Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Maciej061 No Fati na pewno nie przyćmił by Neymara, nie przesadzajmy.. Fati ma potecjał by być lepszy w przyszłości od Neya, w tym momencie nie mamy o czym rozmawiać.
3
@TylkoBarca7273 A Barcelona mu pomogła bo ma dobre serduszko czy dlatego że Leo wykazywał kosmiczny potencjał ?
1
@preemo Barcelona to zbyt potężny klub aby zbankrutować, jeśli już była by nad przepaścią to ktoś z bardzo grubym portfelem sypnął by groszem by ją uratować.
0
@VOne Hejt to idzie w Griezmanna.. O nim mało co się mówi.
4
@Dzemix111 Następnym razem zacznie płakać skoro tańczenie Ci się nie podoba
4
Mingueza zagrał kapitalny mecz wychodząc pierwszy raz w życiu, w pierwszym zespole, a Ci się jarają chłopem co mu jedno podanie w meczu wyszło..
1
@HypeR Poza tym podaniem do Alby o którym wspominałem, reszta to proste podanie które pewnie nawet ty byś wykonał.. Nie mówię że zagrał tragicznie.. Zagrał po prostu przyzwoicie, tyle..
0
@Avatarr Jakbym zarabiał na życie z piłki to pewnie bym tak zrobił.
1
@PatrychoO Ale wszyscy tu się spuszczają jakby nie wiadomo co zagrał.
11
Co ten Puig pokazał ? Podanie do Alby przy sytuacji bramkowej ok, ale oprócz tego to kiepściutko, tę piłkę to z dachu stadionu ściągają..
0
@ansukapi No Puig średnia zmiana..
0
@Xavyol Średnio strzał plus parę bezsensownych podań które nie miały prawa dojść do adresata.. Plus za udział przy bramce.
0
@IronSanHybrid Zlatan wykupił połowę..
0
@BarcaInfo Chyba najgorzej wyglądająca kontuzja w historii futbolu
0
@Piorun Sociedad i Valencia to twoim zdaniem to samo co Cadiz czy Huesca ?
2
@Yosemite Trzeba było top 7 napisać, bo w top 5 Leo się nie łapie..
2
@Messibestplayerintheworld Oj byczku, ty oglądasz te mecze ?
0
@Bobo25 No teraz żeby być znanym więcej nie potrzeba.
0
@culesjasiules Po tej walce
1
@Colon do mnie nie*
1
@4drian0 No tak myślę, ale mówi to z takim przekonaniem na twarzy że jestem przerażony.
2
Jak słyszę tego całego Boxdela, że ten Kasjo miałby szansę z Normanem Parke w boksie, to ręce opadają.. Mam nadzieję że to na promocje ich ewentualnego pojedynku, bo jeśli serio tak tam myślą to grubo się gotuje pod kopułą.
1
@ArdoFCB Najpierw się doinformuj jak o czymś piszesz..
16
@VenoM Miesiąc żeby się spakować
0
@darek60 Sprytne posunięcie
1
@adi89rg W Fifie zaszły fajne zmiany w tym roku jeśli chodzi o tryb karierym, nie wiem jak w pesie. Polecam Fifke.
3
@Barca1992 Tylko że to co się wczoraj działo to wina trenera, nie Lewego.. Sam takiego meczu nie wygra.
2
@Borneo Tak kończą wszyscy...
1
@Pogba Lepiej tak niż by mieli wszystko zamknąć..
1
@Xxxbarca4ever Russel już też wybombił