Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Wkurwili Kounde to mają za swoje
0
@Filipem Chodzi o strzelanie w środek??
1
@bart_azz Wątpię aby był gotowy na grę od początku.
21
Yamal w pierwszym składzie świeżo po kontuzji? Świetny pomysł..
6
Ale co Huijsen zagrał występ swojego nazwiska to nie mam pytań.
0
Madryciakowi się jeszcze ulało.. classic tak zwany
3
To ten moment w którym zbliżamy się do jakiegoś karnego z tyłka dla białych..
2
Julianie co ty robisz...
1
On się jeszcze zdążył na sędziego liniowego spojrzeć, ale na strzał już niestety nie zdążył xd
3
Jak się składasz trzy sekundy do strzału na takim poziomie no to cóż..
0
@marcin62 A co trzeba robić żeby "żyć" według Ciebie. Każdy ma inną definicje "życia" chętnie poznam twoją.
0
Bardziej w tym plebiscycie pokrzywdzony był Rapha, nie Yamal.. Pozycje powinny być przynajmniej odwrotne, albo Rapha powinien w ogóle wygrać ten plebiscyt..
9
@mvnBasten Wydaję mi się, że w swojej wieloletniej karierze już nie raz udowodnił, że w meczu też potrafi strzelać ;)
0
@draxidox Tłumacząc na poprawny.. Europa do 2027 roku zrezygnuje z Rosyjskich nośników energii. Nie ma za co.
10
Trochę trudno, żeby tak nie było.. Messi jest motorem napędowym Interu zarówno w kwestiach sportowych, jak i marketingowych i w ogóle jakichkolwiek kwestiach.. Czy to dobrze, że klub tak naprawdę opiera to wszystko na jednym zawodniku? Pewnie nie.. Ale czy dziwi mnie ta sytuacja? Kompletnie nie..
0
@Amaworld U Fatiego bodajże usunięto łąkotkę. W ogóle jakie są pozytywy i negatywy takiego usunięcia łąkotki? Oczywiście chodzi mi o łąkotkę już taką doświadczoną przez życie, że tak to ujmę.
2
Temat kolana będzie wracać już do końca jego kariery.. Chyba najlepszym wyjściem po powrocie będzie wypożyczenie do jakiegoś Betisu, bo u nas raczej będzie miał ciężko o konkretne minuty.
1
Po czymś takim Mundo nie powinno być już tu w ogóle cytowane..
2
Pedri jedenasty.. To zasługuje na więcej niż minutę ciszy..
5
Pedri czysto piłkarsko zjada wszystkich.
0
@draxidox Może nad Polską wyczarowali jakąś barierę, jak w Gothicu..
18
-Firma, która bierze połowę ceny konkurencji
-Firma, która nie dość że bierze połowę ceny konkurencji, to jeszcze obiecuje wcześniejszy koniec prac niż ta konkurencja..
Nic podejrzanego.. Jest tanio? Jest tanio.. Jest dobrze? Jest tanio..
1
Zalewski co w tym Bergamo robi
4
@tbas Mało kto płacze, chodzi o sposób w jaki go to spotkało, a jeśli uważasz, że mu się należało.. Psychiatria stoi przed tobą otworem.. Ta prywatna oczywiście, nie na NFZ..
4
Sam robi sobie krzywdę mówiąc takie rzeczy.
4
W tym momencie cały świat za Oscarem
0
@malicinho Nie każdy musi być miły i kochać ludzi..
0
@Who_you_mam Mi się wydaję, że to raczej chodziło o kogoś innego..
0
@szela1899 A ja bym sobie pooglądał Barcelonę z poprzedniego sezonu.
16
Wygraj wiele znaczących nagród w świecie futbolu, a strać nad sobą panowanie, bo przegrywasz rywalizacje w pucharze sołtysa..