Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Chwytliwy Rakieta by zagrał do Ter Steagena
1
@speed1 Oczywiście że są. Ale ile się naczytałem obrzydliwych komentarzy na temat Roberta to głowa mała..
2
@BarcaInfo A Ci od "Strzela tylko w bunderslidze bo tam to nie poziom" pochowali się głęboko w norkach
18
Kubica najlepszy czas na testach w Barcelonie.. Niby tylko testy, ale pokazują że jak Robciu dostanie normalny bolid zamiast taczki, to jest bardzo szybki.. Bo co niektórzy wątpili.
1
@skakun95 Ale nie było tam Fatiego tylko Griezmann i to on wykończył akcję
4
Tak narzekamy na tego Griezza, a chłop zdobywa tylko kluczowe bramki. zawsze na objęcie prowadzenia lub tak jak wczoraj, na wyrównanie i to była najważniejsza braka w tym sezonie, jak do tej pory. Oczywiście od gracza za taką kapuchę trzeba wymagać więcej, bo chłop w połowie spotkań zakłada pelerynę niewidkę, ale kto wie jak bez niego wyglądałby ten sezon..
0
@amanter Tylko że zwykła grypa zabija przez głupotę ludzką.. Ludzie w tych czasach grypę mają za coś podobnego do przeziębienia, normalnie chodzą do pracy, zamiast wyleżeć to dziadostwo w łóżku. Za to na koronę za dużo nie możemy poradzić..
1
@l0Messini Nie chce mi się wierzyć że to wina jego mięśni. W BVB chłop nie zagrał tylko w dwóch meczach, w dodatku z powodu kartek a nie kontuzji... Coś u nas klęczy z przygotowaniem fizycznym i ktoś powinien dokładnie to prześwietlić..
0
@NaFazieHitman W końcu najlepsza "9" świata :)
8
To że wyśmiewacie jego transfer, może być dobrym znakiem. Tak samo było z Paulinho wszyscy byli przeciw, a chłop był jednym z najlepszych transferów ostatnich lat. Za to prawie wszystkie transfery przed którymi wszyscy cieszyli japę, to wielkie niewypały(podkreślam PRAWIE)
0
@MarioVeB! A no, właśnie dlatego..
0
@HansLanda Oni kompletnie nie mają czym straszyć...
4
Patrzę na skład Atletico i się dziwie że niektórzy z was mają jakąkolwiek nadzieje na inny wynik niż wygrana The Reds..
0
@nadachu Jakoś uzasadnisz ?
0
@katalonczyk112 ?
0
@masq No jeden tu się nawet oburzył że wszyscy tu go nie znają, a jako jego największe wyczyny wymienił bramkę, strzeloną naszej reprezentacji...
1
De Jonga dać na napad i wygrywamy wszystko.
7
Oo wreszcie spuchli.. Tylko szkoda że nasi..
0
@Lingvo18 Z budżetem Liverpoolu ? Nie bądź śmieszny.
3
Najgorsze jest to, że człowiek się powoli przyzwyczaja do takiego stanu rzeczy...
7
@marcin000019 To jeszcze liczby podaj
9
@Patrykl145 Jakiś nowy chyba
0
@amanter Pokaż te statystyki.
0
@lukaszbarca15 Sądzę że Mbappe czai się na horyzoncie.
0
Tutaj to ze wszystkiego zrobicie gównoburze
0
@FafitFCB Niby najbezpieczniejszy, ale jak już zdarzy się wypadek, to szansa przeżycia jest niemal zerowa..
1
@Katalończyk 99 Jest tam jakiś przepis, że mecz odbywa się u drużyny z niższej ligi, a jak to działa w przypadku gdy obie ekipy są z tej samej to nie wiem.
0
@RobsonPL Murawa murawą, ale dostawać w dziurę z trzecioligowcem, w dodatku jakby nie było, wyszliśmy w większość zawodnikami pierwszego zespołu...
1
@Elnuum A nie.. Czekaj..
8
Przecież tu większość chciała ładnej gry, a wyniki to była drugorzędna sprawa.. To macie, podają sobie chłopaki, piłeczka ładnie lata.