Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarioVeB! 12 mln.. Na piłkę nożną to nie są liczby.. Przypominam że mężczyzn oglądało niecałe 2 mld.. Delikatna różnica prawda? :)
1
@Drzakubs "życie nietypowe" ??
1
@Orlik00 Ale gra w Barcy Valverde i tak jakby nie grał..
1
@MesQueUnClub96 Mów za siebie..
0
@escarabajo A co on osiągnął w piłce, że nie musi nic nikomu udowadniać ? Tylko bez MŚ, bo za dużo tam nie pograł..
0
@sebasek99 Jak traktujemy La Masie ?
8
Tak jak pisałem wcześniej.. Najważniejsza jest atmosfera w szatni, a nie ta wśród kibiców, jeżeli kluczowi zawodnicy chcieli Neya to powinni go dostać, bo porozumienie dało się zawrzeć. Ale jak pierwszą ofertę składa się na parę dni przed zamknięciem okienka.. To cóż..
3
@Azi Za młody..
1
@draxidox No.. Przechodzę dalej.
0
@AmigoBlancos Tego drugiego to kojarzę tylko z hejtu na Neymara..
4
@KamQiX Właśnie "grywał" on nie może grywać, on musi grać cały czas na wysokim poziomie, oczywiście każdemu przydarza się słabszy mecz ale jemu na odwrót, czasem przydarzy się dobry mecz...
2
@Janiama W historii Barcelony* Bo tak te twoje głosowania wyglądają..
4
@Janiama "może grac na wysokim poziomie zarówno na prawej stronie jak i na lewej" Niech on zagra na niezłym poziomie na swojej nominalnej pozycji, potem możemy rozmawiać o lewym skrzydle..
3
@Drzakubs Ponieważ właśnie tą naturalność, ludzie powoli zatracają..
7
@Azi Ty też nie wiesz co było zapisane, a plujesz się tylko dlatego, bo nie lubisz Neya..
4
@Gaucho Jest Perez i Ansu, ale wy byście od razu całą jedenastkę wychowankami zapchali..
2
Szkoda że jak trzeba zagrać jakaś elegancką prostopadłą, to już tak wielu chętnych nie ma..
0
@gurales Tutaj co drugi tak zarabia..
5
@ryba84 To po co obrażasz ?
1
@xJLx No widzisz, ty wydałeś jeszcze z cztery stówki na koszulkę, tylko po to żeby wytrzeć sobie buty.. Mogę kupić wycieraczkę i się wymienimy, pasuje ? :)
0
@xJLx Neymar płacze po tych waszych cytatach i wyciera łzy dolarami.
5
Widzimy się w styczniu.
1
@bartoszekkk Mbappe chce chłop wyciągnąć.. Człowieku.. Jak się chodź o niego zapytamy to szejk już pół składu nam wykupi.
0
@damianex10 Chyba zamiast trzech, dostajemy dwa punkty, ale też ekspertem nie jestem.
2
@YeastMoss Akurat w jego przypadku tak nie będzie, na pewno kilku trolli coś tam głupiego napiszę, ale raczej dla niego spora część będzie wyrozumiała.
0
Nie znam się za bardzo na koszykówce, ale te gwiazdy NBA kojarzę i widzę że w kadrze USA na MŚ nie ma żadnej turbo gwiazdeczki, pokroju Lebrona, Kevina czy Irvinga. Po prostu są tak mocni że nie chcą zawracać gitary tym największym, czy jak to wygląda ?
0
@BarcaInfo To co, Neymar in coming ?
0
@amanter Ale ze szczęścia ?? Bo jak tak, to obaj byśmy ryczeli.
0
@Lama20 Może wykładowca daje Ci znać, że rezygnuje z twojego transferu :D
0
@Azi Nie mogą sobie pozwolić aby gracz zarabiający prawie 40 mln leżał sobie jak na wakacjach.. A czy Neyowi zrobiło by to krzywdę ? Z jego nastawieniem.. Raczej nie.