1

Archivo VAR przeciwko Realowi: Najbardziej obiektywni eksperci sędziowscy.
Archivo VAR przeciwko Barcelonie: Amatorzy, Madrole, idioci..

Właśnie tak to wygląda na tej stronie, a wszyscy na notatnik nadają xD

0

Chłop sobie stoi totalnie bez krycia jak na orliku xD

1

Ależ szkoda, ależ szkoda ajajaj..

1

Antonelli to pokraka

3

Leclerc już wie, że Dżordż zaraz przykonfi xdd

9

@maroon Jeżeli jechali 130km/h taką drogą.. To nawet nie chciałbym ich poznawać, bo zapewne nic ciekawego do powiedzenia nie mieli.

0

@JohnKennedy Które to twoje konto na tej stronie??

2

Moim zdaniem ta forma LM dużo lepsza od poprzedniej.

0

Super losowanie

0

@DariaFCB Jeżeli pomaga ludziom którzy tego najbardziej potrzebują, to wszystko się zgadza.

1

Cubarsi do jutra będzie go tam szukał

0

Jak juniorzy porobieni

0

Lepsze pożegnanie niż Messi w Barcy..

5

@partymaker Bravo Sport.. I te gadżety do każdego wydania.. Prime czasopism..

0

@Eklerek Akurat tych karnych to dostajemy tyle, co kot napłakał..

0

@Filipem Here we go!! Pedri do Interu Miami

0

@PatrykBarca I to pewnie jeszcze stronnicze na naszą niekorzyść, co?

11

@Bilon87 Ja bym akurat Ćwiąkale stronniczości w którąkolwiek ze stron nie zarzucał..

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Trzecia to akurat by się przydała.. Jedna bramka z tyłka i będzie ciepło..

2

real tv po tym meczu będzie miał materiału na następne 5 lat

0

Po co się pytam??

0

Jak nic nam coś wpakują xD

0

@Shad0wK1ng Ja jestem zdania, że jak jest zimno, to po prostu ubierasz się na cebulkę i z główki.. W taką pogodę jak dziś, jeżeli nie masz klimy to po prostu cierpisz..

5

Każdy, kto lubi taką pogodę, został już chyba zaprojektowany do przyszłej odsiadki w pieklę.

0

@mekston da grasso niestety w mojej mieścinie cienko wypada..

0

Frajerzy dolewają do źródełka, a ja z niego pobieram. Pozdrawiam wszystkich z nad pięknego strumyka, słońce świeci, ptaszki śpiewają, kawa się parzy, czego chcieć więcej?

3

@Faro Ekhm.. Garnacho..

1

@mmaciass Jak można komukolwiek wywalić haka od tyłu..

4

Dani Olmo kontuzjowany - Dani Olmo wraca po kontuzji - Dani Olmo zagra dwa fajne mecze (wszyscy się podniecają skalą talentu) - Dani Olmo po dwóch dobrych meczach zagra pięć słabych lub przeciętnych - Dani Olmo znów kontuzjowany.. I tak to się będzie kręcić już chyba do końca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?