Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 "Dwoje ludzi się kocha" i to powinno im wystarczyć.. Branie kredytu na wesele to idiotyzm i tego nie wybronisz ckliwymi opowiastkami.
3
Wyjąć z tej reprezentacji jeszcze Zalewskiego i nie wygrywamy nawet z Maltą..
0
@Ramon_Villaverde Mi się wydaję, że on tak mówi, bo sam chce w to uwierzyć.. Jednak głowa nie pozwala wyjść z okopów..
7
Dariusz Faron, WP SportoweFakty: Co się wydarzyło w niedzielny wieczór z pana perspektywy?
Robert Lewandowski: Dostałem z zaskoczenia telefon od trenera Michała Probierza z informacją, że podjął decyzję o odebraniu mi opaski. W ogóle nie byłem na to przygotowany, usypiałem dzieci. Rozmowa trwała kilka minut. Nawet nie miałem czasu poinformować rodziny czy porozmawiać z kimkolwiek o tym, co się wydarzyło, bo po kilku chwilach ukazał się komunikat na stronie PZPN-u. Sposób, w jaki zostało mi to zakomunikowane, naprawdę jest dla mnie zaskakujący.
Jak ta wersja jest prawdziwa, to szkoda nawet komentować..
2
@GeneralXavi Ale to odzwierciedla obraz naszego społeczeństwa. Ludzie którzy nie piją są chyba jacyś "chorzy"...
0
@kosiarz92 Kolega w tej drugiej grupie chciał wymienić tych nieudolnych. Nawałka akurat w reprezentacji odwalił dobrą robotę.
0
Złota piłka.. Co tu dużo gadać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@wpwelement Napisałem, że moderacja faworyzuje niektórych użytkowników tej strony, możesz usunąć ten post i niech będzie napisane, który punkt regulaminu łamie.. Pięknie proszę.
2
Co tu się dzieje? Czemu mój wpis został usunięty po 5 sekundach od wstawienia? Nie łamał żadnego z punktów regulaminu..
7
Komentarz usunięty
0
@tadzik447 Oczywiście, że wszyscy i wszystkich należy za to orać.. Jak rządził pis to wszyscy jechali z pisem.. A dlaczego ludzie cały czas głosują za popisem, pomimo, że nigdy nie dowozili obietnic.. To już temat na inną dyskusje..
0
@directedbyfcb Totalnie się nie zgodzę.. Ludziom mniej inteligentnym dużo łatwiej przychodzi podejmowanie ryzyka np. zawodowego, gdzie z dnia na dzień potrafią założyć firmę budowlaną, nie kalkulując przy tym praktycznie w ogóle.. I przy zapotrzebowaniach dzisiejszego rynku, po prostu ten "biznes" zaczyna im się spłacać.. Co za tym idzie, można powiedzieć, że dobrze, jak to nazwałeś "zagospodarowali życie" choć tu też można się kłócić, co to w ogóle znaczy.. Zaś Ci inteligentni mają znacznie więcej zapór do pokonania, w postaci analizy każdej najmniejszej zmiennej, która może mieć negatywny wpływ na ostateczne powodzenie działalności.. Przez co na końcu, przez dużą ilość niewiadomych, często wolą uniknąć ryzyka.. Spłyciłem to do tematu działalności ale możesz podłożyć pod to dowolny "szablon"
1
@tadzik447 To mamy to zaakceptować, uznać za standard i nie kamienować takich zachowań?
0
@Aragorn33 Burdel jest już w sejmie, to i kolejny w pałacu nie zaszkodzi..
0
@mekston Już chyba lepiej by wyszło, gdyby zostawili go na tych softach..
1
Nie mogli dać Maxowi innej mieszanki opon, czy kogoś w RB odkleiło?
8
Z bólem czterech liter, także przyznałbym balona temu Panu..
6
Do wolnych jak najbardziej i tak wszyscy z obecnej kadry są marni w tym aspekcie, to niech młody się szkoli, ale karne? Niech nas ręka boska chroni przed takim wykonawcą..
7
@takisobiektos Kretyn będzie bronił kretyna.. Szczególnie w naszym społeczeństwie jest to modne.
1
Uważajcie.. Jak tak dalej pójdzie to TVP i Republika zaczną tu szukać swoich "głosów rozsądku" i staniecie się nie tyle pośmiewiskiem forum, co całego kraju, a tu kandydatów którzy zasłużyli na takie miano nie brakuje.
1
@MsBarca To chyba te nowe. Rework jakiś był
4
Panie Antonelli.. Pan stanie na środku toru jak awaria.. Niebezpiecznie tak jeździć niesprawnym bolidem..
1
Chyba jedno okrążenie za późno ten pitstop Maxa
1
Alonso się chyba delikatnie zdenerwował..
0
Kimi to chłopie już dawno na emeryturze
0
Pytanie.. Na którym okrążeniu wypadnie Norris..
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Comentateiro Druga sprawa Panie mr.kultura.. Nazwałeś tam ludzi antydemokratami.. Jednocześnie sam krytykując wyniki demokratycznych wyborów.. Ty masz mi czelność coś pisać o "pokrętnej logice"?