Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Yamal gra praktycznie wszystko od deski do deski, a tu ludzie piszą, że wszedł aby podtrzymać rytm meczowy xDDD weź się puknij jeden z drugim
0
@lithotripter Według nauk Kościoła człowiek ma wolną wolę, którą został obdarzony przez Boga. W sumie to dość logiczne, po co czyściec, czy piekło, skoro Bóg by wszystkimi sterował?
0
Dziwne to Crimson Desert. Mam wrażenie, że wepchnęli tam dosłownie wszystko od smoków po jakieś roboty z silnikiem odrzutowym.. Od toporów po broń palną.. Mam mieszane odczucia. Przed premierą na pewno nie kupie, poczekam na jakieś gamplaye i wtedy podejmę decyzję.
3
@Vegeta88 @VegetaPolska Niech Ci odpowie
1
@kubix05 Prawidłowa postawa
0
@Guillegavira Niech Ferrana wezmą, tam jeszcze powinien dawać radę.
0
@FCB_dimiC Ilu ludzi cierpi z powodu tego, że Ci mężczyźni malują sobie paznokcie? Zgaduję, że nie cierpi nikt, może poza oczami prawdziwych "sigm" które to nie mogą zdzierżyć tego widoku. Żyj i daj żyć innym koleżko.. Po swojemu, tak jak sobie chcą
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@gumaz W 2013 nie było La Rambli na stronie. Jedynie komentarze pod artykułami.
1
@FcPortoFan1999 Ten Gul to dobry ananasik :D
0
@FcPortoFan1999 Ajj.. Upiekło się tym razem
0
@FcPortoFan1999 Widzę, że dla Porto 2:0 to nawet coś więcej niż tylko niebezpieczny wynik..
0
@LAMC_10 Może zabroni Polkom kontaktu z mężczyznami o karnacji afroamerykańskiej po tej gównoburzy.
3
Równie dobrze ja mogę coś takiego powiedzieć.. Moc sprawcza takiego wywodu będzie na podobnym poziomie..
0
Kontrakt do 2028.. Za mniej niż 70 baniek na pewno go nie puszczą, a i tak byłbym zaskoczony, gdyby puścili za tyle..
1
@Kgorecki2500 Ja gram z pierwszej osoby, ale to chyba ze względu na to, że ogrywam głównie tytuły, które mają widok z pierwszej osoby i to kwestia przyzwyczajenia. Mam jeszcze do ogrania requim właśnie na poziomie insanity i może tam spróbuję widoku z trzeciej.
7
@Rupert_Haubica Ferran do PSG jako środkowy ręcznikowy?
0
@Eklerek Ciekawe, czy te "skrzydełka" nie będą trochę przeszkadzać kierowcom, bądź co bądź są dość spore i mogą delikatnie ograniczać widoczność.
0
@BORO_12 Xavi przecież wygrał mistrzostwo Hiszpanii. Z tymi samymi zawodnikami też można się kłócić.. Yamal dopiero wszedł do zespołu w drugim sezonie Xaviego w dodatku pod koniec i było to jeszcze dziecko, teraz to już piłkarz klasy światowej+.. Flick to lepszy trener od Xaviego to prawda, ale te argumenty Laporty trochę z czapy.
3
Bez Oskara to Sporting byłby już jakieś 3 punkty przed Porto i co najlepsze, że to są fakty xD
0
No PITUCHOO No Party
5
Otamenti posadzony na dupie jak junior
7
OKURWAAAAAA PITUCHOOOOO
3
Widzę, że w Portugalii gorsza kibicowska dzicz od tej polskiej..
19
Leo na przestrzeni całego sezonu w lalidze dalej by dobijał do wyniku 20-25 goli.
1
No Pedri No Party
2
@takisobiektos A to bardzo szkoda, że w tym "full wypasie" nie dali mu prędkościomierza..
3
Leo w swoim życiu nigdy nie był pod większą presją.. Jedno krzywe spojrzenie i tomahawki lecą bombardować twój kraj..
0
@norbi77 "Staty nic nie znaczą".. Kluby w dużej mierze na nich polegają, więc..
2
@misterio Postawisz @Kessie browarka i rozwiąże taki problem, nim ty się zorientujesz, że zginął Ci rower..