Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
PSG w poprzednim sezonie obskoczyło wpierdziel w trzech spotkaniach w fazie ligowej, a jak się to skończyło dobrze wiemy.. Rapha się rozegra, wróci Pedri i dociskamy te LM kolanem.. Oby tylko Araujo w tych rozgrywkach murawy już nie powąchał.
0
Klasyczny Araujo. Chłopowi już nic nie przeskoczy
0
Jakby nie mogli już bez losowania rozstawić tej Boliwi i Surinamu.. Nienawidzę takiego sztywnego trzymania się protokołu.. Jest to wręcz nielogiczne..
3
@misterio Paluchy głęboko i zwracamy..
0
@kanver_ Lewy był kontuzjowany.
15
Mi się wydaję, że nasi kopacze nie odnajdują się w sytuacji, gdy w kraju się ich chwali.. Oni muszą być po prostu cały czas jeba** żeby im się chciało..
1
Niech tam Karolek wleci do szatni i wyjaśni chłopakom, co o tym myśli..
0
Nam zawsze pozycja faworyta meczu przeszkadza..
6
Jak człowiek ma lekki niedosyt po remisie z Holandią to znaczy, że było naprawdę nieźle.
5
Nikt mnie nie przekona, że kibole robią atmosferę i muszą być na stadionach.. To bydło i patologia nic więcej.
1
Patologia już zgłosiła obecność
4
@LeszekFCB "Jeździł"? To co, po pierwsze randce jak został wystawiony nie skapnął się, że coś jest nie tak, czy któryś z was się przebrał?
1
@FcPortoFan1999 Ale co odmówił? Odmówił modlitwę czy odmówił modlitwie?
0
Ja myślałem, że on ma kontrakt gdzieś do 2029 a to jeszcze tylko półtora sezonu..
53
@Huck Aha, czyli masz drogą furę to prawo powinno być dla Ciebie bardziej pobłażliwe.. Tak z ciekawości.. Nie jeździsz czasem BMW?
2
@Huck Ale że co? Oszukują przy pomiarach, czy o co chodzi? Sporo jeżdżę autem, niezliczoną ilość razy przejeżdżałem przy "suszarce" i nigdy nie zostałem zatrzymany..
3
Ferminka nie można..
0
@maroon Klub pewnie preferuje, aby takie zabiegi były prowadzone przez ich zaufanych lekarzy.. Nie wiem, ale uważam za wielce prawdopodobne, że może tak być.
4
Barcelona jest pracodawcą Yamala, a co za tym idzie pokrywa jego pensje, więc robi wszystko, by był w pełni gotów na jej mecze, a nie mecze reprezentacji.. Logika myślę, że w miarę się zgadza..
0
Znaj dobroć Pana Yamalku, minuta odpoczynku.. Zrób z niej pożytek
1
Na ten moment my po prostu nie możemy grać tak ustawioną obroną..
9
Czas na kolejne partidazo Ferminatora
0
Oskar goń!!!!!!!
1
Lechowi pozostało nagranie kolejnego vloga z szatni na Vallecas..
0
Weszli gracze trochę powyżej przeciętnych umiejętności i już ciężary..
0
@Stinger_ Tak jakby miał kompletnie wyje**** w ten mecz..
0
Ten napastnik Lecha gra za karę??
0
@FcPortoFan1999 To twoje Porto z taką grą to nawet od wczorajszej Barcelony by baty dostało..
0
@Popitek12 Ostatnio np. Na Smallinga grał i potężny Portugalczyk dał radę ustrzelić dublet.. Coś niebywałego.
16
Dobrze, że wódka się nie psuje..