Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
@BorzyKrzys Gdzie nasi lewicowi bracia z LR, którzy wytłumaczą nam ludziom zacofanym, zachowanie tego jakże oświeconego Pana ?
0
@Hushovt Co ? Gdzie jak ? Kto kogo obwinia ?
1
3 Bramki 4 Asysty Lewego w dwumeczu.. Maszyna
0
@BarcaInfo Lewandowski.. Szkoda że najbardziej niedoceniany jest w swojej ojczyźnie..
0
@Avatarr Valverde kompletnie olewał Ryśka u Setiena gra nie mal w każdym spotkaniu i to od pierwszych minut.. Porównywanie ich pod tym względem jest nie poważne, nawet jeśli dziś Puig nie dostanie szansy, choć oczywiście też twierdzę że powinien.
0
@tobiasson92 Przecież każdy wie jak jest... Władza daje obostrzenia po to, by nie było że siedzą bezczynnie..
2
@Rust_Cohle I tak się dziwie że podał dublety, gdzie Ronaldo ma ich więcej.
6
@tobiasson92 To idź szeryfie rozdawać mandaty
1
Będą grać dopóki grzmot trzeciej nie wstrzeli
0
@Ojciec5tkidzieci Celowo tak powiedział..
0
@myscooter Chodzi mi oto, że zjazd byłby uzasadniony gdyby miał jeszcze jedno okrążenie do przejechania, ale gdy po przekroczeniu linii mety będzie koniec wyścigu, to jaki miałoby to sens ? Kuriozum
0
@myscooter Nawet jeżeli jest taki przepis, to w momencie przebicia opony był już za zjazdem do alei.
1
@Esio 1 dodatkowy punkt
6
Teraz tak łatwo mówić że mogli go nie ściągać, ale jaka była szansa że u obu mercedesów pójdą opony ?
0
@jeyx77x Co z tego talentu jak nie może grać ?
2
@Chwytliwy Da się owszem, tylko czy czysto ?
3
@pt9 Ja tam zawsze gram tymi których lubię, nawet jak są klocami i tak mam większą frajdę z gry, niż jak grałbym tak zwaną "metą"
0
@Hethecio Jakaś dziwna moda, chwalenia się że jest się naje.. albo skacowanym.. To chyba bardziej powód do wstydu niż dumy, ale co ja tam wiem..
0
@Mow_mi_Douglas 26 lipca trochę ponad 300
31 lipca lekko ponad 1000... To dla Ciebie nie jest duży wzrost ?
12
@Bykunn Na obrazku jest "Ciągłe" nie "Dokładne"
2
@Mow_mi_Douglas Skoro w Niemczech wszystko jest cacy, to skąd wzrost liczby zachorowań ?
3
@kluivert99 Kolega gra w Radomiaku, także serce za Radomiem :)
3
@buddy Lepiej jakby powiedział że podaje się do dymisji..
0
@marcin000019 Żeby ktokolwiek był w roli tego kata..
4
Wszystkie anulowane prawidłowo.
2
No ale że Leo na "okładce" doniesień transferowych... Do czego to doszło.
5
@NaFazieHitman Nie porównujmy tych dwóch transferów, proszę.. To co zrobił Figo było z kompletnie innej ligi..
1
@itmustbejoke Przecież większość zawodników głosuje na swoich ziomków..
0
@barcowy1899 Ale czemu twoim zdaniem są lepsi od Lewego ?
5
Hamilton zgłasza dziwne zachowanie silnika.. Ten wyścig może być bardzo ciekawy.