Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DanielOOL Jak patrzysz przez pryzmat kibica Barcy, to się nie dziw że będzie dla Ciebie ciekawszy...
0
Oboje siebie warci.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@LuisSalvano No właśnie, ale jak wygra Messi, to będzie za osiągnięcia indywidualne prawda ?
3
@Bykunn No byłoby.. Ale chodzi o to, że co roku jak nie wygrywał Leo to LR nie uznawała tej nagrody, bo jest za osiągnięcia drużynowe, nie indywidualne.. A teraz, nagle jak Leo jest jej najbliżej to odzyskała swoją wartość..
9
Jak Ronaldo zgarniał ZP to że ta nagroda gów** warta.. A gdy to Leo jest prawdopodobnie jej zdobywcą, to od razu poruszenie jak przed finałem LM.. Hipokryzja leje się z tej strony jak wódka na weselu...
0
@Kengo Neymary są nam potrzebne, żadne Havertzy, środek pola mamy i tak zawalony..
7
Ale ludzie też widzą..
0
2 grudnia zbiorowy płacz i lament, po utracie domów obstawionych na ZP Leo.
10
@TheMefju Na 100% to będzie po oficjalnym wręczeniu..
0
@LuisSalvano Bo tylko takie blondynki możesz spotkać.
2
@IAmBackCules Czyli gramy bez sędziowania..
0
@NeroTFP Bundersliga nie jest poważnie traktowana ?
3
@Rewolucja123 Toć napisał Sociedad
0
@Avada Kedavra Tylko kawior i krewetki.. Litości, jak coś mu smakuje to ma mówić że jest bee, bo z maca ?
70
Trzeba anulować ten sezon bo przegramy..
0
@TheNekro94 Za to Messi i Ronaldo nigdy nie zdobędą pewnego tytułu, którego Mbappe jest posiadaczem i miał przy nim spory udział.. Mistrz Świata :)
0
@Mathew86 Nie zaprzeczam, to też prawda.
1
@pinasmeister Kto ma być rasistą to nim będzie, choćby nie wiadomo co robili, to zawsze znajdą się jakieś cymbały które będą obrażać człowieka ze względu na kolor skóry, tego się nie wypleni..
0
@FC1899Barca Chciałbym aby tak się stało, ale... Ronaldo jest tak cholernie medialny że będzie to raczej niemożliwe..
2
@Persyfl ROTFL.....
0
@Kajtek77 To chyba bardziej My jesteśmy dziwkami tego życia..
0
@TheNekro94 squirtle
0
@Transu96 Widzą że w UK będą słabe przychody, to chcą Polaków rodaków przyciągnąć..
4
Chłop ryzykował życie aby kogoś uratować, a teraz jeszcze po sądach musi latać..
2
@FDJ Oni by tych twoich chłopaków nie małą dwucyfrówką pykneli..
2
@Tomo1989 Warto dodać, że dwójka przed nim też gra w swoich klubach od dzieciaka, więc to nic nie zmienia..
0
@Encore "on zawsze trafia tam gdzie chce" No to zawsze, czy jednak czasem się myli ??
8
@ArdoFCB Na razie, to Ci ludzie są najbardziej tym podnieceni..
13
@kenneth99 Masz jakieś pierdyliard komentarzy na dole ociekających sarkazmem...