Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kgorecki2500 Dużo miał skurczów w tych dłoniach.. Aż przypadkowo całą pieczęć poprawnie wykonał.
1
@AlexDark00 Przecież Ferran sam mówił, że uczy się od Lewego.
0
Da się obstawić zmianę na początku drugiej połowy? Raphinha za Roony'ego pewniaczek.
0
@adi7adi8 Nie raczej, a na pewno.. Max jest z innej gliny lepiony.
0
Norris chyba z nastawieniem "aby nie rozwalić bolidu"
0
@Zoker Gdyby nie był, to Messi by został grać za paczkę fajek.
0
@ShawnC Chorągiewki mówi się na ludzi, którzy idą w stronę, gdzie korzystniejszy wieje wiatr. Aktualnie większość spuszcza się nad Olmo, a ja stoję w opozycji do tegoż oto zjawiska.. Oczywiście.. Olmo w niewielkim procencie meczów, ale był decydujący, gdybyś jeszcze tylko pragnął zauważyć w ilu meczach był hamulcowym, to myślę, że ten bilans mógłby położyć spory cień na twój komentarz, w którym między wierszami stawiasz śmiałą tezę, że bez Olmo ligi byśmy nie wygrali..
6
@BARCELONISTAnr1 Jakie ma znaczenie, że raz na jakiś czas strzeli takiego gola, jak gość jest niedostępny przez chorą liczbę spotkań w sezonie..
3
@lajcior Polski rap dużo nie odstaje od sławetnego "kutas records"
16
Gdyby Messi powiedział, że ma być Neymar, to byłby Neymar.
3
Alert RCB: Piłka po karnym Roberta Lewandowskiego, dziś w godzinach nocnych będzie lądować na terenie Polski. Uprasza się nie wychodzić z domów
0
@MaziFCB Najgorsze, że są to osoby, które kompletnie nie potrafią dyskutować na poziomie. Widocznie biorą przykład ze swoich guru..
0
@LeoMessiiBarcaPepa Ja bym to nazwał głupotą, ale twoje sformułowanie też brzmi nieźle.
1
@kanver_ Ponieważ nie grasz na main roli?
2
Wszystko w normie. Największy klub w historii tego sportu na szczycie tabeli ligowej.
1
@Barceloniarz987 Szkoda, że z Yamalem role były odwrócone.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Niech Oscar się cofnie do Lando, żeby było sprawiedliwe..
0
pistop 1,8 woooooooow
0
Lando traci głowę powolutku
0
Okazuje się, że wszyscy mogli się ograć.. Prócz pomarańczowych..
0
Oskar gotuje.. To lubimy.
17
Nikt nie napisze, bo to nie modne, więc ja się odważę.. Bardzo dobra pierwsza połowa Pana Roberta Lewandowskiego.
1
Obronę to mamy na Segunde Division..
3
Super Joan.. No ale to nie może tak wyglądać..
2
@LeszekFCB To niezły klubowy selekcjoner..
0
@Eklerek A może potrafi, ale konkretnie te mu się podobają? Mam wrażenie, że po prostu nie jest lubianą postacią i do czegoś trzeba się przyczepić..
1
@betonito Ktoś naprawdę patrzył na transfer Olmo jako odpowiedź na Mbappe?
2
@Filipem Listopada
0
@Sinirsey A to od jakiego wieku śmierć jest dozwolona?