34

Gość 50% społeczeństwa nazywa rasistami i homofobami, a jego post sobie siedzi w gorących i nikt z tym nic nie robi.. Ja napisałem, że koledzy z boiska mają Lewego w piździe i wiadomość z bomby usunięta.. Prowokacja vs komentarz meczowy.. Wynik wszystkim dobrze znany.

3

Ależ zaskoczenie, że istnieje demokracja i ludzie mogą sobie głosować na kogo chcą o jeju.. Szok xD

4

Aa tam.. Młody też go olewa na wolnych pozycjach

0

To byłaby wyjątkowo droga szklanka

2

Dobrze, że Araujo z żółtą, to Hansi go raczej nie wpuści.. A przynajmniej taką mam nadzieję..

2

@HypeR Jak już to dla dobra futbolu..

0

@tbas To bardziej błędy w obliczeniach niż "ogarnianie kosmosu"
W dodatku ta sonda została stworzona, by przebić się przez cholernie gęstą atmosferę wenus, więc ta nasza nie zrobi na niej szczególnego wrażenia, co dodatkowo utrudnia sprawę.

1

@Yoshi94 Ale żeś tu fikołka wykręcił.

0

Martinez też niby nie był gotowy na 100% a co zrobił w tym meczu pisać nie musze.

0

A my mamy rezerwowych?

0

Jak wjebią na 0:3 to już zmiany nie będą potrzebne

6

Przecież Cubarsi nie trafił w piłkę, co wy chcecie xD

2

Jeden dobry sezon wystarczy, by być zapisanym złotymi głoskami w takim klubie jak Barcelona? Nie wydaje mi się.

0

@addept Nawet jeśli.. To jakie to ma znaczenie?

6

@RoberDzik Wątpię, że od razu po powrocie Lewy wyjdzie w pierwszym.

1

@GTBTP Zapisz się na wizytę.. Później niech zapisze się twój ukraiński kolega.. Zobaczysz, kto będzie miał szybciej wizytę..

0

Ale ktoś jeszcze tu musi pomóc Yamalkowi

0

Na lewej obronie gramy gościem, który miałby problem z wywalczeniem pierwszego składu w niektórych klubach ekstraklasy.. O czym my rozmawiamy.

0

@Kismeth W 9 jeszcze Martin..

0

@BulaKG Oho.. Widzę segregacja pełną parą..

12

Gość powiedział po prostu prawdę, a tu już niektórym pociekło.. Za kogo miałby grać? Messiego? Neymara?

0

@mlodyg_ A kto tu chwali Mentzena?

24

@KibicBarcy84 Ale co to ma do rzeczy? Przecież Igor tu nie mówi, że był lepszym piłkarzem od Kounde, tylko wspomina rozmowę z nim.. Jakaś Polska logika Ci się odpaliła..

28

Gdyby nie piłka nożna to Rudiger w tym momencie piłowałby nasz mur graniczny.. Fakt, nie opinia.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@1LY0 BVB to za duży klub by służyć jako "rozwijalnia" talentów dla innych klubów.

2

@LOPEZ16 Yamal to bardziej Neymar niż Messi, a Rapha to sam nie wiem.. Dziwny ma styl grania.

3

Neymar by zdążył jeszcze zatańczyć przed zatrzepotaniem piłki w siatce

1

Nie no..

0

@RobsonPL Nie jest. Pozdrawiam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?