7

@Kettger Liverpool Zwycięzca poprzedniej edycji LM Napoli - Gra 2 Polaków
Barcelona Jedni z większych frajerów LM Borussia - 1 Polak

0

6

@matirix20 Coś niesamowitego.. Też nie wiem co.

2

@Messibestplayerintheworld A skąd ta śmiała teza Milordzie ?

7

@th@les Co niektórzy tutaj na sam widok Fatiego mają mokro, więc wcale mnie to nie dziwi..

28

Ten kto wystawia te oceny chyba bardzo nie lubi Dembele.. Taka sama ocena jak u Grieza który nie wyszedł na ten mecz.. A o wyższej oceny dla Rakiety już nie wspomnę.. Fati dostał 6 za jedno ładne podanie do Leo i za to że jest młody..

1

@IdeaKris "Fati w 20 minut zrobił więcej niż on przez reszte meczu" Jak zacząłeś oglądać mecz po wejściu Fatiego, to być może tak było..

0

@xavi890 Nie chcą go tylko dzieciaczki od 4senalu...

0

Komentarz usunięty

2

@Szicek10 Ta.. Jeszcze wygrają ligę Europy i Bartomeu walnie że wygranie jej, jest tak samo trudne jak zdobycie LM..

0

@lucca87 Nie, to był Pique, jeśli chodzi o podanie do Semedo.

56

Skąd te pojazdy na Dembele ? Chłop zaliczył niezły mecz, powinien mieć asystę i starał się ciągnąć grę. Oczywiście zdarzały się straty, ale to jest skrzydłowy i musi ryzykować, moim zdaniem wczoraj przy całej reszcie drużyny, Dembele na duży plus.

0

Panie Ernesto...

1

@Criss18Barca Homofob....

2

"obrońca wchodzi w piłkarzy" Chyba powinien w piłkę...

2

@levz0r Wejście do sklepu nie ma ograniczenia wiekowego, a przecież jest tam alkohol, papierosy itd.. itp.. Ten sam poziom..

1

@Pilka_jest_okragla Nie może być tak, że Messi kogoś lubi i ten ktoś albo jest trenerem, albo gra w wyjściowej jedenastce, nawet jak kopie się po czole.. Nie tędy droga.

0

@Konias4318 Podanie musi na pewno być z pierwszej, skoro to ma być "klepka" strzał wedle twojego uznania.

5

@Konias4318 Na przykładzie Messi - Suarez Messi podaje do Suareza, ten odgrywa z pierwszej do Messiego, a Leo ładuje bramę.. Tyle..

0

@damianex10 Mów za siebie :D

10

@Avada Kedavra Nie wiem czy Valverde można nazwać siekierką..

0

@Mathew86 Oczywiście może to nie to samo co Premier League czy LaLiga, ale to wciąż topowa liga w Europie i byle goguś z ekstraklapy nie osiągnie tam sukcesu..

0

@bleble123 W dodatku Lyon nie krzyczy za swoich zawodników cen z kosmosu a i relacje z nimi mamy chyba dobre, bo przy transferze Sama nie było żadnego szamba, więc myślę że więcej niż 50 mln by nie krzyknęli, co przy obecnym rynku jest śmieszną kwotą..

0

Co myślicie o Depayu jako następcy Suareza ? To co ostatnimi czasy wyczynia w Lyonie to głowa mała, w reprze też strzela na zawołanie i na pewno świetnie dogadywałby się z Frankiem. W United co prawda mu nie wyszło, ale komu ostatnimi czasy tam wychodzi ? Moim zdaniem umiejętności ma znacznie przewyższające swoje aktualne otoczenie.

1

@jedrek7000 Ostatnio, czasem wyjątkowo często..

0

@masq Akurat Lewy nie jednokrotnie podkreślał, jak wiara jest dla niego ważna..

5

@Abegor Chcesz powiedzieć, że gość który dorobił się majątku rzędu miliardów dolarów, jest głupi ?

0

@rust To raczej zależny od twojego gustu muzycznego, jednego motywuje hip hop, drugiego dubstep, a jeszcze innego jakiś pop.

0

@Crakitic Z tych set co dostawał od Messiego to spokojnie powinien mieć z 230 goli..

1

@tbas Jak grają więcej ? Tyle samo.. Suarez nie gra tylko wtedy gdy jest kontuzjowany.. Luis ma już tylko przebłyski, takie jak z Interem właśnie, ale chłop czasami gra gorzej od juniora..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?