0

@Odesseiron Strasznie to wygląda, mam nadzieje że ostatecznie wygląd będzie znacząco się różnił.. Od tego czegoś..

0

@Transu96 W ogóle jestem w szoku, że nie ma Ciebie wśród nominowanych.

0

@Gieswu Za rok jest też Euro, które jest większą imprezą i bardziej liczącą się niż LM.. Tak wiem, jest też Copa America, ale nie oszukujmy się, Argentyna ma raczej nikłe szanse więc decydujące może być to kto wygra Euro.

2

@socha Streszczając.. Jak Messi nie zjawia się na gali, to jest git, bo on powinien zawsze wygrywać ale teraz nie wygrał, to miał prawo się nie pojawić.. Jak zaś Ronaldo się nie pojawi to gbur, egoista itd..

9

@Majsteer Ludzie na tej stronie nawet nie widzą że sami się orają.

1

@Bernard777 Na głównej masz ZP fcbarca.com głosowanie, klikasz i dalej już chyba dojdziesz co i jak.

25

Z @LuisSalvano mamy gwarantowaną darmową komunikacje miejską, także nie wiem nad czym się tu zastanawiać.

0

@adrix8 Jak zerwała przez messa, to raczej nie było to nic poważnego..

1

@Gibbon_FCB Eee tam, dzień jak co dzień, walka o atencje i tyle..

3

@Barca1992 Mam wrażenie że tacy ludzie w ogóle nie oglądają meczy, po sezonie patrzą tylko na to kto co wygrał i pod ten schemat chcieliby tylko podłożyć nazwiska..

2

@MarioVeB! To że jest to szpileczka w stronę Lewego, to oczywiste.. Jesteś tu jednym z większych jego hejterów. Problemy emocjonalne ? Radzę prześledzić swoje komentarze i zastanowić się nad swoimi :)

17

@MarioVeB! Że nie lubisz Lewego to wiadomka, ale umniejszanie jego wyczynom to już jakieś kompleksy..

2

@nwchades Udowadniać nie musi, bo w tym momencie jest to oczywiste.

2

@fcbarcafan19 Dembele też nie łapał kontuzji w BVB.

0

@PeteR10 Bardzo ładne :)

0

@ksobi Już mogłeś nic nie pisać..

6

@Nieznajomy Nie nie wiem czy przestaje przemawiać, w Ameryce pokazał, że gra w MLS do dla niego zabawa..

0

@MarioVeB! Slavia gra w lidze czeskiej.. Nie premier league.. Może stąd się wziął ten fajnie wyglądający bilans... Zresztą, te 2 porażki o których wspominasz były właśnie w LM...

0

@Barwindg Dzięki

13

@MarioVeB! Ty wymyśliłeś coś o potężnej Slavii u siebie...

0

W LM liczy się bilans bramek, czy bezpośrednie starcia ?

0

@Azi Legenda Polskiego Hip Hopu

0

@bixmix Super by było.

1

@SHIBA A jak ukąsi, to będę tańcował równie dobrze jak on, czy pozyskam jakieś inne super moce ?

0

Jeśli go pozyskamy to Puig na wylocie..

1

@DanielOOL Jak patrzysz przez pryzmat kibica Barcy, to się nie dziw że będzie dla Ciebie ciekawszy...

0

Oboje siebie warci.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LuisSalvano No właśnie, ale jak wygra Messi, to będzie za osiągnięcia indywidualne prawda ?

3

@Bykunn No byłoby.. Ale chodzi o to, że co roku jak nie wygrywał Leo to LR nie uznawała tej nagrody, bo jest za osiągnięcia drużynowe, nie indywidualne.. A teraz, nagle jak Leo jest jej najbliżej to odzyskała swoją wartość..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?