Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@Przemo91 To przypadek
5
Polsat teraz...
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1607863776juK45XKFMg7DsCgepaobeB,w400.jpg
0
@Kamilos84 Ale zdajesz sobie sprawę, że jeśli podpisały umowy to nie dogadają się z Uefą ?
0
@BarcaInfo Cytując klasyka.. "Nie strasz, nie strasz bo się zesrasz"
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@John_Doe Aaa dlaczego tak sądzisz ?
1
@Cariones Najśmieszniejsze to będzie wtedy jak PSG dołączy do tej ligi :D
0
@katalonczyk987 Bank JPMorgan aktywa wartę 2,5 biliona dolarów, także dla nich to ochłapy..
0
Czyli napiszemy coś żeby nie było że jesteśmy obojętni, ale g*wno możemy...
27
@BarcaInfo Jeszcze niech Mainz ogłosi że nie dołączy i pomysł upadnie..
0
@Encore Za to zamknięty na racjonalne myślenie..
31
Ojoj, teraz proszą a wcześniej straszyli że wszystkich z ligi wykluczą.. Tępym mieczem walki nie podejmą.
0
@SinMistico LM już nie będziesz musiał wykupywać, to zaoszczędzisz na SuperLigę
1
@lukas10 Zasłony daj do dołu i jazda
3
@xBoMBoWiECx Ta Barca, Real, Atletico usunięte z LaLiga
13
No i fajno, coś nowego wjechało, więcej meczy na poziomie do oglądania, mi się podoba.
1
@Dayan016 Nie mogą sobie na to pozwolić, hajs jaki by stracili nie mieści się w głowie.
3
@Quavosk Będzie miał co w biografii napisać..
0
@hoeniker Nie liczyłbym na to
0
@Firestone Na co ? Ligę mistrzów w następnym sezonie ?
1
@Brashearr To se możesz zakupy zrobić, a nie testy z nich brać.. @JimMorrisonFCB Skierowanie nie jest potrzebne. Praktycznie teraz w każdym laboratorium oferują te testy, za 100-150 zł chyba że mieszkasz w większym mieście, to może wyjść drożej.
4
@Sulimo Czy to normalne, że w tym samym czasie, tyle wulkanów daję o sobie znać ?
0
@Rastafarnianin @FCB24 Już Ci odpowiedział
2
@4Fabregas4 Zapomniałeś że klubem nie rządzi już krętacz.. Laporta nie będzie dawał kosmicznych pensji.
4
@MarFan Lepiej się sprzedać za coś, niż być dymanym i nie dostać niczego.. Na Pis nie głosowałem, ale są na pewno lepsi od Koalicji, czy tam platformy.
0
@EnCePina Śmieszy Cię osoba przy tuszy.. Co w tym pozytywnego ?
0
Komentarz usunięty
0
@Kurkmen Zatrudnili taką ekipę która czuwała aby muzycznie to brzmiało dobrze, że to nie mogło, nie wpadać w ucho.
1
@mokrychlopiec Powiedzieć że Messi nie ma głowy, to tak jakby powiedzieć że McGregor to ci*a...