Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@fcbarcafan19 Ja bym zostawił Oblaka.
2
@viscajasiek Za to asystuje
1
@BarcaInfo Ta zrobią testy.. Nawet jak będzie plus to temu co jest pozytywny wpiszą kontuzję i zostanie w hotelu, a reszta do gry. Za dużo hajsu stracili już na koronie żeby coś odwoływać.
0
@MontelQ Skąd ta pewność ?
11
@Benz Chyba jeszcze nic nie zostało mu udowodnione, więc może poczekaj z tym nożem.
0
@Beztroskii Na protestach nowych przyjaciół nie poznałeś ?
16
Komentarz usunięty
0
@Ansufati123 On chce zarabiać tyle co Lewandowski, a Barca ma tragiczną sytuację finansową.. Transfer niemożliwy.
1
@MontelQ "w jednym celu jest praktycznie cały kraj"
Cały kraj ? Popłynął na dalekie wody..
2
SIIIIIIIIIIIIIII
0
@VamosRakieta Osiem oczek straty do Realu.. To na pewno nam dało.
0
@jedrek7000 Przecież Messi też używa tylko balansu ciała, nie robi żadnych przekładanek czy elastico.. Lepiej być mistrzem w jednej dziedzinie, niż być tylko dobrym we wszystkich.
0
@mekston No ogólnie wydaję mi się że gole w futbolu są najważniejsze..
0
@neeed Jest jeszcze coś takiego jak wymiana zawodników
1
Depay w styczniu jak nic. A Busquets to chyba ma w kontrakcie zapisany zakaz strzelania na bramkę, bo w to co zrobił to ja do tej pory nie wierzę.
1
@RonnieVEB Depay w styczniu
1
@Pawlak1992 $$$$$$$$$$$$$$
0
3 listopada ludzie już wracają do pracy, więc na pewno nie będzie takich tłumów. Rozłoży się to na cały następny tydzień.
0
@cules100pro Myślę że Koeman ma swoje powody by odstawiać Puiga.. Nie bez powodu tyle czasu nie był powoływany nawet do młodzieżówki Hiszpanii
6
@Fabik87 Dajcie już spokój z tą zmianą ligi bo to komiczne..
1
@Rewolucja123 Pierwsza połowa odważę się powiedzieć że była najlepszą jaką zagrał w Barcy, w drugiej trochę przygasł + powinien trafić tą piłę od Leo, ale brakło szczęścia.
5
Jak pięknie, chwila wytchnienia od politycznego jazgotu :)
3
@Bykunn Kto zwróci pieniądze ludziom którym mienie zostało zniszczone przez protestujących ? Margot ? Czy może organizatorzy ? Strzelam że będą musieli pokryć to z własnej kieszeni..
9
@Arkon No widzisz, a mnie skręca jak ktoś krzyczy "Ten różaniec wsadź se w d***" więc kręcim się razem
0
@DonMatteo901 Każda władza ma ponieść konsekwencje, a co do czego to po prostu zmienia się partia rządząca i te same ryje cały czas zasiadają w sejmie, ewentualnie uciekną do Brukseli na cieplutkie ławeczki..
0
@bartekvisca A co złego zrobili ? Krzycząc "ręce precz od kościoła" to takie straszne ?
2
@RIP_IABC Protestujący też nie pokazują zbyt wysokiego poziomu, jak w ogóle jakiś prezentują..
1
@BarcaInfo A czemu miałaby nie sprowadzić Depaya ? On chce, Koeman go chce, kończy mu się kontrakt więc w styczniu Lyon będzie chciał za niego z 5 baniek aby coś zarobić, więc będzie tańszy od Malena a i umiejętności po stronie Memphisa.
1
@tobiasson92 Moralność akurat jeśli chodzi o aborcje może iść też w tą drugą stronę, która jest przeciw..
3
Najbardziej tymi protestami są wku.. zwykli ludzie.. Chcesz spokojnie wrócić z roboty do domu ale nieee.. Bo to ty, zwykły Kowalski jesteś winny temu wszystkiemu co się dzieje i to Ciebie będziemy gnębić a nie polityków którzy są za to odpowiedzialni.. A żebyście się nie zdziwili wynikami następnych wyborów..