Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
34
Gość 50% społeczeństwa nazywa rasistami i homofobami, a jego post sobie siedzi w gorących i nikt z tym nic nie robi.. Ja napisałem, że koledzy z boiska mają Lewego w piździe i wiadomość z bomby usunięta.. Prowokacja vs komentarz meczowy.. Wynik wszystkim dobrze znany.
3
Ależ zaskoczenie, że istnieje demokracja i ludzie mogą sobie głosować na kogo chcą o jeju.. Szok xD
4
Aa tam.. Młody też go olewa na wolnych pozycjach
0
To byłaby wyjątkowo droga szklanka
2
Dobrze, że Araujo z żółtą, to Hansi go raczej nie wpuści.. A przynajmniej taką mam nadzieję..
2
@HypeR Jak już to dla dobra futbolu..
0
@tbas To bardziej błędy w obliczeniach niż "ogarnianie kosmosu"
W dodatku ta sonda została stworzona, by przebić się przez cholernie gęstą atmosferę wenus, więc ta nasza nie zrobi na niej szczególnego wrażenia, co dodatkowo utrudnia sprawę.
1
@Yoshi94 Ale żeś tu fikołka wykręcił.
0
Martinez też niby nie był gotowy na 100% a co zrobił w tym meczu pisać nie musze.
0
A my mamy rezerwowych?
0
Jak wjebią na 0:3 to już zmiany nie będą potrzebne
6
Przecież Cubarsi nie trafił w piłkę, co wy chcecie xD
2
Jeden dobry sezon wystarczy, by być zapisanym złotymi głoskami w takim klubie jak Barcelona? Nie wydaje mi się.
0
@addept Nawet jeśli.. To jakie to ma znaczenie?
6
@RoberDzik Wątpię, że od razu po powrocie Lewy wyjdzie w pierwszym.
1
@GTBTP Zapisz się na wizytę.. Później niech zapisze się twój ukraiński kolega.. Zobaczysz, kto będzie miał szybciej wizytę..
0
Ale ktoś jeszcze tu musi pomóc Yamalkowi
0
Na lewej obronie gramy gościem, który miałby problem z wywalczeniem pierwszego składu w niektórych klubach ekstraklasy.. O czym my rozmawiamy.
0
@Kismeth W 9 jeszcze Martin..
0
@BulaKG Oho.. Widzę segregacja pełną parą..
12
Gość powiedział po prostu prawdę, a tu już niektórym pociekło.. Za kogo miałby grać? Messiego? Neymara?
0
@mlodyg_ A kto tu chwali Mentzena?
24
@KibicBarcy84 Ale co to ma do rzeczy? Przecież Igor tu nie mówi, że był lepszym piłkarzem od Kounde, tylko wspomina rozmowę z nim.. Jakaś Polska logika Ci się odpaliła..
28
Gdyby nie piłka nożna to Rudiger w tym momencie piłowałby nasz mur graniczny.. Fakt, nie opinia.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@1LY0 BVB to za duży klub by służyć jako "rozwijalnia" talentów dla innych klubów.
2
@LOPEZ16 Yamal to bardziej Neymar niż Messi, a Rapha to sam nie wiem.. Dziwny ma styl grania.
3
Neymar by zdążył jeszcze zatańczyć przed zatrzepotaniem piłki w siatce
1
Nie no..
0
@RobsonPL Nie jest. Pozdrawiam.