Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie chcieli okradać Barcy z takiego grajka za marne 60 baniek.. Dopiero teraz posypią się oferty.
1
@Kinginiesta Żeby można było jeździć po niej ciężarówą.. Poproszę następne pytanie.
0
@draxidox Ale szacun za kawkę gratis.
3
@MichuZ44 Nie powiedział nikt, nigdy
2
@pawello10 Agresja nigdy nie jest czymś normalnym.. "To jest sport, piłka nożna" Właśnie piłka nożna, nie mma.
0
@FcPortoFan1999 "Ale" było w kontekście porównania dyscyplin.. Są to wielcy polscy sportowcy, ALE są więksi i takie są fakty. Nie ma tu żadnego braku szacunku..
1
@FcPortoFan1999 Jak doszedłeś do takiego wniosku? W porównaniu do piłki nożnej większość sportów wypada blado jeśli chodzi o globalną popularność.. Co jednak nie zmienia faktu, że aby wejść na szczyt w jakimkolwiek sporcie, trzeba włożyć masę pracy i wysiłku i tę pracę zawsze będę szanował, ale nie oszukujmy się.. Łatwiej wygrać wyścig, gdzie startuje dziesięć osób, niż wyścig w którym startuje tych osób sto..
4
@FcPortoFan1999 Szanuję zarówno Włodarczyk jak i Stocha, ale porównywać rzut młotem i skoki do piłki nożnej, gdzie te dwie pierwsze dyscypliny w porównaniu do tej trzeciej uprawia jakaś marginalna ilość ludzi, jest po prostu niesmaczne.. Inna skala sukcesu.
0
@JohnKennedy Ojej gość kombinuje sobie z ubiorem.. Żeby Ci tylko gałek ocznych nie wypaliło po takim widoku..
0
Zjeżdża sc i się ścigamy, a nie jakieś stawanie w miejscu..
0
Będą potrzebne pełne deszczówki?
0
@FCB_dimiC No.. Zobaczymy.
0
Slicki dla 18 latka na mokrym torze xD
7
Max jest po prostu najlepszym kierowcą w stawce, tyle w temacie.
0
@mekston Poza wszystkimi nikt się nie spodziewał
3
Ferrari chciało Lewisa po q1 odpalić xD
1
@Hosh "W wypadku samochodowym to jeszcze nic" Ciekawy punkt widzenia.
3
@vangoor My patrzymy z perspektywy piłki nożnej, bo nie znaliśmy go osobiście.. Nie ma w tym nic złego.. Czepiacie się wszystkiego na siłę.
0
@Joint21 Czyli chciałbyś już do końca wykastrować ten sport?
0
@Encore Kolega chyba wszędzie widzi kampanię "anty Messi"
3
Logiczne, jesteśmy ligowymi rywalami.
3
@Bogan Chodzi o to, że powinien brać pod uwagę dobro brata, który w Barcy będzie miał znacznie większe szanse na trofea i sukcesy indywidualne.
0
Ktoś się orientuje, kiedy wyjdzie ten telefon od hmd z podpisami graczy Barcy z tyłu? Miał być w czerwcu, ale coś cisza..
0
Przyszłość polskiej piłki, jak się patrzy..
3
@lajcior Że chuj z tego
11
Barca, gdy sprzeda całą swoją kadrę, będzie już bardzo blisko zasady 1:1 nie będzie to jeszcze wystarczające, ale będzie już naprawdę blisko...
0
@Tomason Jaki mistrz? Kiedy on zdobył mistrzostwo?
8
@Azazel_Pazuzu Ty się człowieku nie kompromituj bardziej niż zwykle.
0
@FcPortoFan1999 Ktoś inny nie. Kubica, tak.
0
Aby komuś w red bullu nie przyszedł głupi pomysł, żeby Hadjara już w tym sezonie z Tsunodą zamienić.. Chłopowi naprawdę dobry sezon zepsują..