3

@Kgorecki2500 Dużo miał skurczów w tych dłoniach.. Aż przypadkowo całą pieczęć poprawnie wykonał.

1

@AlexDark00 Przecież Ferran sam mówił, że uczy się od Lewego.

0

Da się obstawić zmianę na początku drugiej połowy? Raphinha za Roony'ego pewniaczek.

0

@adi7adi8 Nie raczej, a na pewno.. Max jest z innej gliny lepiony.

0

Norris chyba z nastawieniem "aby nie rozwalić bolidu"

0

@Zoker Gdyby nie był, to Messi by został grać za paczkę fajek.

0

@ShawnC Chorągiewki mówi się na ludzi, którzy idą w stronę, gdzie korzystniejszy wieje wiatr. Aktualnie większość spuszcza się nad Olmo, a ja stoję w opozycji do tegoż oto zjawiska.. Oczywiście.. Olmo w niewielkim procencie meczów, ale był decydujący, gdybyś jeszcze tylko pragnął zauważyć w ilu meczach był hamulcowym, to myślę, że ten bilans mógłby położyć spory cień na twój komentarz, w którym między wierszami stawiasz śmiałą tezę, że bez Olmo ligi byśmy nie wygrali..

6

@BARCELONISTAnr1 Jakie ma znaczenie, że raz na jakiś czas strzeli takiego gola, jak gość jest niedostępny przez chorą liczbę spotkań w sezonie..

3

@lajcior Polski rap dużo nie odstaje od sławetnego "kutas records"

16

Gdyby Messi powiedział, że ma być Neymar, to byłby Neymar.

3

Alert RCB: Piłka po karnym Roberta Lewandowskiego, dziś w godzinach nocnych będzie lądować na terenie Polski. Uprasza się nie wychodzić z domów

0

@MaziFCB Najgorsze, że są to osoby, które kompletnie nie potrafią dyskutować na poziomie. Widocznie biorą przykład ze swoich guru..

0

@LeoMessiiBarcaPepa Ja bym to nazwał głupotą, ale twoje sformułowanie też brzmi nieźle.

1

@kanver_ Ponieważ nie grasz na main roli?

2

Wszystko w normie. Największy klub w historii tego sportu na szczycie tabeli ligowej.

1

@Barceloniarz987 Szkoda, że z Yamalem role były odwrócone.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Niech Oscar się cofnie do Lando, żeby było sprawiedliwe..

0

pistop 1,8 woooooooow

0

Lando traci głowę powolutku

0

Okazuje się, że wszyscy mogli się ograć.. Prócz pomarańczowych..

0

Oskar gotuje.. To lubimy.

17

Nikt nie napisze, bo to nie modne, więc ja się odważę.. Bardzo dobra pierwsza połowa Pana Roberta Lewandowskiego.

1

Obronę to mamy na Segunde Division..

3

Super Joan.. No ale to nie może tak wyglądać..

2

@LeszekFCB To niezły klubowy selekcjoner..

0

@Eklerek A może potrafi, ale konkretnie te mu się podobają? Mam wrażenie, że po prostu nie jest lubianą postacią i do czegoś trzeba się przyczepić..

1

@betonito Ktoś naprawdę patrzył na transfer Olmo jako odpowiedź na Mbappe?

2

@Filipem Listopada

0

@Sinirsey A to od jakiego wieku śmierć jest dozwolona?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?