Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MESSIah16 "W punkt"
7
@Moderacja Anulujcie to, bo przegracie..
0
@david89 Depay + Dest i powiedzmy że jest nieźle
2
Jakiego Lautaro ? Ci ze Sportu dość daleko popłynęli, chyba że sami sfinalizują ten transfer :D
0
@SiSenior Depay jest dogadany, sam Prezydent Lyonu powiedział że sprzedadzą nam go za 30 baniek
0
Michniewicz ma być trenerem Legii i selekcjonerem kadry U21.. Takie rzeczy tylko u nas :D
4
Panie Depay drzwi się powolutku uchylają :) Oczywiście trzeba oddać Cesarzowi co cesarskie i godnie pożegnać Suareza, co się pewnie nie stanie..
0
@MESSIah16 Coś się przewinęło o Atletico.. Mówię łudzę się bo jestem fanem Depaya, ale zdaję sobie sprawę że raczej Luisito zostanie.
1
Jest jakieś konkretne info co z tym Suarezem ? Łudzę się jeszcze że odejdzie ale niestety, szanse są już chyba nikłe..
0
@kaamil1910 To co mają ściągać perspektywicznych graczy z ekstraklasy za 3 mln i liczyć że wypalą ?
2
@draxidox Nie szanują Cię, musisz ich krócej trzymać.
0
@BarcaSupporter Dziwnie piszesz Depay
4
@betonito To pozostaje tylko mu współczuć.
6
@Chakalaka Oj Ciebie bardzo boli..
2
@betonito Chce zabłysnąć, ale zgaśnie dość szybko..
0
Depay Depay i po Depayu.. Będzie gość kopiący się po czole, albo gość który po pierwszym gwizdku arbitra zakłada pelerynę niewidkę..
1
@lucca87 On może mieć dobrego agenta, problem w tym, że my mamy Bartomeu na stołku..
0
@Herbert Chłopa też wycięli, tylko nogi zostawili
0
PS5 w ten sam dzień w którym wyjdzie cyberpunk 2077
0
@Jacento Nie długo
2
@patataj Będzie jednym z członków, ale chłop murawy za dużo nie powącha.
1
@msmsms Za Depaya mogłaby zapłacić..
0
@MemphisDepay00 Jak ty masz lwa nie tygrysa mordo :D
1
@insp1re Idź tam na parking sprawdzić czy czasem ktoś nie zaparkował w niedozwolonym miejscu, żeby szybciutko zgłosić straży miejskiej wandala i bandytę...
1
@NeroTFP Jeśli faktycznie nazwał jak nazwał... Nazwał go pedałem.. Tak ciężko to napisać ??
3
Szanuję za brak Luisa
0
@th@les Ładna muzyczka
8
@tobiasson92 Lepiej tak niż nie mieć własnego zdania
0
@kris81 Wszedł 15 znaków
1
@Jakchcesz Piję wiem że to ble, no ale cóż.. Mango Loco oraz Punch mixxd