1

PSG w poprzednim sezonie obskoczyło wpierdziel w trzech spotkaniach w fazie ligowej, a jak się to skończyło dobrze wiemy.. Rapha się rozegra, wróci Pedri i dociskamy te LM kolanem.. Oby tylko Araujo w tych rozgrywkach murawy już nie powąchał.

0

Klasyczny Araujo. Chłopowi już nic nie przeskoczy

0

Jakby nie mogli już bez losowania rozstawić tej Boliwi i Surinamu.. Nienawidzę takiego sztywnego trzymania się protokołu.. Jest to wręcz nielogiczne..

3

@misterio Paluchy głęboko i zwracamy..

0

@kanver_ Lewy był kontuzjowany.

15

Mi się wydaję, że nasi kopacze nie odnajdują się w sytuacji, gdy w kraju się ich chwali.. Oni muszą być po prostu cały czas jeba** żeby im się chciało..

1

Niech tam Karolek wleci do szatni i wyjaśni chłopakom, co o tym myśli..

0

Nam zawsze pozycja faworyta meczu przeszkadza..

6

Jak człowiek ma lekki niedosyt po remisie z Holandią to znaczy, że było naprawdę nieźle.

5

Nikt mnie nie przekona, że kibole robią atmosferę i muszą być na stadionach.. To bydło i patologia nic więcej.

1

Patologia już zgłosiła obecność

4

@LeszekFCB "Jeździł"? To co, po pierwsze randce jak został wystawiony nie skapnął się, że coś jest nie tak, czy któryś z was się przebrał?

1

@FcPortoFan1999 Ale co odmówił? Odmówił modlitwę czy odmówił modlitwie?

0

Ja myślałem, że on ma kontrakt gdzieś do 2029 a to jeszcze tylko półtora sezonu..

53

@Huck Aha, czyli masz drogą furę to prawo powinno być dla Ciebie bardziej pobłażliwe.. Tak z ciekawości.. Nie jeździsz czasem BMW?

2

@Huck Ale że co? Oszukują przy pomiarach, czy o co chodzi? Sporo jeżdżę autem, niezliczoną ilość razy przejeżdżałem przy "suszarce" i nigdy nie zostałem zatrzymany..

3

Ferminka nie można..

0

@maroon Klub pewnie preferuje, aby takie zabiegi były prowadzone przez ich zaufanych lekarzy.. Nie wiem, ale uważam za wielce prawdopodobne, że może tak być.

4

Barcelona jest pracodawcą Yamala, a co za tym idzie pokrywa jego pensje, więc robi wszystko, by był w pełni gotów na jej mecze, a nie mecze reprezentacji.. Logika myślę, że w miarę się zgadza..

0

Znaj dobroć Pana Yamalku, minuta odpoczynku.. Zrób z niej pożytek

1

Na ten moment my po prostu nie możemy grać tak ustawioną obroną..

9

Czas na kolejne partidazo Ferminatora

0

Oskar goń!!!!!!!

1

Lechowi pozostało nagranie kolejnego vloga z szatni na Vallecas..

0

Weszli gracze trochę powyżej przeciętnych umiejętności i już ciężary..

0

@Stinger_ Tak jakby miał kompletnie wyje**** w ten mecz..

0

Ten napastnik Lecha gra za karę??

0

@FcPortoFan1999 To twoje Porto z taką grą to nawet od wczorajszej Barcelony by baty dostało..

0

@Popitek12 Ostatnio np. Na Smallinga grał i potężny Portugalczyk dał radę ustrzelić dublet.. Coś niebywałego.

16

Dobrze, że wódka się nie psuje..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?