Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Przecież ewidentnie widać z powtórki Archivo, że przed strzałem, lewa noga delikatnie "podała" do prawej. Niech nienawiść do białych nie odbiera wam zdrowego postrzegania świata..
1
Przy Darwinie to Robercik jest w primie..
0
Z Lewym na boisku - 3 bramki
Bez Lewego - żadnej
... Factos
0
Salah to obecnie najlepszy piłkarz na świecie. Nawet jeżeli w przyszłym sezonie spuści z tonu to i tak będzie topem. Problemem pozostanie pozycja pokrywająca się z Laminem, ale sądzę, że Hansi by coś skleił.
0
Że Elon jest właścicielem tej strony to się nie spodziewałem..
9
@sanmartean Mają uzależniać dzień pogrzebu od dnia meczu? Wszystkie styki są na miejscu?
3
@mariogbch A no właśnie.. Nie do końca..
5
Alisson ze Szczeną powinni się podzielić mvp kolejki.
1
Zaś szansa, że powiesz coś mądrego wynosi mniej niż 0,1%
5
La Rambla, gdy dodasz do ignorowanych cały polityczny ściek..
https://zapodaj.net/plik-2vKG70awMX
1
@Lewangoooolsky Messiego na jakiej pozycji byś nie ustawił, to przy dzisiejszym poziomie w LL przyklepałby pichichi po 25 kolejkach.
13
Szczęsny już drugą paczkę szlugów napoczął
0
A ja tam na przekór, chce zobaczyć Neymarka na last dance w Barcy.. Oczywiście z odpowiednio dopasowaną pensją, która z naszymi możliwościami musi być mocno zaniżona.. Mi się wydaję, że Ney po przyjściu tu mógłby mieć parcie, aby jeszcze raz pokazać światu, że poziomem gry był tuż tuż za plecami Messiego. Gra u jego boku też byłaby dodatkową motywacją i frajdą dla młodych.. Ja jestem na tak.
0
@Gregor1899 Polecam zacząć czytać.. Dobrze działa na mózg.
2
@daniel32778 @Rifek Widocznie macie mały staż na LR..
3
Umówmy się, jakby to nam nie uznali takiej bramki, to na serwery tej strony musiałaby się zjechać straż pożarna z całego kraju..
13
@Limaker Flick musi być konsekwentny. Jeden wyjątek może wprowadzić chaos w szatni.
0
Nikt obecnie nie ma podjazdu do Faraona
0
Pena musiał coś grubo odje.. przecież Flick na początku sezonu bronił go wręcz w chorobliwy sposób.
1
Jak to jest, że amatorzy z piłkarskiego forum, po analizie dotychczasowej kariery Olmo przewidzieli, że tak będzie, a profesjonaliści którzy niby badają każdy detal transferu już nie???
12
@RoberDzik Ciekawe czy po swoich "udanych występach" których ma po sufit, też w lustrze tak się na siebie patrzy..
4
To akurat prawda. Większość bramkarzy po takich błędach opuszcza głowę i się nie odzywa pragnąc końca tych męczarni, a Wojtek cały czas komunikował się z obroną i nie wyglądał na przygaszonego w całkowitym przeciwieństwie do np Kariusa z pamiętnego finału..
0
On powinien cały czas stać na linii, a nie jakieś wyjścia na 40 metr..
1
Lewy dogrywał a nie strzelał..
0
@LukaszUH Zacytuje klasyka... Jak ktoś chce kupić, ale jak musi sprzedać...
3
@Kamilos84 Jak zobaczyłem nazwisko Brzęczka to delikatne zwarcie mi się zrobiło :D
5
Chłopy oglądają jak inne chłopy biegają za piłką i chwalą się tym w internecie.. Chore.
0
@Crashynski Mniej więcej od momentu, gdy też żarcik zaczął bawić..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zamach na drugiego z Polaków..