2

@Hshdhrhdh Chyba chcieli dmuchać na zimne po tym wślizgu, gdzie go coś zakuło

3

Profesor Bednarek

0

Ten Samu to taki trochę z klapkami na oczach..

0

Bednarek jaka piła

0

@Filipem A to tak działa, że jak zapodasz takiego bubla, to masz pewność, że następnego już nie będzie? To jakiś życiowy perk?

0

To już te mecze w Azji były bardziej wymagające.

5

@czudi17 To niech się zachowuje jak legenda klubu

9

Barca sprzedała Yamala, Raphinhe, Pedriego i Lewandowskiego.. "Barca już o krok od możliwości rejestracji Joana Garcii" xD

0

@misterio Po co robić cokolwiek z ręką Kubicy? Ręka Kubicy jest problemem dla innych ludzi, ale nie dla niego samego.

0

@Faro Przecież był projekt obywatelski dotyczący "bykowego" jednogłośnie odrzucony przez Sejm.

5

@liber02 W sporcie pewność siebie pokazujesz podczas meczu, wyścigu, walce i co tam jeszcze można robić.. Pewność siebie w gadce to jest dobra do podrywu kobiet, a nie na boisko..

10

Gavi błyszczał w każdym meczu. Kapitalny presezon w jego wykonaniu.

22

Jak ja nie lubię takiego pierdoletto.. Jak masz coś pokazać to pokaż na boisku, a nie wywiadzie..

0

@mekston Może w 2027 za Maxa do red bulla? Jeżeli Verstappen nie wygra mistrza w przyszłym sezonie to raczej będzie chciał zmiany, a jakoś nie wierzę, że Ferrari jest w stanie ugotować mistrzowski bolid dla Leclerca.. No ale zobaczymy..

0

Ciekawe kiedy Charles straci cierpliwość do włoskich amatorów i będzie chciał zmienić barwy.

4

@mrboom Ale jak to? Polscy szybcy i wściekli mówią, że aktualne ograniczenia prędkość są przestarzałe i powinny zostać podniesione..

0

Jak Max nie wejdzie do q3 to nikt w red bullu dziś nie zaśnie spokojnie.

0

@cules100pro Co ma kolor włosów do gwiazdorzenia? Logika dodatkowego chromosomu jest tu chyba stosowana.

1

@tadzik447 Kubica to akurat świr kolarstwa. Pomiędzy sesjami treningowymi poganiał na rowerku po torach f1, gdy jeszcze był w williamsie.

4

@Wykwintny_Jasio 40 milionów euro w trakcie 4 sezonów.. Jest napisane w pierwszych zdaniach artykułu mordeczko.

7

I kogo by kupili? Kolejnego Braithwaite'a?

0

@directedbyfcb On trenuje Atletico od 14 czy 15 lat, więc nie jest to takie dziwne.

0

Sprzedać tego Yamala póki coś wart

1

@Kessie Jak już odgrywasz teatrzyk to odgrywaj do końca..

0

Niech to zdjęcie w photoshopie ogarną.. To będzie akcja na miarę zarządzających tym klubem.

6

Rashford już przyzwyczajony do syfu w biurach po United, także dla niego to chleb powszedni.

30

@TR3YWAY To co dla Ciebie jest zupełną normalnością dla innych jest ścianą którą próbują zburzyć latami.. Polecam trochę empatii, bo życie lubi tasować talią ;)

14

@Almighty Jaką prawdę? Jeżeli chłopak chce się tak ubierać to ma do tego pełne prawo.. Tobie może się to nie podobać i masz prawo to powiedzieć, ale nie obrażać chłopaka jak robili to ludzie w komentarzach pod tym zdjęciem.

0

@xvcWinterSoldier Oprócz Raphy sami Hiszpanie.. Obiektywna ankieta.. Już nawet nie chodzi o Lewego.. Ale żeby Kounde nie było?

3

Myślę, że tu chodzi już bardziej o wprowadzenie nowej dziewiątki do zespołu z myślą o przyszłym sezonie bez Lewego.. Bardziej bym poszedł w tę narrację, niż w to, że kibice mają dość Lewandowskiego..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?