Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Rozumiem twój punkt widzenia i gdzieś w podświadomości też mam pewne obawy.. Jednakże uważam, że argumentów "za" jest więcej niż przeciw.. Pierwsza sprawa która dla Barcy jest aktualnie tak samo ważna jak aspekt sportowy.. Marketing, paliwo jakiego dolał by do tej machiny Leo jest w tej sytuacji finansowej Barcy wręcz niezbędny, aby wyjść na prawdziwą prostą, bez żadnych dziwnych łuków.. Druga sprawa.. Lewy, myślę że z najlepszym playmarkerem jakiego można sobie wymarzyć, Robert mógłby się momentami poczuć jak w Bayernie i uważam, że wraz z przyjściem Leo, przyszłaby też najlepsza wersje Lewandowskiego.. Trzy.. Jeśli mamy mieć jakiekolwiek szanse na zdobycie LM w przyszłym sezonie, to tylko z Leo.. Nie ma co się oszukiwać, nawet gdyby taki transfer jak Bernardo Silva wypalił, to wciąż brak nam jakości na skrzydłach i Carrasco to żadne rozwiązanie.. Leo nawet w gorszej dyspozycji to top topów, który w każdej chwili może nalać nawet z pustego.. Mamy ogromne problemy z wygrywaniem 1 na 1 przy polu karnym przeciwnika, tak naprawdę tylko jeden Dembele ma o tym jakieś pojęcie, a dalej długo długo nic.. Messi to może być lekarstwo zarówno na aspekty sportowe jak i pozasportowe i tak jak napisałeś, są też minusy jego powrotu, ale teoria mówiąca, że gdy wróci Argentyńczyk to wszystko co wypracował Xavi zostanie zburzone, jest chyba trochę demonizowaniem całego tematu. Myślę, że sam Xavi szanuje pracę jaką wykonał do tej pory i opracowałby plan wdrożenia Leo, bez robienia większego chaosu.
2
@MesQueUnClub96 Jakby wrócił Messi, to w pięciu pierwszych meczach dostałby tyle ciasteczek co dostanie w całym obecnym sezonie.. Ale będąc realistą ciężko wierzyć w powrót Leo..
1
@AlexDark00 Twoja nienawiść do Lewandowskiego jest obrzydliwa.. Rozumiem nie przepadać za jakimś piłkarzem, ale gdzie nie pojawi się wzmianka o Lewandowskim tam wyrastasz Ty.. Nie wiem, czy jesteś jeszcze dzieckiem i kontrola emocji szwankuje, czy może po prostu trollem, ale polecam abyś na spokojnie poczytał swoje wpisy i zadał sobie pytanie "czy jestem poważnym człowiekiem?"
1
@zenoowity 3 to według jego skali rzetelne źródło. Gdyby nie było żadnej cyferki, wtedy jest możliwa taka sytuacją jaką założyłeś.
0
@Bogan Takie miał życie to o tym nawija.. Ciężko jest uciec od monotematyki, w momencie gdy tworzysz muzykę rzeczywiście z serca.
4
@SeWo77 Rozumiem, że powinien przez 24h kopać piłkę, tak ?
1
@SteuerFreiMoney Jak się nie potrafi użytkować to i rower będzie za dużym wyzwaniem..
1
W Liverpoolu wszystko wróciło do normy
2
@cyron1 Ty już wiesz, że Ansu by strzelił.. W lottka zagraj bo talent marnujesz..
0
Flashscore się zbugowało 7:0 dla The Reds pokazuje
0
Lewy, a gdzie kurteczka Barcelony ja się pytam...
0
@Vampir707 No myślę, że Pedri bez problemu jest w stanie zagrać taką piłkę.
3
@bartas97 No to Papszun wreszcie spełnił główny cel..
0
Niech da tego Torre, nie ma nic do stracenia..
1
Garcia za Lewego i już nam nie wcisną
0
Nie gadajcie głupot, liga też jest spoko.
1
Ale Balde to jest wart każdych pieniędzy. Pałac mu wybudować, aby został.
1
@Niemczyk Koledze chyba chodzi o fakt, że znowu stalibyśmy się zależni od Leo, a już po jego ostatecznym odejściu, znowu trzeba by było się przyzwyczajać do gry bez jego geniuszu. Łatwo się przyzwyczaić do grania z Messim bo z nim gra staje się dużo prostsza, ale gdy jego zabraknie to nie wiadomo kto ma przejąć stery.
0
W mojej opinii, psychika to najważniejszy czynnik nie tylko u sportowca, ale ogólnie u człowieka. Jeśli głowa dobrze prosperuje to wpływa także pozytywnie na zdrowie fizyczne, gdy się sypie odczuwamy to także fizycznie.. Więc dbajcie o siebie i nie słuchajcie starszyzny która depresje i inne schorzenia psychiczne ma za mit..
2
Barcelona w tym sezonie, we wszystkich rozgrywkach jeden rzut karny.. Dla porównania Real trzynaście... Nic dziwnego, że Lewus zapomniał jak się wykonuje, skoro w ogóle ich nie ma..
1
@Cwaniak4 No na tym poziomie sama walka nie wystarczy..
0
Ktoś pisał, że Alonso pewnie strzeli skoro cała LR zniesmaczona :D
0
@Bogan Straszne rzeczy... Że człowiek ma prawo pofarbować swoje włosy.. Skandal.
0
Ale że somsiad nie awansował, to tak się w ogóle da ?
1
@LonelyVEB alt+f4
0
@Encore A jak można kibicować Argentynie ?
3
@Encore Polska dziś gra o awans, ale przede wszystkim o pierwsze miejsce, bo wizja grania z Francja, a następnie z Anglia, jest lekko przerażajaca.
0
@Firestone Takowych nie ma, scenariusz tylko jeden.. Polska gurom!!!
0
@Faro Jak każdy bramkarz...
0
Biorąc pod uwagę oba mecze Bereś ze Szczęsnym najlepsi