0

@fcbarcafan19 Ja bym zostawił Oblaka.

2

@viscajasiek Za to asystuje

1

@BarcaInfo Ta zrobią testy.. Nawet jak będzie plus to temu co jest pozytywny wpiszą kontuzję i zostanie w hotelu, a reszta do gry. Za dużo hajsu stracili już na koronie żeby coś odwoływać.

0

@MontelQ Skąd ta pewność ?

11

@Benz Chyba jeszcze nic nie zostało mu udowodnione, więc może poczekaj z tym nożem.

0

@Beztroskii Na protestach nowych przyjaciół nie poznałeś ?

16

Komentarz usunięty

0

@Ansufati123 On chce zarabiać tyle co Lewandowski, a Barca ma tragiczną sytuację finansową.. Transfer niemożliwy.

1

@MontelQ "w jednym celu jest praktycznie cały kraj"
Cały kraj ? Popłynął na dalekie wody..

2

SIIIIIIIIIIIIIII

0

@VamosRakieta Osiem oczek straty do Realu.. To na pewno nam dało.

0

@jedrek7000 Przecież Messi też używa tylko balansu ciała, nie robi żadnych przekładanek czy elastico.. Lepiej być mistrzem w jednej dziedzinie, niż być tylko dobrym we wszystkich.

0

@mekston No ogólnie wydaję mi się że gole w futbolu są najważniejsze..

0

@neeed Jest jeszcze coś takiego jak wymiana zawodników

1

Depay w styczniu jak nic. A Busquets to chyba ma w kontrakcie zapisany zakaz strzelania na bramkę, bo w to co zrobił to ja do tej pory nie wierzę.

1

@RonnieVEB Depay w styczniu

1

@Pawlak1992 $$$$$$$$$$$$$$

0

3 listopada ludzie już wracają do pracy, więc na pewno nie będzie takich tłumów. Rozłoży się to na cały następny tydzień.

0

@cules100pro Myślę że Koeman ma swoje powody by odstawiać Puiga.. Nie bez powodu tyle czasu nie był powoływany nawet do młodzieżówki Hiszpanii

6

@Fabik87 Dajcie już spokój z tą zmianą ligi bo to komiczne..

1

@Rewolucja123 Pierwsza połowa odważę się powiedzieć że była najlepszą jaką zagrał w Barcy, w drugiej trochę przygasł + powinien trafić tą piłę od Leo, ale brakło szczęścia.

5

Jak pięknie, chwila wytchnienia od politycznego jazgotu :)

3

@Bykunn Kto zwróci pieniądze ludziom którym mienie zostało zniszczone przez protestujących ? Margot ? Czy może organizatorzy ? Strzelam że będą musieli pokryć to z własnej kieszeni..

9

@Arkon No widzisz, a mnie skręca jak ktoś krzyczy "Ten różaniec wsadź se w d***" więc kręcim się razem

0

@DonMatteo901 Każda władza ma ponieść konsekwencje, a co do czego to po prostu zmienia się partia rządząca i te same ryje cały czas zasiadają w sejmie, ewentualnie uciekną do Brukseli na cieplutkie ławeczki..

0

@bartekvisca A co złego zrobili ? Krzycząc "ręce precz od kościoła" to takie straszne ?

2

@RIP_IABC Protestujący też nie pokazują zbyt wysokiego poziomu, jak w ogóle jakiś prezentują..

1

@BarcaInfo A czemu miałaby nie sprowadzić Depaya ? On chce, Koeman go chce, kończy mu się kontrakt więc w styczniu Lyon będzie chciał za niego z 5 baniek aby coś zarobić, więc będzie tańszy od Malena a i umiejętności po stronie Memphisa.

1

@tobiasson92 Moralność akurat jeśli chodzi o aborcje może iść też w tą drugą stronę, która jest przeciw..

3

Najbardziej tymi protestami są wku.. zwykli ludzie.. Chcesz spokojnie wrócić z roboty do domu ale nieee.. Bo to ty, zwykły Kowalski jesteś winny temu wszystkiemu co się dzieje i to Ciebie będziemy gnębić a nie polityków którzy są za to odpowiedzialni.. A żebyście się nie zdziwili wynikami następnych wyborów..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?