Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KaammiilM1206 Gavi jest mega przereklamowany.. Ok, jest waleczny, ma charakter, ale technicznie, czy szybkościowo, jest po prostu przeciętny..
0
@FcPortoFan1999 Jakby Barcelona mogła..
0
Tak się zastanawiam, czy Inigo naprawdę był aż takim kotem, by trzymać całą naszą obronę w ryzach i to głównie dzięki niemu ten system działał? No.. Na to wygląda..
2
No tak.. co druga akcja to sam na sam po "rozklepaniu" jednym podaniem naszej obrony, ale to wina Wojtka.. Oczywiście nie dał wczoraj nic ekstra, ale też nic nie zepsuł.
6
Ferminator znowu zamieszany w bramkę.. Piękny zawodnik
13
Rashford może sobie robić liczby, ale wkurwia niesamowicie..
2
@MichuZ44 Takimi wpisami udowadniasz, że jesteś na poziomie fanatyków CR..
0
@ACRAB95 To dobrze.. Piłkarze będą się czuć jakby grali u siebie :D
0
Komentator co roastuje graczy Porto :DD
25
Fermin dla mnie MVP to jak się rozwija, to dla mnie niepojęte.
1
Dajcie mu już podupczyć.. Ile można w piłkę grać
2
Fermin klasa występ
0
Frenkie bardzo fajnie dziś do przodu gra
0
Ferran to w sieci musi siedzieć
0
@Kazragore Super przymierzył
1
@Guillegavira Mądrości wyjęte z orlika :D
0
Komentarz tak stronniczy jakbym Real Madryt oglądał
0
@FcPortoFan1999 Podziękuj T1 za 3:2
1
@Deviler No dla innych. Napisał przecież.
0
@Katalończyk 99 Bardziej może zepsuty w sferze mentalnej.. Bliżej zniszczenia to już my jesteśmy..
25
@Filipem Oni nie wiedzą jak wygląda Cubarsi?
1
@lithotripter Hajto chyba na pasach, w tej sytuacji chłop nie miał szans reakcji..
1
@FcPortoFan1999 Dlaczego ten Mora nie gra? Zawsze jak wchodzi robi różnicę..
27
@damian16161212 Pisać przed komputerkiem z ciepłą herbatką przy boku to zawsze łatwo wojowniku :)
0
@spiderman1899 I tak mało doliczył
5
Gdyby nie podkręcał przed spotkaniem, każdy by zaakceptował, że młody zagrał słabszy mecz i mało kto by się nad tym spuszczał.. Jednak jak pierdo**** przed meczem głupoty, a na boisku nie masz jaj by sprostać wadzę tych słów.. Jest to po prostu zasłużona nauczka dla młodego.. Tyle w temacie.
0
Piastri zapomniał jak się jeździ?
6
Yamala bojącego się dryblować nie było w moim bingo..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
@TR3YWAY pięć przysiadów i na kebsika to szanuje!