Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Archivo VAR przeciwko Realowi: Najbardziej obiektywni eksperci sędziowscy.
Archivo VAR przeciwko Barcelonie: Amatorzy, Madrole, idioci..
Właśnie tak to wygląda na tej stronie, a wszyscy na notatnik nadają xD
0
Chłop sobie stoi totalnie bez krycia jak na orliku xD
1
Ależ szkoda, ależ szkoda ajajaj..
1
Antonelli to pokraka
3
Leclerc już wie, że Dżordż zaraz przykonfi xdd
9
@maroon Jeżeli jechali 130km/h taką drogą.. To nawet nie chciałbym ich poznawać, bo zapewne nic ciekawego do powiedzenia nie mieli.
0
@JohnKennedy Które to twoje konto na tej stronie??
2
Moim zdaniem ta forma LM dużo lepsza od poprzedniej.
0
Super losowanie
0
@DariaFCB Jeżeli pomaga ludziom którzy tego najbardziej potrzebują, to wszystko się zgadza.
1
Cubarsi do jutra będzie go tam szukał
0
Jak juniorzy porobieni
0
Lepsze pożegnanie niż Messi w Barcy..
5
@partymaker Bravo Sport.. I te gadżety do każdego wydania.. Prime czasopism..
0
@Eklerek Akurat tych karnych to dostajemy tyle, co kot napłakał..
0
@Filipem Here we go!! Pedri do Interu Miami
0
@PatrykBarca I to pewnie jeszcze stronnicze na naszą niekorzyść, co?
11
@Bilon87 Ja bym akurat Ćwiąkale stronniczości w którąkolwiek ze stron nie zarzucał..
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Trzecia to akurat by się przydała.. Jedna bramka z tyłka i będzie ciepło..
2
real tv po tym meczu będzie miał materiału na następne 5 lat
0
Po co się pytam??
0
Jak nic nam coś wpakują xD
0
@Shad0wK1ng Ja jestem zdania, że jak jest zimno, to po prostu ubierasz się na cebulkę i z główki.. W taką pogodę jak dziś, jeżeli nie masz klimy to po prostu cierpisz..
5
Każdy, kto lubi taką pogodę, został już chyba zaprojektowany do przyszłej odsiadki w pieklę.
0
@mekston da grasso niestety w mojej mieścinie cienko wypada..
0
Frajerzy dolewają do źródełka, a ja z niego pobieram. Pozdrawiam wszystkich z nad pięknego strumyka, słońce świeci, ptaszki śpiewają, kawa się parzy, czego chcieć więcej?
3
@Faro Ekhm.. Garnacho..
1
@mmaciass Jak można komukolwiek wywalić haka od tyłu..
4
Dani Olmo kontuzjowany - Dani Olmo wraca po kontuzji - Dani Olmo zagra dwa fajne mecze (wszyscy się podniecają skalą talentu) - Dani Olmo po dwóch dobrych meczach zagra pięć słabych lub przeciętnych - Dani Olmo znów kontuzjowany.. I tak to się będzie kręcić już chyba do końca.