5

@eXi Obcięcie pensji nie wystarczyło...

0

@GregSTG Wszystko co napisałeś w tym poście jest nieprawdą..

7

@QuiqueSetien1958 Chamem i bucem, bo mówi wprost że nie widzi kogoś w drużynie ?

3

Szkoda tego Araujo, presezon miał świetny

0

@marcin000019 A Ty jaki wynik stawiasz ?

18

Araujo w presezonie czyścił aż miło, jak za niego wyjdzie Lenglet to będzie kpina.

14

Moder minutę po wejściu zanotował asystę

1

@Pawel1985 Nie jestem pewny, czy to w pełni zależy od LL..

0

@Corr Mam coś czutkę że obejrzysz więcej meczy PSG niż Barcelony i ogólnie koszuleczka też delikatnie zmieni barwy.. Ale może się mylę :)

0

@Deviler "mieliśmy" to słowo klucz

2

@Kusco15 A skąd ma wynikać to przywiązanie ? Nigdy w Barcy nie grał, w Katalonii się nie urodził.. A że trenował, to nie znaczy że jest jakoś emocjonalnie związany z Barcą.. To jego praca.

0

Jak dziś nie zarejestrujemy Depaya, to nie będzie mógł zagrać z Sociedad ?

7

@MontelQ Mimo wszystko, dalej się wydaje..

0

@Elnuum Wolałbym tak się wstydzić i być na jego miejscu, niż być poliglotą i pisać że powinien się wstydzić, a on nawet nigdy się nie dowie że istnieje gdzieś na świecie taki mały człowieczek, co go chce uczyć, co powinien znać, a co nie.. Pozdrawiam cieplutko.

0

@Kibel Bo ? Jeżeli chodzi Ci o rejestrację, to Memphis takową uzyskał..

18

Pojazdy po kibicach PSG, Messim, ogólnie po PSG... Banda frustratów i dzieciaczków..

6

@amanter Tacy kibice jak ty, to prawdziwy skarb

3

@Kwiatek67 Samiec alfa na horyzoncie

0

@LuisSalvano (3) oznacza że źródło jest wiarygodne

0

@kaamil1910 Ten post powinni podpiąć

6

@kkbarca Weź usuń ten komentarz co na gorących wisi, wstyd że kibic Barcy coś takiego w ogóle może wyklikać na klawiaturze..

2

@fart Depay może nie, ale myślę że Alba będzie próbował posłać piłeczkę do Paryża.

1

@amanter Oglądałeś Copa America ? Chłop ma jeszcze więcej paliwa w baku, niż niejeden 25 latek.

0

@MesQueUnClub_87 Może to przed przerobieniem, na pewno to zakryli.

0

@Encore No bo będzie.

35

@Litman Ale ty rozumiesz że on nie chciał odchodzić ? Czy od zawiści styki się już przepaliły ?

0

@LeoMessi1994 Huehuehue

0

Jak ktoś chce sprzedać kolekcje koszulek Barcy, bo szykuję się na zakup kolekcji koszulek Paryżan, to zapraszam na PW chętnie odkupię.

5

@AntekGriezmann Ale że Busi najwięcej asyst, to się nawet lekko uśmiechnąłem :) Dziękuję

0

@PatrychoO Ale czy Laporta walczył z Leo ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?