Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@eXi Obcięcie pensji nie wystarczyło...
0
@GregSTG Wszystko co napisałeś w tym poście jest nieprawdą..
7
@QuiqueSetien1958 Chamem i bucem, bo mówi wprost że nie widzi kogoś w drużynie ?
3
Szkoda tego Araujo, presezon miał świetny
0
@marcin000019 A Ty jaki wynik stawiasz ?
18
Araujo w presezonie czyścił aż miło, jak za niego wyjdzie Lenglet to będzie kpina.
14
Moder minutę po wejściu zanotował asystę
1
@Pawel1985 Nie jestem pewny, czy to w pełni zależy od LL..
0
@Corr Mam coś czutkę że obejrzysz więcej meczy PSG niż Barcelony i ogólnie koszuleczka też delikatnie zmieni barwy.. Ale może się mylę :)
0
@Deviler "mieliśmy" to słowo klucz
2
@Kusco15 A skąd ma wynikać to przywiązanie ? Nigdy w Barcy nie grał, w Katalonii się nie urodził.. A że trenował, to nie znaczy że jest jakoś emocjonalnie związany z Barcą.. To jego praca.
0
Jak dziś nie zarejestrujemy Depaya, to nie będzie mógł zagrać z Sociedad ?
7
@MontelQ Mimo wszystko, dalej się wydaje..
0
@Elnuum Wolałbym tak się wstydzić i być na jego miejscu, niż być poliglotą i pisać że powinien się wstydzić, a on nawet nigdy się nie dowie że istnieje gdzieś na świecie taki mały człowieczek, co go chce uczyć, co powinien znać, a co nie.. Pozdrawiam cieplutko.
0
@Kibel Bo ? Jeżeli chodzi Ci o rejestrację, to Memphis takową uzyskał..
18
Pojazdy po kibicach PSG, Messim, ogólnie po PSG... Banda frustratów i dzieciaczków..
6
@amanter Tacy kibice jak ty, to prawdziwy skarb
3
@Kwiatek67 Samiec alfa na horyzoncie
0
@LuisSalvano (3) oznacza że źródło jest wiarygodne
0
@kaamil1910 Ten post powinni podpiąć
6
@kkbarca Weź usuń ten komentarz co na gorących wisi, wstyd że kibic Barcy coś takiego w ogóle może wyklikać na klawiaturze..
2
@fart Depay może nie, ale myślę że Alba będzie próbował posłać piłeczkę do Paryża.
1
@amanter Oglądałeś Copa America ? Chłop ma jeszcze więcej paliwa w baku, niż niejeden 25 latek.
0
@MesQueUnClub_87 Może to przed przerobieniem, na pewno to zakryli.
0
@Encore No bo będzie.
35
@Litman Ale ty rozumiesz że on nie chciał odchodzić ? Czy od zawiści styki się już przepaliły ?
0
@LeoMessi1994 Huehuehue
0
Jak ktoś chce sprzedać kolekcje koszulek Barcy, bo szykuję się na zakup kolekcji koszulek Paryżan, to zapraszam na PW chętnie odkupię.
5
@AntekGriezmann Ale że Busi najwięcej asyst, to się nawet lekko uśmiechnąłem :) Dziękuję
0
@PatrychoO Ale czy Laporta walczył z Leo ?