Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LionelM95 Ja przechodząc covida, nie zaraziłem żadnego z trojga domowników.. Chu* wie od czego to zależy.
2
@Tomix_83 Z nami ostatnio sporo zespołów wygrało na Camp Nou, a nigdy wcześniej tego nie zrobiło, może teraz pójdzie to w drugą stronę..
1
@barcamember Dzięki
0
@barcamember Skąd info o punktach karnych ?
5
Następne 10 sekund kary dla Maxa.. La Cabaret
2
@Hosh jak na "mała głowę" To niezły ten Verstappen
1
Max jak profesor
3
Maksiu wraca do gry
0
@amanter Statystyki nie grają.. Przynajmniej jeśli chodzi o Lewego, bo widzę że jak chodzi o Leo, to wszyscy się na nie powołują :DD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@barcowy1899 Lewy
0
@VirtuoZ I pytanie, sarkazm czy po prostu debilizm ?
0
@ShawnC A kogo ty byś chciał jak sejfy puste...
0
@Virusk3 A to deser nie jest po daniu głównym ?
0
@tomek8756 Czemu nie powinna być przyznana ? Za poprzedni sezon, należy mu się jak psu buda..
0
Fati zagrałby taki mecz jak Memphis w sobotę, to po tej bramce wszyscy zapomnieliby o wcześniejszych niewykorzystanych sytuacjach.. Niektórzy by popuścili, jeszcze inni mianowali nowym Messim..
0
@kkbarca 8 goli*
0
Memphis dalej jest najpiękniejszy.
0
@juri90 Dembele nie jest jeszcze gotowy by wychodzić od początku.. Zresztą Memphis da radę, ja wierze.
3
@Peszko07 Ojoj ta "ostatnia prosta" chyba się wydłuży..
0
@MeMyselfAndI Sobie przewidział eurojackpota, nam ochłapy rzuca...
0
@JohnB Będzie się na nich zatrzymywał :)
0
Już szykują ordery, dla funkcjonariuszy którzy złapali nicponia.
0
@avenger lol ?
1
Gość na swoich mediach dziękował mu za wszystko, a teraz na niego nadaje :DDD Już wiemy że jest dwulicową szują, przynajmniej tyle...
3
@PRINSU Niby człowiek wie że sarkazm, a jednak ma małe wątpliwości, znając poziom tej strony..
0
@FCB_dimiC Ja bym Puyola jeszcze w naszej obronie zobaczył..
1
@Bobo25 Z Bayernem, emocje ? :DD
1
@Mizander Ja co prawda zakupiłem a nie trafiłem, ale gość jest wybitny
0
@Zoker Nie przesadzałbym, Fati w ostatnich dwóch meczach ,w których grał, w dryblingu wyglądał bardzo mizernie.