0

@KaammiilM1206 Gavi jest mega przereklamowany.. Ok, jest waleczny, ma charakter, ale technicznie, czy szybkościowo, jest po prostu przeciętny..

0

@FcPortoFan1999 Jakby Barcelona mogła..

0

Tak się zastanawiam, czy Inigo naprawdę był aż takim kotem, by trzymać całą naszą obronę w ryzach i to głównie dzięki niemu ten system działał? No.. Na to wygląda..

2

No tak.. co druga akcja to sam na sam po "rozklepaniu" jednym podaniem naszej obrony, ale to wina Wojtka.. Oczywiście nie dał wczoraj nic ekstra, ale też nic nie zepsuł.

6

Ferminator znowu zamieszany w bramkę.. Piękny zawodnik

13

Rashford może sobie robić liczby, ale wkurwia niesamowicie..

2

@MichuZ44 Takimi wpisami udowadniasz, że jesteś na poziomie fanatyków CR..

0

@ACRAB95 To dobrze.. Piłkarze będą się czuć jakby grali u siebie :D

0

Komentator co roastuje graczy Porto :DD

25

Fermin dla mnie MVP to jak się rozwija, to dla mnie niepojęte.

1

Dajcie mu już podupczyć.. Ile można w piłkę grać

2

Fermin klasa występ

0

Frenkie bardzo fajnie dziś do przodu gra

0

Ferran to w sieci musi siedzieć

0

@Kazragore Super przymierzył

1

@Guillegavira Mądrości wyjęte z orlika :D

0

Komentarz tak stronniczy jakbym Real Madryt oglądał

0

@FcPortoFan1999 Podziękuj T1 za 3:2

1

@Deviler No dla innych. Napisał przecież.

0

@Katalończyk 99 Bardziej może zepsuty w sferze mentalnej.. Bliżej zniszczenia to już my jesteśmy..

25

@Filipem Oni nie wiedzą jak wygląda Cubarsi?

1

@lithotripter Hajto chyba na pasach, w tej sytuacji chłop nie miał szans reakcji..

1

@FcPortoFan1999 Dlaczego ten Mora nie gra? Zawsze jak wchodzi robi różnicę..

27

@damian16161212 Pisać przed komputerkiem z ciepłą herbatką przy boku to zawsze łatwo wojowniku :)

0

@spiderman1899 I tak mało doliczył

5

Gdyby nie podkręcał przed spotkaniem, każdy by zaakceptował, że młody zagrał słabszy mecz i mało kto by się nad tym spuszczał.. Jednak jak pierdo**** przed meczem głupoty, a na boisku nie masz jaj by sprostać wadzę tych słów.. Jest to po prostu zasłużona nauczka dla młodego.. Tyle w temacie.

0

Piastri zapomniał jak się jeździ?

6

Yamala bojącego się dryblować nie było w moim bingo..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

15

@TR3YWAY pięć przysiadów i na kebsika to szanuje!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?