7

Wkurwili Kounde to mają za swoje

0

@Filipem Chodzi o strzelanie w środek??

1

@bart_azz Wątpię aby był gotowy na grę od początku.

21

Yamal w pierwszym składzie świeżo po kontuzji? Świetny pomysł..

6

Ale co Huijsen zagrał występ swojego nazwiska to nie mam pytań.

0

Madryciakowi się jeszcze ulało.. classic tak zwany

3

To ten moment w którym zbliżamy się do jakiegoś karnego z tyłka dla białych..

2

Julianie co ty robisz...

1

On się jeszcze zdążył na sędziego liniowego spojrzeć, ale na strzał już niestety nie zdążył xd

3

Jak się składasz trzy sekundy do strzału na takim poziomie no to cóż..

0

@marcin62 A co trzeba robić żeby "żyć" według Ciebie. Każdy ma inną definicje "życia" chętnie poznam twoją.

0

Bardziej w tym plebiscycie pokrzywdzony był Rapha, nie Yamal.. Pozycje powinny być przynajmniej odwrotne, albo Rapha powinien w ogóle wygrać ten plebiscyt..

9

@mvnBasten Wydaję mi się, że w swojej wieloletniej karierze już nie raz udowodnił, że w meczu też potrafi strzelać ;)

0

@draxidox Tłumacząc na poprawny.. Europa do 2027 roku zrezygnuje z Rosyjskich nośników energii. Nie ma za co.

10

Trochę trudno, żeby tak nie było.. Messi jest motorem napędowym Interu zarówno w kwestiach sportowych, jak i marketingowych i w ogóle jakichkolwiek kwestiach.. Czy to dobrze, że klub tak naprawdę opiera to wszystko na jednym zawodniku? Pewnie nie.. Ale czy dziwi mnie ta sytuacja? Kompletnie nie..

0

@Amaworld U Fatiego bodajże usunięto łąkotkę. W ogóle jakie są pozytywy i negatywy takiego usunięcia łąkotki? Oczywiście chodzi mi o łąkotkę już taką doświadczoną przez życie, że tak to ujmę.

2

Temat kolana będzie wracać już do końca jego kariery.. Chyba najlepszym wyjściem po powrocie będzie wypożyczenie do jakiegoś Betisu, bo u nas raczej będzie miał ciężko o konkretne minuty.

1

Po czymś takim Mundo nie powinno być już tu w ogóle cytowane..

2

Pedri jedenasty.. To zasługuje na więcej niż minutę ciszy..

5

Pedri czysto piłkarsko zjada wszystkich.

0

@draxidox Może nad Polską wyczarowali jakąś barierę, jak w Gothicu..

18

-Firma, która bierze połowę ceny konkurencji
-Firma, która nie dość że bierze połowę ceny konkurencji, to jeszcze obiecuje wcześniejszy koniec prac niż ta konkurencja..

Nic podejrzanego.. Jest tanio? Jest tanio.. Jest dobrze? Jest tanio..

1

Zalewski co w tym Bergamo robi

4

@tbas Mało kto płacze, chodzi o sposób w jaki go to spotkało, a jeśli uważasz, że mu się należało.. Psychiatria stoi przed tobą otworem.. Ta prywatna oczywiście, nie na NFZ..

4

Sam robi sobie krzywdę mówiąc takie rzeczy.

4

W tym momencie cały świat za Oscarem

0

@malicinho Nie każdy musi być miły i kochać ludzi..

0

@Who_you_mam Mi się wydaję, że to raczej chodziło o kogoś innego..

0

@szela1899 A ja bym sobie pooglądał Barcelonę z poprzedniego sezonu.

16

Wygraj wiele znaczących nagród w świecie futbolu, a strać nad sobą panowanie, bo przegrywasz rywalizacje w pucharze sołtysa..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?