1

@Maciej061 No Fati na pewno nie przyćmił by Neymara, nie przesadzajmy.. Fati ma potecjał by być lepszy w przyszłości od Neya, w tym momencie nie mamy o czym rozmawiać.

3

@TylkoBarca7273 A Barcelona mu pomogła bo ma dobre serduszko czy dlatego że Leo wykazywał kosmiczny potencjał ?

1

@preemo Barcelona to zbyt potężny klub aby zbankrutować, jeśli już była by nad przepaścią to ktoś z bardzo grubym portfelem sypnął by groszem by ją uratować.

0

@VOne Hejt to idzie w Griezmanna.. O nim mało co się mówi.

4

@Dzemix111 Następnym razem zacznie płakać skoro tańczenie Ci się nie podoba

4

Mingueza zagrał kapitalny mecz wychodząc pierwszy raz w życiu, w pierwszym zespole, a Ci się jarają chłopem co mu jedno podanie w meczu wyszło..

1

@HypeR Poza tym podaniem do Alby o którym wspominałem, reszta to proste podanie które pewnie nawet ty byś wykonał.. Nie mówię że zagrał tragicznie.. Zagrał po prostu przyzwoicie, tyle..

0

@Avatarr Jakbym zarabiał na życie z piłki to pewnie bym tak zrobił.

1

@PatrychoO Ale wszyscy tu się spuszczają jakby nie wiadomo co zagrał.

11

Co ten Puig pokazał ? Podanie do Alby przy sytuacji bramkowej ok, ale oprócz tego to kiepściutko, tę piłkę to z dachu stadionu ściągają..

0

@ansukapi No Puig średnia zmiana..

0

@Xavyol Średnio strzał plus parę bezsensownych podań które nie miały prawa dojść do adresata.. Plus za udział przy bramce.

0

@IronSanHybrid Zlatan wykupił połowę..

0

@BarcaInfo Chyba najgorzej wyglądająca kontuzja w historii futbolu

0

@Piorun Sociedad i Valencia to twoim zdaniem to samo co Cadiz czy Huesca ?

2

@Yosemite Trzeba było top 7 napisać, bo w top 5 Leo się nie łapie..

2

@Messibestplayerintheworld Oj byczku, ty oglądasz te mecze ?

0

@Bobo25 No teraz żeby być znanym więcej nie potrzeba.

0

@culesjasiules Po tej walce

1

@Colon do mnie nie*

1

@4drian0 No tak myślę, ale mówi to z takim przekonaniem na twarzy że jestem przerażony.

2

Jak słyszę tego całego Boxdela, że ten Kasjo miałby szansę z Normanem Parke w boksie, to ręce opadają.. Mam nadzieję że to na promocje ich ewentualnego pojedynku, bo jeśli serio tak tam myślą to grubo się gotuje pod kopułą.

1

@ArdoFCB Najpierw się doinformuj jak o czymś piszesz..

16

@VenoM Miesiąc żeby się spakować

0

@darek60 Sprytne posunięcie

1

@adi89rg W Fifie zaszły fajne zmiany w tym roku jeśli chodzi o tryb karierym, nie wiem jak w pesie. Polecam Fifke.

3

@Barca1992 Tylko że to co się wczoraj działo to wina trenera, nie Lewego.. Sam takiego meczu nie wygra.

2

@Borneo Tak kończą wszyscy...

1

@Pogba Lepiej tak niż by mieli wszystko zamknąć..

1

@Xxxbarca4ever Russel już też wybombił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?