3

No Panie Depay, chciałeś się sprawdzić w klubie z topu ? Lepszej okazji Pan se nie mogłeś wymarzyć.

7

@LuisSalvano Rozumiem że ta konferencja Laporty też nie jest wiarygodna ?

1

@Fenyx I jeszcze z Ramosem...

0

@Yoshimitsu22 Pozytyw taki, że może ubędzie takich "kibiców" jak ty

0

@MeMyselfAndI Jeżeli przegrywasz 5 na 7 meczy i nie obchodzą mnie okoliczności, pewnie tracili zwycięstwa w ostatnich sekundach, ale jeżeli jesteś lepszy od rywala, to odskocz mu tak żeby ten ostatni rzut nie miał znaczenia. Potem jakieś durne tłumaczenia że brak szczęścia.. Przegrali 5 na 7 spotkań, więc byli mizerni, koniec kropka.

1

@MeMyselfAndI Przecież koszykarze nie wyszli z fazy grupowej, to o jakich medalowych szansach mówisz? Jak ekipa nie potrafi wyjść z grupy, gdzie wychodziło chyba 6 drużyn ?

0

@joloskyy Gdzie ?

0

Jest jakieś info odnośnie rejestracji nowych nabytków ? Bo jeśli nawet ich nie uda się zarejestrować, to walka o Ligę Europy będzie bardzo ciekawa..

4

@FC1899Barca Szkoda że swojemu rozumowi też powiedziałeś "WON"

0

@Walker Tak w ciągu trzeci dni wszystko domkną i w dodatku Leo wyjdzie w pierwszym, bez treningów..

0

Ja w to nie wierzę, to musi być jakaś akcja żeby podstawić Tebasa i La Ligę pod ścianą..

0

@amanter Nic odkrywczego nie napisałeś

1

@hayek Właśnie tego poziomu komentarze są tu w większości...

0

@KapiFCB Nie chodzi mi o zastrzeżenia do gry, a o płaczków co zwiastują koniec sezonu po 45 minutach sparingu...

6

Oczy to krwawią, ale od waszych komentarzy a nie gry zespołu..

0

@daniel32778 Nie w dniu dzisiejszym

4

@marcin000019 Drugie. Premier League pod względem przychodów jest bezkonkurencyjna.

0

@Bobo25 No nie wiem, Argentyna dostaje na pyrę od najsłabszej ekipy na IO

0

Mamy dziś gdzieś realne szanse na pierwszy medal ?

0

@Encore Ale jak mierzysz w złoto, to po prostu musisz taki mecz wygrać i kropka.

0

Nie znam się na siatkówce, ale ten Śliwka to ma po prostu gorszy mecz, czy co ? bo chłop jak junior wygląda.

1

@Piernik Idź tam z wiatrakiem powalczyć

0

@FCB24 Raczej wątpliwe.

1

@JohnnyBarca Nie, z Barceloną. Nawet przy prezentacji Laporta powiedział że rozmawiał z matką Memphisa i dziadkowi chodziło o Barce.

9

@Vempers 21 dla De Jonga z tego co kojarzę, ma duże znaczenie w wymiarze prywatnym.

1

@FC1899Barca Kolejny który wie najlepiej co w życiu robić, żeby go nie zmarnować...

0

@FCMichalo Pewnie masz rację, tylko pytanie dlaczego ? Japońskie zespoły świetnie radzą sobie w tamtejszej lidze mistrzów, w której zespoły z ekstraklapy albo nie wyszłyby z grupy, albo zakończyły przygodę na 1/8

1

@Damian11 Uwielbiam Messiego, ale życia bym za niego nie oddał..

0

@Criss18Barca A jakie kluby ogłaszają się jako faszystowskie, homofobiczne, rasistowskie i seksistowskie ??

0

@PatrykBarca Czyli każdy gracz który nie wybierze Barcelony jest łasy na kasę, tak ? Każdy wbrew sobie musi wybrać Barcelonę, bo inaczej ma dolary w oczach...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?