Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@SeeleyBooth Ładne lądowanie, zabrakło telemarku, ale 18 dam.
2
@betonito Spokojnie z tym Dembele..
4
Toć na LR cały czas piszą, że Valverde go zniszczył nie wystawiając go na nominalnej pozycji, a w Bayernie pokazuje to co w The Reds..
0
@Socjopata On piszę o bułkach do pracy, nie na śniadanie..
0
Po prostu jest profesjonalistą..
0
@Kompletny Żartownisiu Ty :DD
3
W sumie to ciekawe..
Majk wyzwał Kruszwila do walki
Kruszwil ze swojej gaży daje 50 koła na cel charytatywny
Kruszwil wygrywa walkę mimo niesamowitej presji. No bo nie oszukujmy się, musiał ją wygrać by zachować twarz..
Kruszwil został wygwizdany a Majk pożegnany jak król..
1
@ukaszz Każdy robi co lubi, jak ty w trakcie pisania tego komentarza, ruchałeś jakąś dupkę 10/10 to spoko :)
1
@Chwytliwy Ale tam to wypadek przy pracy..
8
@Chwytliwy Ale przynajmniej walki nie ustawiane.
0
@Socjopata To już prędzej De Bruyne..
0
@A_Gomesinho_21 Aktualnie tak to wygląda.. Zazwyczaj to Messi łamie te schematy, ale po kontuzji nie doszedł jeszcze do pełni formy.
1
@Encore Kto w tym sezonie prezentuje się lepiej ?
2
Lewy w tej chwili nie tylko najlepszą 9 ale także najlepszym piłkarzem na świecie.
27
@DaPi Tak będą Cię zmuszać i na siłę przypinać do fotela.. Litości..
0
@KapiFCB Tam już od dawna rządzi biznes..
0
@Bamek94 1 listopada 23:59
0
@Bamek94 Dzięki.
0
Nowe zadania icon swap pojawiają się po wykonaniu wszystkich aktualnych, czy te są do jakiegoś czasu, po którym EA da nowe ?
0
@edu Za gracza który w ogóle nie gra ?
20
@Cwaniak4 No chyba się na to nie nabrałeś :D
1
@ksobi Dzięki wielkie
0
Jak wygląda ze zmianami w fifie, jak zmieniam gracza w trakcie meczu co ma 9 zgrania, na gracza który na papierze nie powinien mieć go kompletnie, to on przejmuje tą 9 po graczu za którego wszedł ?
0
@Mario96w Akurat jak to nazwałeś w "krokieta" to zdecydowanie najlepszy był Iniesta, opanował ten ruch do perfekcji.
5
@Koors Kurw.. Wszyscy wiedzieli że idziemy po rekord guinessa, to musiał jakiś świeżak przyjść :D
2
Ktoś jest w stanie określić kiedy zacznie tanieć karta De Jonga ? Miała spadać po OTW wczoraj przez chwilę kosztowała 90 a teraz wróciła do 100 tyś... Karta co prawda zacna, ale nie warta więcej niż 50 tysięcy cebulionów..
0
@Transu96 no i to rozumiem :D Dzięki
0
@Mizander nie musiałeś dawać kart kondycji gracza w fucie, jak wchodziłeś w mecz piłkarz miał 100% kondycji mimo że na karcie mógł mieć 20
0
Czy w Fifie naprawili już bug z kondycją ?
0
@gurales Nie narzucaj innym swoich ideałów, uszanuj!