0

@Pilka_jest_okragla Lepszych ? Lepszy piłkarz to ten który walczy i zostawia serce na boisku, nie ten który ma znane nazwisko..

0

The Reds pewny awansik

1

@koziar Barcelona bez niego wygrała LM

1

@koziar No co powiedzieć o Kloppie ? Kozak totalny.. Nawet jak odpadnie, to i tak aktualnie najlepszy trener na globie.

4

@Ghotti Tylko że rak nie jest zaraźliwy..

9

@koziar To twoim zdaniem ile musi dziennie ginąć ludzi aby zaliczyć to do kataklizmu ? Od razu całe Włochy muszą pier.. w kalendarz ?

0

We Włoszech tylko dziś zdiagnozowano ponad 2300 przypadków koronawirusa.. A prawie 200 na niego zmarło... To co tam się dzieje to jakiś kataklizm

0

@bartoszekkk Który Wyszków ? Jak ten nad bugiem to chyba coś Ci się przyśniło lidly, kaufy pełne zaopatrzenie.

2

@BaRcA!FaN Albo nie umiesz liczyć, albo nie znasz statystyk.

2

@Colon Jest to coś co bezpośrednio oddziałuje na nas wszystkich, a także na futbol, więc to normalne, że jest to temat nr 1

0

W Łodzi i Cieszynie dwa kolejne przypadki

0

@mnawara90 I sam sobie odpowiedziałeś..

0

@masakrator05 Już sobie nie dodawaj, najbardziej narażeni są lekarze i pracownicy szpitali.. Choć idąc twoim tokiem myślenia, szpitale też powinniśmy zamknąć..

0

@karci0 Mi nie podchodzi.

2

@Katalończyk 99 Do Chin teraz taniocha

1

Janusze pewnie zrobią sobie drugie ferie.. Niestety, ale obawiam się że jako społeczeństwo nie jesteśmy gotowi na tę zarazę.

2

2

@kubusnitecki Minister powiedział że ta przerwa nie wpłynie na żadne egzaminy, więc maturę pewnie też miał na myśli.

0

@chavez I dlatego, tak szybko u nich rośnie liczba zarażonych..

0

@VenoM Przez zupę z ryby

0

@piotrek1315 Jak nie daj Boże, Ty lub ktoś z twoich bliskich, zarazi się tym świństwem, to nagle kapucha przestanie mieć jakiekolwiek znaczenie..

0

@lucca87 Tylko że już wypowiedziało się wielu takich profesorów i każdy z nich ma swoją teorię...

0

@Barca1992 U mnie w sklepach spokój, nawet ryż można kupić..

0

@kamil9040 A ty byś jak codzień dziarsko się woził po osiedlu...

1

I cyk.. Dwa kolejne przypadki korony..

0

@mekston Niepoliczalne

0

@4drian0 Widziałem wczoraj jego dwa komentarze odnoście "Brajta" ale myślałem że to jeden z tych których wielu na LR. Ale widzę że kolega wszedł na trochę wyższy poziom..

8

Wyśmiewany transfer jest nasza największa bronią...

0

@Arekvip Może Mbappe do tego ?

1

@fcbarcafan19 Rezerwowym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?