21

@BorzyKrzys Gdzie nasi lewicowi bracia z LR, którzy wytłumaczą nam ludziom zacofanym, zachowanie tego jakże oświeconego Pana ?

0

@Hushovt Co ? Gdzie jak ? Kto kogo obwinia ?

1

3 Bramki 4 Asysty Lewego w dwumeczu.. Maszyna

0

@BarcaInfo Lewandowski.. Szkoda że najbardziej niedoceniany jest w swojej ojczyźnie..

0

@Avatarr Valverde kompletnie olewał Ryśka u Setiena gra nie mal w każdym spotkaniu i to od pierwszych minut.. Porównywanie ich pod tym względem jest nie poważne, nawet jeśli dziś Puig nie dostanie szansy, choć oczywiście też twierdzę że powinien.

0

@tobiasson92 Przecież każdy wie jak jest... Władza daje obostrzenia po to, by nie było że siedzą bezczynnie..

2

@Rust_Cohle I tak się dziwie że podał dublety, gdzie Ronaldo ma ich więcej.

6

@tobiasson92 To idź szeryfie rozdawać mandaty

1

Będą grać dopóki grzmot trzeciej nie wstrzeli

0

@Ojciec5tkidzieci Celowo tak powiedział..

0

@myscooter Chodzi mi oto, że zjazd byłby uzasadniony gdyby miał jeszcze jedno okrążenie do przejechania, ale gdy po przekroczeniu linii mety będzie koniec wyścigu, to jaki miałoby to sens ? Kuriozum

0

@myscooter Nawet jeżeli jest taki przepis, to w momencie przebicia opony był już za zjazdem do alei.

1

@Esio 1 dodatkowy punkt

6

Teraz tak łatwo mówić że mogli go nie ściągać, ale jaka była szansa że u obu mercedesów pójdą opony ?

0

@jeyx77x Co z tego talentu jak nie może grać ?

2

@Chwytliwy Da się owszem, tylko czy czysto ?

3

@pt9 Ja tam zawsze gram tymi których lubię, nawet jak są klocami i tak mam większą frajdę z gry, niż jak grałbym tak zwaną "metą"

0

@Hethecio Jakaś dziwna moda, chwalenia się że jest się naje.. albo skacowanym.. To chyba bardziej powód do wstydu niż dumy, ale co ja tam wiem..

0

@Mow_mi_Douglas 26 lipca trochę ponad 300
31 lipca lekko ponad 1000... To dla Ciebie nie jest duży wzrost ?

12

@Bykunn Na obrazku jest "Ciągłe" nie "Dokładne"

2

@Mow_mi_Douglas Skoro w Niemczech wszystko jest cacy, to skąd wzrost liczby zachorowań ?

3

@kluivert99 Kolega gra w Radomiaku, także serce za Radomiem :)

3

@buddy Lepiej jakby powiedział że podaje się do dymisji..

0

@marcin000019 Żeby ktokolwiek był w roli tego kata..

4

Wszystkie anulowane prawidłowo.

2

No ale że Leo na "okładce" doniesień transferowych... Do czego to doszło.

5

@NaFazieHitman Nie porównujmy tych dwóch transferów, proszę.. To co zrobił Figo było z kompletnie innej ligi..

1

@itmustbejoke Przecież większość zawodników głosuje na swoich ziomków..

0

@barcowy1899 Ale czemu twoim zdaniem są lepsi od Lewego ?

5

Hamilton zgłasza dziwne zachowanie silnika.. Ten wyścig może być bardzo ciekawy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?