9

@Chwytliwy Rakieta by zagrał do Ter Steagena

1

@speed1 Oczywiście że są. Ale ile się naczytałem obrzydliwych komentarzy na temat Roberta to głowa mała..

2

@BarcaInfo A Ci od "Strzela tylko w bunderslidze bo tam to nie poziom" pochowali się głęboko w norkach

18

Kubica najlepszy czas na testach w Barcelonie.. Niby tylko testy, ale pokazują że jak Robciu dostanie normalny bolid zamiast taczki, to jest bardzo szybki.. Bo co niektórzy wątpili.

1

@skakun95 Ale nie było tam Fatiego tylko Griezmann i to on wykończył akcję

4

Tak narzekamy na tego Griezza, a chłop zdobywa tylko kluczowe bramki. zawsze na objęcie prowadzenia lub tak jak wczoraj, na wyrównanie i to była najważniejsza braka w tym sezonie, jak do tej pory. Oczywiście od gracza za taką kapuchę trzeba wymagać więcej, bo chłop w połowie spotkań zakłada pelerynę niewidkę, ale kto wie jak bez niego wyglądałby ten sezon..

0

@amanter Tylko że zwykła grypa zabija przez głupotę ludzką.. Ludzie w tych czasach grypę mają za coś podobnego do przeziębienia, normalnie chodzą do pracy, zamiast wyleżeć to dziadostwo w łóżku. Za to na koronę za dużo nie możemy poradzić..

1

@l0Messini Nie chce mi się wierzyć że to wina jego mięśni. W BVB chłop nie zagrał tylko w dwóch meczach, w dodatku z powodu kartek a nie kontuzji... Coś u nas klęczy z przygotowaniem fizycznym i ktoś powinien dokładnie to prześwietlić..

0

@NaFazieHitman W końcu najlepsza "9" świata :)

8

To że wyśmiewacie jego transfer, może być dobrym znakiem. Tak samo było z Paulinho wszyscy byli przeciw, a chłop był jednym z najlepszych transferów ostatnich lat. Za to prawie wszystkie transfery przed którymi wszyscy cieszyli japę, to wielkie niewypały(podkreślam PRAWIE)

0

@MarioVeB! A no, właśnie dlatego..

0

@HansLanda Oni kompletnie nie mają czym straszyć...

4

Patrzę na skład Atletico i się dziwie że niektórzy z was mają jakąkolwiek nadzieje na inny wynik niż wygrana The Reds..

0

@nadachu Jakoś uzasadnisz ?

0

0

@masq No jeden tu się nawet oburzył że wszyscy tu go nie znają, a jako jego największe wyczyny wymienił bramkę, strzeloną naszej reprezentacji...

1

De Jonga dać na napad i wygrywamy wszystko.

7

Oo wreszcie spuchli.. Tylko szkoda że nasi..

0

@Lingvo18 Z budżetem Liverpoolu ? Nie bądź śmieszny.

3

Najgorsze jest to, że człowiek się powoli przyzwyczaja do takiego stanu rzeczy...

7

@marcin000019 To jeszcze liczby podaj

9

@Patrykl145 Jakiś nowy chyba

0

@amanter Pokaż te statystyki.

0

@lukaszbarca15 Sądzę że Mbappe czai się na horyzoncie.

0

Tutaj to ze wszystkiego zrobicie gównoburze

0

@FafitFCB Niby najbezpieczniejszy, ale jak już zdarzy się wypadek, to szansa przeżycia jest niemal zerowa..

1

@Katalończyk 99 Jest tam jakiś przepis, że mecz odbywa się u drużyny z niższej ligi, a jak to działa w przypadku gdy obie ekipy są z tej samej to nie wiem.

0

@RobsonPL Murawa murawą, ale dostawać w dziurę z trzecioligowcem, w dodatku jakby nie było, wyszliśmy w większość zawodnikami pierwszego zespołu...

1

@Elnuum A nie.. Czekaj..

8

Przecież tu większość chciała ładnej gry, a wyniki to była drugorzędna sprawa.. To macie, podają sobie chłopaki, piłeczka ładnie lata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?