.
0
Bo wiekszosc polskich kibiców Barcy to gimbaza, wiec nie ma sie co dziwić komentarzom.
0
Ta , bo dzieki temu Real bedzie miał mistrza. Perez posmarował :)
0
No właśnie, a tu na stronie zamiast o Atletico to ciągle mówi się o ... Realu.
0
Dzięki bramkom Ramosa w ostatniej min Real wygrał SPE, La Lige ( konsekwencja to szansa na SPH wygrany zresztą) i przede wszystkim pamiętną decime, dzięki czemu mieli szanse na kolejny SPE i KMS co zresztą wygrali.
W tym sezonie Real natracił pkt w normalnym czasie gry co zrobiło im i tak stratę do lidera praktycznie niemożliwą do odrobienia . Te gole stracone przez Real w ost min w lidze w tym sezonie jedynie mogą ich ulokować na 3 miejscu zamiast drugiego.
Reasumując futbol dal Realowi w ost. minutach meczów o wiele, wiele więcej niż im zabrał.
0
Ta baba pewnie chce wydusić potężne pieniądze, które Floyd pewnie zapłaci. Mógł tej cwaniarze przynajmniej spuścić manto.
0
A jakie było pytanie?
0
Podzielam Twoją opinię. Fajnie byłoby jakby tak ze 6 druzyn rywalizowało ze sobą o tytuł La Liga i to na serio, a nie tylko w przedsezonowych zapowiedziach.
0
W tym sezonie, choćby po wynikach druzyn z Anglii widać, ze pieniadz jednak robi swoje. Atletico kase w miare duza ma wiec poniżej pewnego poziomu nie zejdzie, ale Valencia, Sevilla i Villareal to już teraz wyraznie ustepuja swym odpowiednikom z Anglii
0
Angielskie kluby maja wielu bogatych wlascicieli i coraz bardziej widać roznice pieniadza na korzyść ligi angielskiej w stosunku do innych.
Czy chcielibyście, aby szejkowie, rosyjscy miliarderzy wykupowali udzialy klubow La Liga i zrobili z Sevilli , Valencii, Atletico, Espanyolu, Bilbao itp. kluby na skale City, Psg, czy Chelsea?
Takie rozwiązanie sprawiloby, ze Barcelona i Real stracilyby monopol w lidze i pierwszeństwo w podbieraniu talentow malym klubom. Czy jednak lepiej zeby bylo juz tak jak jest, co sadzicie?
0
Za kasę ,którą zarabia kupi sobie ciepłą kurtkę i jakoś to zniesie.
0
Tak,Perez kupił sędziego, ale to nie wystarczyło. Real mistrza mieć nie będzie. Jakby dzisiaj nie przegrali to by mieli.
0
Czyli jak zwykle.
1
Pieniądze w końcu zrobią różnicę i takie kluby jak City i Psg będą wygrywać LM. Myślę, że i Neymar zdobędzie LM z Paryżem jak nie w tym to w następnym roku, bo już są mega mocni, a to pewnie nie koniec transferów.
Ney chciał wyjść z cienia Messiego? To pewnie też. ZP i tak niebawem wygra, bo Messi i CR sa już po 30 - ce, a lepsi nie będą
0
A średnia goli w tym sezonie lepsza od Messiego. O co kaman?
1
I ze strachu nawet Ronaldo nie przyjechał xD
2
Widać, że Real oszczędza się na Psg. Espanyol w tym sezonie ograł Atletico, Real w lidze i Barcelonę w CdR. A oni bronią się przed spadkiem. I weź tu zrozum futbol xD
0
Brak Ronaldo i bocznych obrońców jest widoczny.
0
Tak bo Real na pierwszym miejscu. Liga ustawiona.
0
W obrzydliwy sposób to odszedł Figo, ale Neymar? Nie przypominam sobie, aby Neymar manifestował jakos szczególnie przywiązanie do Barcelony. On wybrał razem z tatą oczywiście Barcę nie tylko ze względów sportowych, ale przede wszystkim finansowych. Dali mu najwięcej to grał w Barcie. Teraz dostał jeszcze więcej w Psg i tam poszedł.
1
Owszem były takie wpisy jak podajesz, ale było ich zdecydowanie mało w porównaniu do tych komentarzy przychylnych niezależnie od tego co zrobił Neymar. Teraz proporcje są odwrócone. Większość wpisów o Neyu jest negatywna. To mam na myśli.
11
Jak sobie czytam komentarze nt. Neymara to jedna rzecz mnie zastanawia. Czy użytkownicy tej strony wypowiadają sie o Brazylijczyku teraz akurat gdy juz w FCB nie gra szczerze, czy to zwykła złośliwość ?
Neymar grał w Barcelonie kilka lat i na wszelkie zarzuty o to że jest symulantem, panienką, gwiazdorkiem itp. od razu była tu fala oburzenia i rozmaite formy obrony Neymara. Teraz to już jest symulant i w ogóle co najgorsze.
Tak sobie myślę, że jakby tak Pique, Suarez odeszli nagle z Barcy gdzieś gdzie tutejszym kibicom by nie spasowało to też pewnie można by tu poczytać szczerze co kto myśli.
Wvcześniej Neymar był spoko i idolem, a teraz to zwykły ( wybierz brzydkie słowo).
0
Wygrac z Realem mogą i nawet mysle, ze wygrają, ale Real tez cos na pewno tam strzeli. Di Maria jest bardzo dobry itd., ale nie oszukujmy sie ,latwiej będzie Realowi powstrzymać Argentynczyka niż Neymara.
Ney często bywa samolubny, ale ma tez najwięcej asyst w zespole Psg. To dla Paryza duza strata.
0
Dzieki warunkom fizycznym Ronaldo może grac na pozycji napastnika, czego ze względu na owe warunki fizyczne nie może Messi.
Wzrost + muskulatura za to eliminują u CR gibkość, balans ciala i ogolnie drybling co jest atutem Messiego dzięki jego niskiemu wzrostowi, wiec CR nie nadaje sie na pozycje ofensywnego pomocnika na jakiej gra Messi.
Cos za cos.
0
Srednia goli na mecz wyzsza u Ronaldo mimo wszystko. Messi w życiowej formi takie info tu można wyczytać, a Ronaldo jest beznadziejny, wiec jak to z tym , bo staty nie potwierdzają.
3
Jakby wszystkie słabe zespoły grały tak jak Girona na CN to Messi z Suarezem mieliby na koniec sezonu po 100 bramek, wiec rozumiem , ze ci to odpowiada. Tylko co na to kibice tych słabych zespołow? Myślę, że woleliby grać jak Getafe i mieć wynik 0 -0 niż 1 -6
0
Ja myślę , że Realowi przydaliby się Ter Stegen, Umtiti i Suarez.
Barcelonie chyba Modrić.
1
Otwartą piłkę z szansami powodzenia to przeciwko Barcie mogą grać Real, Psg, Man City ,Bayern i Sociedad u siebie. Pozostałe ekipy tylko stylem defensywnym mogą blaugranie zaszkodzić. Las Palmas jak wyjdzie ofensywnie to skończy jak Girona.
4
Mistrz Włoch co kompromituje się w europejskich pucharach? Juve przynajmniej trzyma poziom w Europie. Juventus tam ( Serie A) wygrywa, bo jest po prostu najlepszy.
0
A kogo z Realu widziałbyś w Barcelonie i kto z Barcy pasowałby do Realu?