0

@goldensun Pięknie to brzmi, niestety jest fikcją..

0

Lubię Koemana, uważam że nasza gra pod jego wodzą się poprawiła.. Ale nie pojmuję czemu Trincao jest pierwszy do wejścia z ławki, chłop nie wniósł w ani jednym meczu jakiegoś pozytywnego impulsu..

0

@matelkoveb Szybkościowo nieźle wygląda.. Miejmy nadzieje że to wystarczy

0

@Gosciuu Oj raczej nie

3

Komentarz usunięty

6

@Cariones A czyja to wina że Puig siedzi na ławie ? Koeman jasno przedstawił sprawę jeszcze gdy było okienko, że nie widzi Puiga w zespole i lepiej żeby udał się na wypożyczenie.. Do kogo teraz ma pretensje ?

6

Frenkie man of the match

Jeden z jego lepszych występów w barwach Blaugrany

3

"Niemal" Jeśli zostawia sobie małe okienko do ucieczki, to w rzeczywistości jest ono dość duże..

13

@formentera2017 Ty byś na pewno postąpił godnie.

3

@Naturopata Tak, Puig z pewnością jest wybawicielem Barcy, wczoraj gdyby grał obronił by karne Ronaldo i sam strzelił hat tricka..

0

@priest9999 Nie, tak jak w filmiku dać kartkę po akcji..

1

@BarcaInfo Ale co ryzykują ? Przecież to on im nie powiedział że coś mu dokucza... Ma tylko grzać ławę i w ogóle nie wchodzić, bo "wiedzą jaka jest z nim sytuacja" ?

2

@priest9999 To co zrobił ten cały napadzior to niesportowe zachowanie, co innego pokazywać swoje pilkarskie umiejętności przez wykonywanie sztuczek, a co innego takie buractwo i lekceważenie rywala..

0

@koziar No nie wiem, Bottas w tym Mercu tak niemrawo jakoś..

4

@cchesterr43 Jak zgłasza się po Ciebie angielski gigant, który oferuje pięć razy wyższe wynagrodzenie, to raczej trudno odmówić..

0

@joloskyy A no można.

2

Nie przepadam za Russelem, ale to co dziś się stało to po prostu brak słów.. No jest mi go żal w chu..

10

@SiSenior Masz Tuska na profilowym, także nie dziwi że nie rozumiesz przywiązania do barw narodowych.

1

@Coutinho007 Dzielnie walczą, strzelili na remis :DD

4

Rijeka za mocna na lidera ligi hiszpańskiej..

0

@semafor Zgadzam się, ale jest rozumna i to było oczywiste że pojawią się takie groźby..

14

Piłkarce która nie oddała hołdu Maradonie przed meczem, po czym zwyzywała go od pedofili.. Grożą śmiercią i połamaniem nóg.. Kto by się spodziewał.. Jakoś mi jej nie żal, o ile miała święte prawo nie oddawać hołdu o tyle kierowanie oszczerstw że Maradona był gwałcicielem i pedofilem, to grube przegięcie.. Oczywiście grożenie jej śmiercią czy połamaniem kończyn jest chore, ale chyba jest myślącą istotą i zdawała sobie sprawę jak wielką postacią był Diego dla rzeszy fanów na całym świecie i że obrażanie go w tak dotkliwy sposób nie przejdzie bez echa..

1

@IronSanHybrid Ale piwko otwarte, można zapijać łzy.

0

Komentarz usunięty

0

@kamilo0066 Griezmann był najlepszy i kluczowy. Handluj z tym

0

@Survier +1 byczq

4

Na pewno jest w wielkim szoku.. Nie wiem jak poradzi sobie z grą o takiej porze..

0

@Zip Takie rzeczy nawet dzieciakom na orlikach wychodzą...

0

@semafor Moim zdaniem jeśli ominą go kontuzję to Dembele.. Ma niesamowity luz na boisku jeśli w końcu wejdzie w rytm meczowy i ominą go jakiekolwiek dolegliwości zdrowotne, to będzie orał aż miło.

0

@messi564 Ja bym wymienił Besta na Rashforda IF oczywiście wtedy Salah na PS a Rash na śp. Nie wiem jaką formacją grasz ale pod 4-4-2 taki składzik by ładnie śmigał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?