Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Marian_Pazdzioch Takich rzeczy, to nawet w żarcie nie powinno się pisać..
6
@vangoor Jesteś wzorcowym przykładem zawistnego Polaka.. Oby się do czegoś dopie...
0
Ten Gerard w presezonie faktycznie dawał rade? Dziś tragedia..
2
@yoli Na prawej ławce może zająć miejsce.
0
Gerard do zmiany w przerwie.. Wchodzą lewą jak do siebie.
0
@Zoker No, ale musisz to tempo jeszcze wytrzymać :D
0
@FcPortoFan1999 Ale to nie jest przedszkole, że Cię nie lubię i dlatego nie biorę Cię do składu.. To jest selekcjoner kadry narodowej i bez względu na swoje antypatie powinien powoływać graczy którzy aktualnie prezentują się najlepiej.. A Grabara już od dłuższego czasu pokazuje bardzo wysoką formę.
0
@mordini123 Grabara dostałby złotą piłkę, ale powołania nigdy..
8
@Pnog37 Argument jeden z głupszych.. A jak pójdziesz do restauracji, to sam weźmiesz od siebie zamówienie i ugotujesz to co zamówiłeś ? Nie.. Ponieważ nie musisz, Ci ludzie normalnie pracują w niedziele i nie robią z tego powodu problemów..
28
Nie ma co ukrywać, że pomimo stykowego wyniku, człowiek ogląda mecz dużo spokojniej widząc, że jest pomysł na grę i piłkarze wiedzą jak go realizować.. Za Xaviego nawet jak zdarzyło się prowadzić 3:0 to dobrze wiedziałeś, że za chwile może być 3:2 i nerwówka..
0
@Faro Może inne wytyczne trenera? Tak tylko zgaduje..
0
Może Fermin coś ten tego Panie Hans?
0
Piłeczka chodzi póki Lewy jej nie dotknie
0
Karny dla Bilbao
0
@MartinRNB9 w fazie grupowej nie strzeli na pewno.. Bo już jej nie ma.
0
@Lucyfffer Piękne słowa, aczkolwiek egzekwowanie ich w praktyce bywa bardzo trudne..
11
Kolejną dźwignią będzie dusza Laporty..
12
@Who_you_mam To jest droga na której jest ograniczenie do 120.. Sam nie jestem święty i zdarza mi się pojechać na takiej drodze 140, ale jak przede mną jedzie ktoś 100 czy 120 to nie leci mi piana z pyska z tego powodu, że gość jedzie zgodnie z prawem.. Oczywiście jeśli ktoś jedzie lewym pasem i nikogo nie wyprzedza to też jest to buractwo, ale na tym nagraniu gość wyprzedzał tira. Choć przyznam, że to cięcie w nagraniu jest dziwne, bo zaczyna wyprzedać w 6:01:40 a mija tira w 6:02:23 więc rodzi się pytanie, czy w tych 40 sekundach był wyprzedzany ktoś jeszcze, czy prawie minute brał się za tira.. No ale hamowania przed nosem nic nie tłumaczy.
27
@draxidox Ja jestem przerażony jak ludzie w Polsce komentują takie sytuacje.. "Gość blokował lewy pas to się należało" albo wczoraj złapali gościa co gnał ścigaczem w zabudowanym 140 i zalew komentarzy "mogliście dać przynajmniej mu dwójkę wrzucić" i inne broniące gościa na ścigaczu.. Idiotyzm na drodze jest na drugim miejscu gloryfikacji w Polsce.. Zaraz po alkoholu..
0
@tomek8756 @BulaKG Bardzo dobrze napisał.. Większość ludzi się patrzy jakbyś im matkę obraził.. PRL niestety jeszcze siedzi w społeczeństwie i ma się doskonale..
26
Nie ściągnęli Nico za 60, ściągną Leao za ponad sto.. Tak będzie..
0
Na kafejce można spotkać nawet Krzyśka Ibisza..
https://zapodaj.net/plik-HCtHxeh84n
0
Mieli Joselu co w końcówkach ładował, to jakiegoś placka z przodu się zachciało.. Efekt widać gołym okiem już po pierwszym spotkaniu..
9
Za dużo razy byliśmy wszyscy świadkami podobnych wydarzeń aby znów się nabrać..
1
@fcbarcafan19 I w dodatku brak tych gburzych mord... Utopijna wizja :D
0
@kondziu88 Szczęsny odrzucił oferty z Arabii, więc coś mi się tu z twoim postem nie klei kondziu..
6
@MesQueUnClub_87 To raczej bardziej pod mema i promocje, bo to oczywiste, że ludzie będą cykać fotki i wstawiać to do sieci.
0
@Tomason Ogólnie mamy żenujących polityków i to niezależnie z jakiej partii..
2
@Transu96 Chyba nawet w ea fc byś został wyśmiany przez zarząd Milanu :DD
0
Też nie jest to przekonujący transfer.. Liczby bardzo średnie.. Trochę bardziej poukładany Adama Traore.. I trochę wolniejszy..