1

Yamal gra praktycznie wszystko od deski do deski, a tu ludzie piszą, że wszedł aby podtrzymać rytm meczowy xDDD weź się puknij jeden z drugim

0

@lithotripter Według nauk Kościoła człowiek ma wolną wolę, którą został obdarzony przez Boga. W sumie to dość logiczne, po co czyściec, czy piekło, skoro Bóg by wszystkimi sterował?

0

Dziwne to Crimson Desert. Mam wrażenie, że wepchnęli tam dosłownie wszystko od smoków po jakieś roboty z silnikiem odrzutowym.. Od toporów po broń palną.. Mam mieszane odczucia. Przed premierą na pewno nie kupie, poczekam na jakieś gamplaye i wtedy podejmę decyzję.

3

@Vegeta88 @VegetaPolska Niech Ci odpowie

1

@kubix05 Prawidłowa postawa

0

@Guillegavira Niech Ferrana wezmą, tam jeszcze powinien dawać radę.

0

@FCB_dimiC Ilu ludzi cierpi z powodu tego, że Ci mężczyźni malują sobie paznokcie? Zgaduję, że nie cierpi nikt, może poza oczami prawdziwych "sigm" które to nie mogą zdzierżyć tego widoku. Żyj i daj żyć innym koleżko.. Po swojemu, tak jak sobie chcą

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@gumaz W 2013 nie było La Rambli na stronie. Jedynie komentarze pod artykułami.

1

@FcPortoFan1999 Ten Gul to dobry ananasik :D

0

@FcPortoFan1999 Ajj.. Upiekło się tym razem

0

@FcPortoFan1999 Widzę, że dla Porto 2:0 to nawet coś więcej niż tylko niebezpieczny wynik..

0

@LAMC_10 Może zabroni Polkom kontaktu z mężczyznami o karnacji afroamerykańskiej po tej gównoburzy.

3

Równie dobrze ja mogę coś takiego powiedzieć.. Moc sprawcza takiego wywodu będzie na podobnym poziomie..

0

Kontrakt do 2028.. Za mniej niż 70 baniek na pewno go nie puszczą, a i tak byłbym zaskoczony, gdyby puścili za tyle..

1

@Kgorecki2500 Ja gram z pierwszej osoby, ale to chyba ze względu na to, że ogrywam głównie tytuły, które mają widok z pierwszej osoby i to kwestia przyzwyczajenia. Mam jeszcze do ogrania requim właśnie na poziomie insanity i może tam spróbuję widoku z trzeciej.

7

@Rupert_Haubica Ferran do PSG jako środkowy ręcznikowy?

0

@Eklerek Ciekawe, czy te "skrzydełka" nie będą trochę przeszkadzać kierowcom, bądź co bądź są dość spore i mogą delikatnie ograniczać widoczność.

0

@BORO_12 Xavi przecież wygrał mistrzostwo Hiszpanii. Z tymi samymi zawodnikami też można się kłócić.. Yamal dopiero wszedł do zespołu w drugim sezonie Xaviego w dodatku pod koniec i było to jeszcze dziecko, teraz to już piłkarz klasy światowej+.. Flick to lepszy trener od Xaviego to prawda, ale te argumenty Laporty trochę z czapy.

3

Bez Oskara to Sporting byłby już jakieś 3 punkty przed Porto i co najlepsze, że to są fakty xD

0

No PITUCHOO No Party

5

Otamenti posadzony na dupie jak junior

7

OKURWAAAAAA PITUCHOOOOO

3

Widzę, że w Portugalii gorsza kibicowska dzicz od tej polskiej..

19

Leo na przestrzeni całego sezonu w lalidze dalej by dobijał do wyniku 20-25 goli.

1

No Pedri No Party

2

@takisobiektos A to bardzo szkoda, że w tym "full wypasie" nie dali mu prędkościomierza..

3

Leo w swoim życiu nigdy nie był pod większą presją.. Jedno krzywe spojrzenie i tomahawki lecą bombardować twój kraj..

0

@norbi77 "Staty nic nie znaczą".. Kluby w dużej mierze na nich polegają, więc..

2

@misterio Postawisz @Kessie browarka i rozwiąże taki problem, nim ty się zorientujesz, że zginął Ci rower..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?