Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pilka_jest_okragla Lepszych ? Lepszy piłkarz to ten który walczy i zostawia serce na boisku, nie ten który ma znane nazwisko..
0
The Reds pewny awansik
1
@koziar Barcelona bez niego wygrała LM
1
@koziar No co powiedzieć o Kloppie ? Kozak totalny.. Nawet jak odpadnie, to i tak aktualnie najlepszy trener na globie.
4
@Ghotti Tylko że rak nie jest zaraźliwy..
9
@koziar To twoim zdaniem ile musi dziennie ginąć ludzi aby zaliczyć to do kataklizmu ? Od razu całe Włochy muszą pier.. w kalendarz ?
0
We Włoszech tylko dziś zdiagnozowano ponad 2300 przypadków koronawirusa.. A prawie 200 na niego zmarło... To co tam się dzieje to jakiś kataklizm
0
@bartoszekkk Który Wyszków ? Jak ten nad bugiem to chyba coś Ci się przyśniło lidly, kaufy pełne zaopatrzenie.
2
@BaRcA!FaN Albo nie umiesz liczyć, albo nie znasz statystyk.
2
@Colon Jest to coś co bezpośrednio oddziałuje na nas wszystkich, a także na futbol, więc to normalne, że jest to temat nr 1
0
W Łodzi i Cieszynie dwa kolejne przypadki
0
@mnawara90 I sam sobie odpowiedziałeś..
0
@masakrator05 Już sobie nie dodawaj, najbardziej narażeni są lekarze i pracownicy szpitali.. Choć idąc twoim tokiem myślenia, szpitale też powinniśmy zamknąć..
0
@karci0 Mi nie podchodzi.
2
@Katalończyk 99 Do Chin teraz taniocha
1
Janusze pewnie zrobią sobie drugie ferie.. Niestety, ale obawiam się że jako społeczeństwo nie jesteśmy gotowi na tę zarazę.
2
@masakrator05 Nie
2
@kubusnitecki Minister powiedział że ta przerwa nie wpłynie na żadne egzaminy, więc maturę pewnie też miał na myśli.
0
@chavez I dlatego, tak szybko u nich rośnie liczba zarażonych..
0
@VenoM Przez zupę z ryby
0
@piotrek1315 Jak nie daj Boże, Ty lub ktoś z twoich bliskich, zarazi się tym świństwem, to nagle kapucha przestanie mieć jakiekolwiek znaczenie..
0
@lucca87 Tylko że już wypowiedziało się wielu takich profesorów i każdy z nich ma swoją teorię...
0
@Barca1992 U mnie w sklepach spokój, nawet ryż można kupić..
0
@kamil9040 A ty byś jak codzień dziarsko się woził po osiedlu...
1
I cyk.. Dwa kolejne przypadki korony..
0
@mekston Niepoliczalne
0
@4drian0 Widziałem wczoraj jego dwa komentarze odnoście "Brajta" ale myślałem że to jeden z tych których wielu na LR. Ale widzę że kolega wszedł na trochę wyższy poziom..
8
Wyśmiewany transfer jest nasza największa bronią...
0
@Arekvip Może Mbappe do tego ?
1
@fcbarcafan19 Rezerwowym