0

Komentarz usunięty

0

@Przemo91 To przypadek

0

@Kamilos84 Ale zdajesz sobie sprawę, że jeśli podpisały umowy to nie dogadają się z Uefą ?

0

@BarcaInfo Cytując klasyka.. "Nie strasz, nie strasz bo się zesrasz"

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@John_Doe Aaa dlaczego tak sądzisz ?

1

@Cariones Najśmieszniejsze to będzie wtedy jak PSG dołączy do tej ligi :D

0

@katalonczyk987 Bank JPMorgan aktywa wartę 2,5 biliona dolarów, także dla nich to ochłapy..

0

Czyli napiszemy coś żeby nie było że jesteśmy obojętni, ale g*wno możemy...

27

@BarcaInfo Jeszcze niech Mainz ogłosi że nie dołączy i pomysł upadnie..

0

@Encore Za to zamknięty na racjonalne myślenie..

31

Ojoj, teraz proszą a wcześniej straszyli że wszystkich z ligi wykluczą.. Tępym mieczem walki nie podejmą.

0

@SinMistico LM już nie będziesz musiał wykupywać, to zaoszczędzisz na SuperLigę

1

@lukas10 Zasłony daj do dołu i jazda

3

@xBoMBoWiECx Ta Barca, Real, Atletico usunięte z LaLiga

13

No i fajno, coś nowego wjechało, więcej meczy na poziomie do oglądania, mi się podoba.

1

@Dayan016 Nie mogą sobie na to pozwolić, hajs jaki by stracili nie mieści się w głowie.

3

@Quavosk Będzie miał co w biografii napisać..

0

@hoeniker Nie liczyłbym na to

0

@Firestone Na co ? Ligę mistrzów w następnym sezonie ?

1

@Brashearr To se możesz zakupy zrobić, a nie testy z nich brać.. @JimMorrisonFCB Skierowanie nie jest potrzebne. Praktycznie teraz w każdym laboratorium oferują te testy, za 100-150 zł chyba że mieszkasz w większym mieście, to może wyjść drożej.

4

@Sulimo Czy to normalne, że w tym samym czasie, tyle wulkanów daję o sobie znać ?

0

@Rastafarnianin @FCB24 Już Ci odpowiedział

2

@4Fabregas4 Zapomniałeś że klubem nie rządzi już krętacz.. Laporta nie będzie dawał kosmicznych pensji.

4

@MarFan Lepiej się sprzedać za coś, niż być dymanym i nie dostać niczego.. Na Pis nie głosowałem, ale są na pewno lepsi od Koalicji, czy tam platformy.

0

@EnCePina Śmieszy Cię osoba przy tuszy.. Co w tym pozytywnego ?

0

Komentarz usunięty

0

@Kurkmen Zatrudnili taką ekipę która czuwała aby muzycznie to brzmiało dobrze, że to nie mogło, nie wpadać w ucho.

1

@mokrychlopiec Powiedzieć że Messi nie ma głowy, to tak jakby powiedzieć że McGregor to ci*a...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?