Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Dla swojego dobra niech odejdzie. Flick trenerem jest świetnym, ale brak szans dla niektórych graczy takich jak Roony to wyjątkowo smutna sprawa, tym bardziej, że było wiele momentów w tym sezonie, gdzie można było dać mu 30 minut gry, a nie wstał nawet z ławki..
16
Szkoda. Pięknie było oglądać w Blaugranie Polaka, który w dodatku odgrywa znaczącą rolę w zespole. Liczby kapitalne, a mogły być jeszcze lepsze, gdyby co poniektórzy schowali jakieś prywatne rozterki do kieszeni i po prostu wystawili mu piłkę..
2
Zawodnik Realu może zostać wyjebany z boiska tylko wtedy, gdy sędzia zapomni, że ten ma już żółtą kartkę
4
„Atak wygrywa mecze, obrona wygrywa tytuły”
sir Alex Ferguson
Cytat, który podsumowuje nasz sezon.
1
Pedri po kontuzji jest cieniem samego siebie
1
Zesrani są dojazd dojazd!!
0
Rozkład jazdy wszystkim dobrze znany
0
@Guess 2:0 zrobione na wyjeździe to dość konkretny wynik.
0
@4drian0 Mysza mnie oczarowała swoim klimatem, będzie grane.
1
@marcin62 Co jak co.. Ale przez ostatnie kilka lat w LM to my mieliśmy problemy z doniesieniem..
1
Myślicie, że Robcia jeszcze stać na wielki mecz w LM, gdzie poprowadzi zespół do zwycięstwa? Ja uważam, że gdyby Yamal na chwilę zapomniał, że nienawidzi Lewego i zaczął zagrywać mu piłki to jak najbardziej tak. Smacznej kawusi i udanego dnia życzę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Luis to jednak wie komu ręki nie podawać..
2
Ale że wy na forum piłkarskim chcecie o piłce dyskutować? Chorzy jacyś? Polityka, tenis, czarne dziury, pulsary i inne księżyce.. Nikogo tu nie obchodzi, że skład Ci się nie podoba.
13
@kacperFCB_ De Jong, który równie często się gubi na boisku dalej będzie zarabiał koło 20 baniek.. O naszej linii obrony już nawet nie wspominając..
1
@majkiii Flick raz przegrał na Metropolitano 0:4, to jak Simeone ogarnie i chłopacy będą mieli odpowiedni mental to utrzymają wynik z pierwszego spotkania..
0
Może grajmy w LM bez środkowych obrońców? Wtedy nie będzie miał kto wyłapać czerwonej kartki..
0
Frajerstwo rok do roku, rok do roku.. Niech Munchen weźmie te Ligę Mistrzów, fajną piłeczkę chłopaki grają, przyjemnie się to ogląda, a my dalej dziadujmy.
0
@Kazragore Chłopie grają na wyjeździe i mają przewagę dwóch bramek.. I co? Mają całym zespołem atakować?
1
Zostawił sprytnie nogę.. Cwaniactwo, ale czerwo się należy..
1
Olise to po prostu dojrzały Yamal
0
Carreras przy Olise to junior
7
Tam już nawet na trybunach się śmieją z jego nurkowań..
0
@TR3YWAY Nie zapomnij jakiegoś skyrka na drogę
2
Zobaczcie, jak przed drugą bramką porusza się Robert. Złośliwi będą się śmiać, że już tylko dobija, ale to jaką pokazuje inteligencje na boisku i jak przewiduje wydarzenia boiskowe, to jest coś niesamowitego i zarazem nieosiągalnego dla innych napastników nawet ze światowej czołówki.
6
To jakaś popierdółka, a nie kiler..
1
Człowiek niby wie, a jednak się łudzi..
1
@mordini123 Ciekawe, czy to będzie pożegnalny mecz Robcia..
0
@agaFCB Nadal to tak ikoniczna i charyzmatyczna postać, że nawet Pani "psycholożka" siedziałaby cicho jak mysz pod miotłą.
1
@blakkudium Fuzja z Interem Mediolan?