0

Nie chcieli okradać Barcy z takiego grajka za marne 60 baniek.. Dopiero teraz posypią się oferty.

1

@Kinginiesta Żeby można było jeździć po niej ciężarówą.. Poproszę następne pytanie.

0

@draxidox Ale szacun za kawkę gratis.

3

@MichuZ44 Nie powiedział nikt, nigdy

2

@pawello10 Agresja nigdy nie jest czymś normalnym.. "To jest sport, piłka nożna" Właśnie piłka nożna, nie mma.

0

@FcPortoFan1999 "Ale" było w kontekście porównania dyscyplin.. Są to wielcy polscy sportowcy, ALE są więksi i takie są fakty. Nie ma tu żadnego braku szacunku..

1

@FcPortoFan1999 Jak doszedłeś do takiego wniosku? W porównaniu do piłki nożnej większość sportów wypada blado jeśli chodzi o globalną popularność.. Co jednak nie zmienia faktu, że aby wejść na szczyt w jakimkolwiek sporcie, trzeba włożyć masę pracy i wysiłku i tę pracę zawsze będę szanował, ale nie oszukujmy się.. Łatwiej wygrać wyścig, gdzie startuje dziesięć osób, niż wyścig w którym startuje tych osób sto..

4

@FcPortoFan1999 Szanuję zarówno Włodarczyk jak i Stocha, ale porównywać rzut młotem i skoki do piłki nożnej, gdzie te dwie pierwsze dyscypliny w porównaniu do tej trzeciej uprawia jakaś marginalna ilość ludzi, jest po prostu niesmaczne.. Inna skala sukcesu.

0

@JohnKennedy Ojej gość kombinuje sobie z ubiorem.. Żeby Ci tylko gałek ocznych nie wypaliło po takim widoku..

0

Zjeżdża sc i się ścigamy, a nie jakieś stawanie w miejscu..

0

Będą potrzebne pełne deszczówki?

0

@FCB_dimiC No.. Zobaczymy.

0

Slicki dla 18 latka na mokrym torze xD

7

Max jest po prostu najlepszym kierowcą w stawce, tyle w temacie.

0

@mekston Poza wszystkimi nikt się nie spodziewał

3

Ferrari chciało Lewisa po q1 odpalić xD

1

@Hosh "W wypadku samochodowym to jeszcze nic" Ciekawy punkt widzenia.

3

@vangoor My patrzymy z perspektywy piłki nożnej, bo nie znaliśmy go osobiście.. Nie ma w tym nic złego.. Czepiacie się wszystkiego na siłę.

0

@Joint21 Czyli chciałbyś już do końca wykastrować ten sport?

0

@Encore Kolega chyba wszędzie widzi kampanię "anty Messi"

3

Logiczne, jesteśmy ligowymi rywalami.

3

@Bogan Chodzi o to, że powinien brać pod uwagę dobro brata, który w Barcy będzie miał znacznie większe szanse na trofea i sukcesy indywidualne.

0

Ktoś się orientuje, kiedy wyjdzie ten telefon od hmd z podpisami graczy Barcy z tyłu? Miał być w czerwcu, ale coś cisza..

0

Przyszłość polskiej piłki, jak się patrzy..

3

@lajcior Że chuj z tego

11

Barca, gdy sprzeda całą swoją kadrę, będzie już bardzo blisko zasady 1:1 nie będzie to jeszcze wystarczające, ale będzie już naprawdę blisko...

0

@Tomason Jaki mistrz? Kiedy on zdobył mistrzostwo?

8

@Azazel_Pazuzu Ty się człowieku nie kompromituj bardziej niż zwykle.

0

@FcPortoFan1999 Ktoś inny nie. Kubica, tak.

0

Aby komuś w red bullu nie przyszedł głupi pomysł, żeby Hadjara już w tym sezonie z Tsunodą zamienić.. Chłopowi naprawdę dobry sezon zepsują..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?