Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Hshdhrhdh Chyba chcieli dmuchać na zimne po tym wślizgu, gdzie go coś zakuło
3
Profesor Bednarek
0
Ten Samu to taki trochę z klapkami na oczach..
0
Bednarek jaka piła
0
@Filipem A to tak działa, że jak zapodasz takiego bubla, to masz pewność, że następnego już nie będzie? To jakiś życiowy perk?
0
To już te mecze w Azji były bardziej wymagające.
5
@czudi17 To niech się zachowuje jak legenda klubu
9
Barca sprzedała Yamala, Raphinhe, Pedriego i Lewandowskiego.. "Barca już o krok od możliwości rejestracji Joana Garcii" xD
0
@misterio Po co robić cokolwiek z ręką Kubicy? Ręka Kubicy jest problemem dla innych ludzi, ale nie dla niego samego.
0
@Faro Przecież był projekt obywatelski dotyczący "bykowego" jednogłośnie odrzucony przez Sejm.
5
@liber02 W sporcie pewność siebie pokazujesz podczas meczu, wyścigu, walce i co tam jeszcze można robić.. Pewność siebie w gadce to jest dobra do podrywu kobiet, a nie na boisko..
10
Gavi błyszczał w każdym meczu. Kapitalny presezon w jego wykonaniu.
22
Jak ja nie lubię takiego pierdoletto.. Jak masz coś pokazać to pokaż na boisku, a nie wywiadzie..
0
@mekston Może w 2027 za Maxa do red bulla? Jeżeli Verstappen nie wygra mistrza w przyszłym sezonie to raczej będzie chciał zmiany, a jakoś nie wierzę, że Ferrari jest w stanie ugotować mistrzowski bolid dla Leclerca.. No ale zobaczymy..
0
Ciekawe kiedy Charles straci cierpliwość do włoskich amatorów i będzie chciał zmienić barwy.
4
@mrboom Ale jak to? Polscy szybcy i wściekli mówią, że aktualne ograniczenia prędkość są przestarzałe i powinny zostać podniesione..
0
Jak Max nie wejdzie do q3 to nikt w red bullu dziś nie zaśnie spokojnie.
0
@cules100pro Co ma kolor włosów do gwiazdorzenia? Logika dodatkowego chromosomu jest tu chyba stosowana.
1
@tadzik447 Kubica to akurat świr kolarstwa. Pomiędzy sesjami treningowymi poganiał na rowerku po torach f1, gdy jeszcze był w williamsie.
4
@Wykwintny_Jasio 40 milionów euro w trakcie 4 sezonów.. Jest napisane w pierwszych zdaniach artykułu mordeczko.
7
I kogo by kupili? Kolejnego Braithwaite'a?
0
@directedbyfcb On trenuje Atletico od 14 czy 15 lat, więc nie jest to takie dziwne.
0
Sprzedać tego Yamala póki coś wart
1
@Kessie Jak już odgrywasz teatrzyk to odgrywaj do końca..
0
Niech to zdjęcie w photoshopie ogarną.. To będzie akcja na miarę zarządzających tym klubem.
6
Rashford już przyzwyczajony do syfu w biurach po United, także dla niego to chleb powszedni.
30
@TR3YWAY To co dla Ciebie jest zupełną normalnością dla innych jest ścianą którą próbują zburzyć latami.. Polecam trochę empatii, bo życie lubi tasować talią ;)
14
@Almighty Jaką prawdę? Jeżeli chłopak chce się tak ubierać to ma do tego pełne prawo.. Tobie może się to nie podobać i masz prawo to powiedzieć, ale nie obrażać chłopaka jak robili to ludzie w komentarzach pod tym zdjęciem.
0
@xvcWinterSoldier Oprócz Raphy sami Hiszpanie.. Obiektywna ankieta.. Już nawet nie chodzi o Lewego.. Ale żeby Kounde nie było?
3
Myślę, że tu chodzi już bardziej o wprowadzenie nowej dziewiątki do zespołu z myślą o przyszłym sezonie bez Lewego.. Bardziej bym poszedł w tę narrację, niż w to, że kibice mają dość Lewandowskiego..