1

Niedługo kluby z ekstraklasy będą się nas pytać o zawodników.. Półka cenowa odpowiednia dla naszej ligi.

0

@Bobo25 On się nabija, wątpię że można być tak naiwnym.

0

Ehh i nadzieja @LuisSalvano przedłużona

6

@LuisSalvano Nie jestem już pewny, czy ty się zgrywasz czy naprawdę w to wierzysz..

2

@PatrychoO No to z jego pensji z pewnością dużo zaoszczędzą..

1

@Fawrf W Niemczech ten klub jest nienawidzony chyba przez 90 procent społeczeństwa które interesują się piłką nożną, ponieważ dla nich to sztuczny twór bez żadnych wartości.

1

@kacperek2005letsgo Dobrze że nas zweryfikowałeś

1

@KmN Co wy macie z tym Dembele ? Nic dla Barcelony nie zrobił, tylko zgarnia pitos za leczenie kontuzji, albo siedzenie na ławie tak jak teraz...

0

@Venom_Negro Ale niejednokrotnie grał u Koemana w reprze na 9 i sprawdzał się tam kapitalnie.. Bez powodu nie naciska tak bardzo aby go ściągnąć.

0

@ranger3120 Jak jesteś tak nastawiony to lepiej siedź w domu.

4

@LuisSalvano Od dwóch tygodni wychodzi na twoje.

0

@baczekk13 Ciężko będzie do piątku ogarnąć Depaya, chyba że dziś negocjacje nabiorą tempa.

0

@Goruul Braithwaite jeździ Cupra, wątpię żeby z własnej woli kupił.

0

@LuisSalvano Sam napisałeś że wierzysz jedynie Romano, a od niego to info nie poszło.

0

@LuisSalvano Dalej cisza o jakichkolwiek negocjacjach.. Lyon daje czas do piątku, a nie zapowiada się żeby ktoś od nas odszedł za jakiś sensowny pitos.. Niestety Luis, ale ten transfer podobnie jak Neya, zostanie sfinalizowany jedynie w twoich mokrych snach.. Chodź chciałbym się mylić.

3

@avanes Jak pilot przypomni sobie procedurę lądowania.

0

@BarcaInfo Bazując na tym jak do tej pory szła sprzedaż zawodników, a przede wszystkim za ile byli sprzedawani, to cóż.. Mało realne.

0

@tbas Bo Griezmann znika po pierwszym gwizdku w niewyjaśnionych okolicznościach.

0

@MESSIah16 Jedno słowo a ile zmienia

20

Chłop strzelił dwie bramki Granadzie i już jest Bogiem futbolu.. Malutki wiatr potrzebny aby majtać tymi chorągiewkami..

2

@DeCoo I Neymar za Griezmanna

1

@LuisSalvano Zazdroszczę tego dziecięcego optymizmu.

1

Jak Griezmann ma grać na skrzydle to niech lepiej w ogóle nie gra.

4

@Encore Serio Silva dostał kapitana ?

3

Komentarz usunięty

2

@HighestInTheRoom Trochę jak w fifie, nie masz na kogoś pitosu, ale na wszelki wypadek spróbujesz złożyć ofertę :D

1

@Danny Gaucho Wydaję mi się że w Wolves nie idzie to w dobrym kierunku.. No ale zobaczymy.

6

To z pewnością będzie nas stać na tego Martineza.. Ci dziennikarze to najgorszy ściek..

1

@klopx Raz że nie ma na niego kasy. Dwa że chłop nie zachwyca na tyle aby wydać na niego z 90 baniek...

1

@MESSIah16 "W punkt"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?