Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@catluck To musisz wyciszyć i sam komentować
0
Ferrarka w tym sezonie ma taką przewagę silnika, jaką Merc miał w poprzednich latach.
15
@Hazok87 Jakie pierdolamento.. Ostatni mecz w superpucharze pokazał że możemy z nimi rywalizować nawet w katastrofalnej formie.. Już sam nie wiem czy tak piszą trolle, czy ludzie nie oglądają spotkań.
5
@Momals11 Jeżeli wszyscy będą się kierować twoim podejściem "skoro Oni nie chcą to ja się dostosuje" to na pewno się nie stanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@derlysy1979 Każdemu kto zamienił choćby słowo z Putinem..
1
Najłatwiejsi to chyba Rangers/Braga ale kto by nie był, to będzie pyknięty.
0
@barcelonaLM W tej fazie, mogą już trafiać na siebie drużyny z tych samych krajów ?
1
@Gorantores Już Anielski Orszak po niego leci..
14
@Archolos W Superpucharze gdy byliśmy jeszcze w bardzo słabym dla nas momencie, graliśmy z nimi jak równy z równym, a teraz gdy drużyna pickuje w górę i gracze wchodzą w optymalną formę mamy nie mieć szans ?
0
@Suzu Przy normalnym użytkowaniu ma prawo wsunąć 100/200 ml na 1000km
Silnik Wankla lubi olej, ale to nie jest jakaś wada fabryczna tylko specyfika silnika Wankolwskiego.
0
@AdamaTraore Nie przesadzajmy :D W cyklu mieszanym 15/100 czyli nawet przy obecnych cenach wychodzi lekko ponad stówkę. W mieście rzeczywiście przy cięższej nodze będzie 20/100 lub nawet więcej ale do dwóch stówek na setkę wciąż daleko :D Ale fakt, pali więcej niż nie jedna V8
0
@kacper201 Jak popuścisz wodzę fantazji to i Mazdę rx8 w takiej cenie wyrwiesz :D
14
@liberoFCB Jaki kryzys człowieku :DD
0
@Medium A to nie można już wyrażać własnej opinii ?
1
Adama jedynie coś tam ciągnie, reszta się nadaje do pchania karuzeli..
0
@normasubiektywna Ale ludzie będą zarabiać po 5 koła, więc będą się mieć za śmietankę społeczną.. Niestety tak działają biedne procesy myślowe większości ludzików..
0
@Hubsao Historia widzę co poniektórych niczego nie nauczyła.. Żołnierzy i sprzęt w każdej chwili można wycofać.. A słowa to waluta mniej znacząca od Rubla..
0
@Kgorecki2500 Zaorać Chiny ? Gospodarczo to Chiny mogłyby zaorać całą UE...
0
Fajne są te chłopaki co piszą że Ferran jest gitem tylko ma pecha przy wykończeniu.. Pecha to możesz mieć gdy po skoku źle upadniesz i doznasz kontuzji, przy wykończeniu wszystko leży w jego nogach. Ten za każdym razem strzela tam gdzie stoi bramkarz, nawet w sytuacji gdzie zdobył bramkę dosłownie centymetrów brakowało żeby bramkarz Elche dosięgnął ją nogą... Aktualnie u tego Pana pojęcia "wykończenie" nie ma w słowniku.
5
@Catalanian1991 Tu nie ma co dyskutować, głównym winowajcą jest Pedri.
0
Alves w pierwszej kolejności do zmiany.. Pierwszy lepszy skrzydłowy z ekstraklapy by go dziś przeszedł. Oczywiście nie winię go za straconego gola a za całokształt.
20
Komentarz usunięty
0
@MrPGG Ale gdzie ja napisałem, że gra słabo bo nie strzela ??
1
@kaamil1910 Nie, nie gra.. W ostatnim meczu miał jedną fajną akcję, gdy przeszedł chłopa i wystawił piłę Gaviemu w pole karne, którą ten spartolił. Brak szybkości i ogólna bezbarwność jak u Griezmanna.
0
@The_Man No to masz bardzo prosty wniosek do wyciągnięcia.. Nie możesz odpalić dzisiejszego meczu.
9
Ferran niech lepiej odpocznie...
0
@Ls0811 Pewnie byłeś jednym z tych Januszy.. Możesz być z siebie dumny, wyprzedziłeś wszystkich gamoni co nie stali w 3 godzinnej kolejce, byłeś wśród tych którzy to co zyskali na paliwie, spalili w korku po nie stojąc..
0
@elplacek44 Bez przesady.. Są jacy są, ale do tych wypisanych u góry to im bardzo daleko..
0
@iniesta44 Nie odklejony, po prostu musi kręcić jakąś bajerę.. Co ma powiedzieć? Zarzynamy wszystkich jak leci razem z cywilami..