0

@catluck To musisz wyciszyć i sam komentować

0

Ferrarka w tym sezonie ma taką przewagę silnika, jaką Merc miał w poprzednich latach.

15

@Hazok87 Jakie pierdolamento.. Ostatni mecz w superpucharze pokazał że możemy z nimi rywalizować nawet w katastrofalnej formie.. Już sam nie wiem czy tak piszą trolle, czy ludzie nie oglądają spotkań.

5

@Momals11 Jeżeli wszyscy będą się kierować twoim podejściem "skoro Oni nie chcą to ja się dostosuje" to na pewno się nie stanie...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@derlysy1979 Każdemu kto zamienił choćby słowo z Putinem..

1

Najłatwiejsi to chyba Rangers/Braga ale kto by nie był, to będzie pyknięty.

0

@barcelonaLM W tej fazie, mogą już trafiać na siebie drużyny z tych samych krajów ?

1

@Gorantores Już Anielski Orszak po niego leci..

14

@Archolos W Superpucharze gdy byliśmy jeszcze w bardzo słabym dla nas momencie, graliśmy z nimi jak równy z równym, a teraz gdy drużyna pickuje w górę i gracze wchodzą w optymalną formę mamy nie mieć szans ?

0

@Suzu Przy normalnym użytkowaniu ma prawo wsunąć 100/200 ml na 1000km
Silnik Wankla lubi olej, ale to nie jest jakaś wada fabryczna tylko specyfika silnika Wankolwskiego.

0

@AdamaTraore Nie przesadzajmy :D W cyklu mieszanym 15/100 czyli nawet przy obecnych cenach wychodzi lekko ponad stówkę. W mieście rzeczywiście przy cięższej nodze będzie 20/100 lub nawet więcej ale do dwóch stówek na setkę wciąż daleko :D Ale fakt, pali więcej niż nie jedna V8

0

@kacper201 Jak popuścisz wodzę fantazji to i Mazdę rx8 w takiej cenie wyrwiesz :D

14

@liberoFCB Jaki kryzys człowieku :DD

0

@Medium A to nie można już wyrażać własnej opinii ?

1

Adama jedynie coś tam ciągnie, reszta się nadaje do pchania karuzeli..

0

@normasubiektywna Ale ludzie będą zarabiać po 5 koła, więc będą się mieć za śmietankę społeczną.. Niestety tak działają biedne procesy myślowe większości ludzików..

0

@Hubsao Historia widzę co poniektórych niczego nie nauczyła.. Żołnierzy i sprzęt w każdej chwili można wycofać.. A słowa to waluta mniej znacząca od Rubla..

0

@Kgorecki2500 Zaorać Chiny ? Gospodarczo to Chiny mogłyby zaorać całą UE...

0

Fajne są te chłopaki co piszą że Ferran jest gitem tylko ma pecha przy wykończeniu.. Pecha to możesz mieć gdy po skoku źle upadniesz i doznasz kontuzji, przy wykończeniu wszystko leży w jego nogach. Ten za każdym razem strzela tam gdzie stoi bramkarz, nawet w sytuacji gdzie zdobył bramkę dosłownie centymetrów brakowało żeby bramkarz Elche dosięgnął ją nogą... Aktualnie u tego Pana pojęcia "wykończenie" nie ma w słowniku.

5

@Catalanian1991 Tu nie ma co dyskutować, głównym winowajcą jest Pedri.

0

Alves w pierwszej kolejności do zmiany.. Pierwszy lepszy skrzydłowy z ekstraklapy by go dziś przeszedł. Oczywiście nie winię go za straconego gola a za całokształt.

20

Komentarz usunięty

0

@MrPGG Ale gdzie ja napisałem, że gra słabo bo nie strzela ??

1

@kaamil1910 Nie, nie gra.. W ostatnim meczu miał jedną fajną akcję, gdy przeszedł chłopa i wystawił piłę Gaviemu w pole karne, którą ten spartolił. Brak szybkości i ogólna bezbarwność jak u Griezmanna.

0

@The_Man No to masz bardzo prosty wniosek do wyciągnięcia.. Nie możesz odpalić dzisiejszego meczu.

9

Ferran niech lepiej odpocznie...

0

@Ls0811 Pewnie byłeś jednym z tych Januszy.. Możesz być z siebie dumny, wyprzedziłeś wszystkich gamoni co nie stali w 3 godzinnej kolejce, byłeś wśród tych którzy to co zyskali na paliwie, spalili w korku po nie stojąc..

0

@elplacek44 Bez przesady.. Są jacy są, ale do tych wypisanych u góry to im bardzo daleko..

0

@iniesta44 Nie odklejony, po prostu musi kręcić jakąś bajerę.. Co ma powiedzieć? Zarzynamy wszystkich jak leci razem z cywilami..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?