9

@FC1899Barca Ojoj.. Ta zła i niedobra Konfederacja nie chciała podnieść sobie pensji ?? Ahh Ci Faszyści, co oni sobie myślą...

0

@sewciu50 Ale tu mówimy o dwóch klubach, nie jednym..

0

Oprócz Leo wszyscy gracze po 30 na wylocie.. Średnia wieku pierwszej jedenastki w okolicach trzydziestki to kryminał...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@sewciu50 Jednej drużyny, a dwie są w półfinale jednych z najbardziej prestiżowych rozgrywek w futbolu..

1

@Ghotti Wynik 1:3.. Może mieć i 100% co z tego jak nie zmienia to wyniku ?

2

@CatalanVeBFCB Ja bym tego Lyonu tak nie skreślał..

8

Aha, czyli jeszcze dopłacimy do tego wypożyczenia.. Nie wiem co może oddać, to co w tej chwili się dzieje w tym klubie.

0

@Tasde Boisko te same, bramki te same, piłka ta sama,więc jakie to ma znaczenie ?

0

@rozsadny To peszek gościu, zdradziła Cię wczoraj z takim jednym Niemcem.

2

@Dani13 Że wpadło 8 to może nie, ale że wpadły tylko dwie, już trochę tak..

2

@MESSIah16 To na pewno. Też uważam że Messi nie jest najlepszym wyborem na kapitana, ale on samą swoją obecnością na boisku powoduje że drużyna czuje się dużo pewniej.

4

@MESSIah16 No dobra przypuścimy że Messi ma te jaja i co by to zmieniło ? Przy 1:4 do przerwy wygłasza przemowę niczym Al Pacino, zespół wychodzi naładowany i wygrywa mecz ? Nie, takie rzeczy to w filmach mój drogi, tu mieliśmy rozbity zespół bez pomysłu na grę.

2

@Hiacynk Semedo jak czasami pomyśli to ładnie pójdzie, szkoda że tak rzadko mu się to zdarza..

3

@Herato Zlinczują go za to że wykonywał swój zawód ? Zresztą na wypożyczenie nalegała Barca nie Cou..

1

Gadanie że Lewy strzela w ogórkowej lidzę.. Dwa ogóry w półfinale LM.. Może i dla ekstraklasy jest nadzieja ?

16

Nigdy nie możemy przegrać z klasą, zawsze to musi być blamaż..

0

@333tricampeones333 Na taki mecz do wyjściowego.. To raczej byłoby ryzykowne

0

@IronSanHybrid Nie. Głosowali przeciw.

0

@pawel0304 Ta.. Na pewno wystawi Puiga i usadzi Suareza

0

@mr_robot A tu cyk budzisz się po meczu :D

0

@barteq Ten Lenglet to chyba lepszy od Van Dijka...

1

@Katalonbar Sami piłkarze pewnie wku.. że nie mogą prawdziwego meczu obejrzeć..

15

@jeyx77x Guardiola to wie wszystko.. Tylko nie jak wygrać LM po odejściu z Barcy..

9

@jeyx77x Jak wygramy z Bayernem to i po City się przejedziemy.

0

@Xavifcb6 Ja nie mam słów do porównań odchodów, do aktualnie najlepszego napastnika świata..

0

@Pressinho No dobra, a bramka w ogóle nie jest punktowana ?

1

@Herato Zależy to od wielu czynników.. Gdzie mieszka, jacy ludzie będą go trenować. Jeśli startuje z małej miejscowości, to czy będzie w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie aby ktoś go dostrzegł, krótko mówiąc szczęście..

2

@adi7adi8 Cena niesamowitego docisku

1

@GeraltzKatalonii Raz już strzelił..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?