Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
Rapha to jakimś iluminatom na odcisk nadepnął, że wszędzie go pomijają, czy o co chodzi?? :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Hansi dalej czuje mięte do Lewego.. Zresztą trudno mu się dziwić..
3
@Kozinho. @July_6_BcN Przypadkowo oznaczam
6
@marcin62 Polacy wciąż zdziwieni, że w innych krajach nie można opluwać funkcjonariuszy jak w ich ojczyźnie..
1
@Greenalley U nas jak Rapha był kontuzjowany też gra opierała się w wielu meczach na Yamalu..
0
Można wyłączyć..
5
Przelecieć pół świata, tylko po to, aby dostać manite..
2
Roonego to szkoda na tej ławie..
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Yamalek przyspawany do ławki i okej..
4
Oho.. Oskar ledwo co zaprezentowany w Porto, a już czytam, że za rok wypożyczenie do ekstraklapy.. Obrzydliwe społeczeństwo..
1
@FcPortoFan1999 Od 5 miejsca w dół, tak zgadzam sie. Moim zdaniem decydujący wpływ może mieć obecność Janka i Kuby. Aklimatyzacja dzięki nim, powinna być dla Oskara dość latwa i szybka.
2
Pietuszewski już oficjalnie w Porto.
Profil Porto na fb wstawił przywitanie zawodnika z kibicami.
26
@addept W wieku 8 lat u Leo zdiagnozowano zespół Aspergera, więc to nie tylko introwertyzm.
1
@Krystian1588
Kelsier - Z Mgły Zrodzony, Brandon Sanderson
Kaz Brekker - Szóstka Wron, Leigh Bardugo
0
Aż żal skorzystać..
1
@michaleu Jeżeli chodzi o ligę portugalską to tak.. Jednak mecze z ligi europy, no to wiadomo.. Polsat..
1
@FcPortoFan1999 Seba Szymański musi z Fenerbahce uciekać..
1
@FcPortoFan1999 Dużo zależy od tego, jaki kredyt zaufania da mu Farioli. Sama liga portugalska nie jest jakoś bardzo wymagająca, bo zespoły od 5 miejsca w dół to poziom ekstraklasy.. Oby głowa dojechała i trener był cierpliwy. Super, że będzie miał obok Janka i Kubę, dzięki temu proces adaptacji będzie duuuużo prostszy.
1
@Arden Czasami mam wrażenie, że wszystko co oglądam w internecie to jeden wielki fake xD
2
Przepraszam.. 7 minut..
0
Nie mogą odebrać piłki bez faulu.. Jeszcze z 5 minut i śmietanki na prowadzeniu.
0
@zadafcb Ale co z tego, że Rosjanin? Powiedział, że popiera Putina? Nie traktujmy każdego Rosjanina jakby był mordercą.
0
Ojciec z każdego swojego owocu musi wycisnąć soki..
1
Aby następne 365 dni były dla was lepsze niż poprzednie 365 dni
0
Spalony powinien być uzależniony od ustawienia stóp i tylko stóp, jeżeli obie są za obrońcą wtedy nie ma znaczenia położenie innych części ciała.. Sytuacje, gdzie bramka nie jest uznana, bo wystawał kawałek głowy, czy kolana są po prostu komiczne.
1
@Karol145 Amerykanom raczej prezydenta nie wybierasz.. Rosjanom też nie, chodź tam to chyba nawet nie mają wyboru o którym napisałeś.. Czego byś nie napisał lub jakiej karteczki do urny byś nie wrzucił, wydarzenia byłyby te same..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika