Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pasiak Jedno nie wyklucza drugiego. Nie wiem po co te uszczypliwości, chłop nie napisał nic złego..
2
@Patrykl145 A masz zdrowy rozsądek ?
12
@Yoshi94 No bo nie ma.. Gdzie mu do takich graczy jak CR, Messi czy Maradona.. Przepaść.
5
@4drian0 Wolę nawet syfiaste ploty transferowe typu saga z Neyem, niż ten polityczny bełkot..
2
Git. Niech Martin szaleje, więcej mamony za niego wpadnie.
53
Nigdy nie przypuszczałem nadejścia takiego czasu, że Thorgan Hazard będzie bardziej ceniony od Edena..
0
@MeMyselfAndI Nie bij tak mocno.
0
@arasz1819 Ale co niektórzy mają uczulenie na pewnego Portugalczyka..
1
@SteuerFreiMoney Bawią się i super.. Ale zawsze coś komuś tu musi nie pasować..
5
@Orlik00 To czemu zamiast Ciebie nagrywają jego ?
12
@burza1982 Jest opcja wyciągnąć gościa który był drugim najlepszym strzelcem Ligue 1 i jej najlepszym asystemtem, w dodatku za darmo.. Może to z nim mają..
0
@puyol_presidend5 Natsu machała dupą przed kamerą, ale nie wiadomo żeby dawała.. Przynajmniej na razie
15
@myscooter Sądzisz że tą mądre, aby prezes ingerował w skład ?
0
@Tales_Omletu Moim zdaniem Depay w miejsce Aguero i na lewym Fati.
0
@Stagiryta Dla mnie wystarczy jeszcze Memphis, sprzedać kilku grajków i można zamykać.
2
@4Fabregas4 I za to że aktualnie sytuacja jest jaka jest, w stu procentach odpowiada Koeman ?
2
Komentarz usunięty
1
@Chakalaka Wolałbym Depaya niż ich dwóch..
3
Jasiu.. Coś ty dziś ze sobą zrobił..
5
@DonMatteo901 "Praca seksualna na kamerkach to nie wstyd. Wstydem jest rozpowszechnianie filmików z kamerek. " Moment moment, co ?
0
@lukaszmatusiewicz Frajerstwo mocno zaraźliwe..
3
@Popitek12 Gdybym przejmował się komentarzami takich szamanów z internetu jak ty, to z pewnością dawno temu bym zawisł, lepszy ode mnie możesz być jedynie w wymyślaniu farmazonów, ale wciskaj dalej swój smutny kit z jakimś porządkiem świata.. Mam nadzieję młody że znajdziesz w sobie pokłady pewności siebie i przełamiesz kompleksy.. Trzym się.
1
@Popitek12 Nie mierz ludzi swoją miarą.. To że ty jesteś pizd*waty i zamiast wziąć się w garść, wolisz zwalać na jakieś "funkcjonowanie świata" to po prostu jesteś mentalnym ściekiem.. Choć wciąż mam nadzieję że tylko trollujesz..
0
Bez sens moim zdaniem jeśli Messi miałby już przejść do PSG to właśnie ze względu na obecność Neya.. Chodź już prędzej uwierzę w transfer Neya do nas, myślę że to jemu bardziej zależy na grze z Leo niż w drugą stronę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rust_Cohle Ale że ty się chwalisz z bycia "60"
1
@JANEK777 Chyba większości świata.
8
@FC1899Barca To teraz dzieciaki będą marzyć o występie w Superlidze.. Coś co teraz jest nie do pomyślenia, jutro będzie normalne..
6
@MarioVeB! Człowieku MŚ bez takich graczy jak Messi, C.Ronaldo, Fernandesy i inne Rashfordy.. Dla kogo ludzie odpalali by telewizory ??
0
To już by nie był strzał w kolano, tylko prosto w głowę..