Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
No Panie Depay, chciałeś się sprawdzić w klubie z topu ? Lepszej okazji Pan se nie mogłeś wymarzyć.
7
@LuisSalvano Rozumiem że ta konferencja Laporty też nie jest wiarygodna ?
1
@Fenyx I jeszcze z Ramosem...
0
@Yoshimitsu22 Pozytyw taki, że może ubędzie takich "kibiców" jak ty
0
@MeMyselfAndI Jeżeli przegrywasz 5 na 7 meczy i nie obchodzą mnie okoliczności, pewnie tracili zwycięstwa w ostatnich sekundach, ale jeżeli jesteś lepszy od rywala, to odskocz mu tak żeby ten ostatni rzut nie miał znaczenia. Potem jakieś durne tłumaczenia że brak szczęścia.. Przegrali 5 na 7 spotkań, więc byli mizerni, koniec kropka.
1
@MeMyselfAndI Przecież koszykarze nie wyszli z fazy grupowej, to o jakich medalowych szansach mówisz? Jak ekipa nie potrafi wyjść z grupy, gdzie wychodziło chyba 6 drużyn ?
0
@joloskyy Gdzie ?
0
Jest jakieś info odnośnie rejestracji nowych nabytków ? Bo jeśli nawet ich nie uda się zarejestrować, to walka o Ligę Europy będzie bardzo ciekawa..
4
@FC1899Barca Szkoda że swojemu rozumowi też powiedziałeś "WON"
0
@Walker Tak w ciągu trzeci dni wszystko domkną i w dodatku Leo wyjdzie w pierwszym, bez treningów..
0
Ja w to nie wierzę, to musi być jakaś akcja żeby podstawić Tebasa i La Ligę pod ścianą..
0
@amanter Nic odkrywczego nie napisałeś
1
@hayek Właśnie tego poziomu komentarze są tu w większości...
0
@KapiFCB Nie chodzi mi o zastrzeżenia do gry, a o płaczków co zwiastują koniec sezonu po 45 minutach sparingu...
6
Oczy to krwawią, ale od waszych komentarzy a nie gry zespołu..
0
@daniel32778 Nie w dniu dzisiejszym
4
@marcin000019 Drugie. Premier League pod względem przychodów jest bezkonkurencyjna.
0
@Bobo25 No nie wiem, Argentyna dostaje na pyrę od najsłabszej ekipy na IO
0
Mamy dziś gdzieś realne szanse na pierwszy medal ?
0
@Encore Ale jak mierzysz w złoto, to po prostu musisz taki mecz wygrać i kropka.
0
Nie znam się na siatkówce, ale ten Śliwka to ma po prostu gorszy mecz, czy co ? bo chłop jak junior wygląda.
1
@Piernik Idź tam z wiatrakiem powalczyć
0
@FCB24 Raczej wątpliwe.
1
@JohnnyBarca Nie, z Barceloną. Nawet przy prezentacji Laporta powiedział że rozmawiał z matką Memphisa i dziadkowi chodziło o Barce.
9
@Vempers 21 dla De Jonga z tego co kojarzę, ma duże znaczenie w wymiarze prywatnym.
1
@FC1899Barca Kolejny który wie najlepiej co w życiu robić, żeby go nie zmarnować...
0
@FCMichalo Pewnie masz rację, tylko pytanie dlaczego ? Japońskie zespoły świetnie radzą sobie w tamtejszej lidze mistrzów, w której zespoły z ekstraklapy albo nie wyszłyby z grupy, albo zakończyły przygodę na 1/8
1
@Damian11 Uwielbiam Messiego, ale życia bym za niego nie oddał..
0
@Criss18Barca A jakie kluby ogłaszają się jako faszystowskie, homofobiczne, rasistowskie i seksistowskie ??
0
@PatrykBarca Czyli każdy gracz który nie wybierze Barcelony jest łasy na kasę, tak ? Każdy wbrew sobie musi wybrać Barcelonę, bo inaczej ma dolary w oczach...