1

@MESSIah16 "W punkt"

7

@Moderacja Anulujcie to, bo przegracie..

0

@david89 Depay + Dest i powiedzmy że jest nieźle

2

Jakiego Lautaro ? Ci ze Sportu dość daleko popłynęli, chyba że sami sfinalizują ten transfer :D

0

@SiSenior Depay jest dogadany, sam Prezydent Lyonu powiedział że sprzedadzą nam go za 30 baniek

0

Michniewicz ma być trenerem Legii i selekcjonerem kadry U21.. Takie rzeczy tylko u nas :D

4

Panie Depay drzwi się powolutku uchylają :) Oczywiście trzeba oddać Cesarzowi co cesarskie i godnie pożegnać Suareza, co się pewnie nie stanie..

0

@MESSIah16 Coś się przewinęło o Atletico.. Mówię łudzę się bo jestem fanem Depaya, ale zdaję sobie sprawę że raczej Luisito zostanie.

1

Jest jakieś konkretne info co z tym Suarezem ? Łudzę się jeszcze że odejdzie ale niestety, szanse są już chyba nikłe..

0

@kaamil1910 To co mają ściągać perspektywicznych graczy z ekstraklasy za 3 mln i liczyć że wypalą ?

2

@draxidox Nie szanują Cię, musisz ich krócej trzymać.

0

@BarcaSupporter Dziwnie piszesz Depay

4

@betonito To pozostaje tylko mu współczuć.

6

@Chakalaka Oj Ciebie bardzo boli..

2

@betonito Chce zabłysnąć, ale zgaśnie dość szybko..

0

Depay Depay i po Depayu.. Będzie gość kopiący się po czole, albo gość który po pierwszym gwizdku arbitra zakłada pelerynę niewidkę..

1

@lucca87 On może mieć dobrego agenta, problem w tym, że my mamy Bartomeu na stołku..

0

@Herbert Chłopa też wycięli, tylko nogi zostawili

0

PS5 w ten sam dzień w którym wyjdzie cyberpunk 2077

0

@Jacento Nie długo

2

@patataj Będzie jednym z członków, ale chłop murawy za dużo nie powącha.

1

@msmsms Za Depaya mogłaby zapłacić..

0

@MemphisDepay00 Jak ty masz lwa nie tygrysa mordo :D

1

@insp1re Idź tam na parking sprawdzić czy czasem ktoś nie zaparkował w niedozwolonym miejscu, żeby szybciutko zgłosić straży miejskiej wandala i bandytę...

1

@NeroTFP Jeśli faktycznie nazwał jak nazwał... Nazwał go pedałem.. Tak ciężko to napisać ??

3

Szanuję za brak Luisa

0

@th@les Ładna muzyczka

8

@tobiasson92 Lepiej tak niż nie mieć własnego zdania

0

@kris81 Wszedł 15 znaków

1

@Jakchcesz Piję wiem że to ble, no ale cóż.. Mango Loco oraz Punch mixxd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?