Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SinMistico Nie było żadnej bańki
0
@mkord To jakiego Polaka wszyscy przegapiliśmy, ale ty miałeś okazje oglądać ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
18
Brawo dla Roberta. Po prawie dwóch latach wsiąść do bolidu w którym siedzi się pierwszy raz, praktycznie z marszu na kwalifikacje i prześcignąć dwóch etatowych kierowców. Jak zawsze klasa.
0
W pierwszych meczach po powrocie spodziewam się słabych występów Ansu. Trochę strach przed odnowieniem kontuzji, duża presja i w ogóle powrót na murawę w meczu o stawkę, z pewnością z początku trochę go stłamsi, ale w miarę upływu czasu na pewno będzie coraz lepiej. Skoro co niektórzy wciąż wieżą że Dembele odpali, to tym bardziej powinni być cierpliwi co do Fatiego ;)
0
@LUPR Przesadziłeś że Real jest w gorszej sytuacji od nas... Ale reszta się zgadza.
6
@Huta1968 Wyjdź i nie wracaj
4
@Katalonbar Ciekawostką jest też to, że ta bramka z Gibraltarem w marcu, jest ostatnią jego strzeloną...
0
@Cvzx Koeman podobno sam gadał z zarządem, że chce Luuka
0
@El Plutoninho Messiego się nie "pozbyliśmy" tylko limit płac pękał w szwach.. A Griezmann kompletnie nic nie wnosił do gry, ale to kompletnie nic.. A zgarniał największy pitos w ekipie..
5
Najpierw.. Pozbyć się go za wszelką cenę.. No to się pozbywamy.. Ooo nie, teraz to już jest dramat, sezon na straty... Ludzie co z wami nie tak ? :DDD
0
@Przemek2323 Już nie przesadzajmy.. Nasz kadra gra piach, ale z Albanią wygrają.
11
@mindbender84 Strasznie dużo podpuntków musi zostać spełnione, żeby był w końcu przydatny...
3
@aldewir Nie do końca.. Z Leo robią zdjęcia bo go podziwiają. Z babą raczej dla śmiechu.
5
Zero optymizmu na tej stronie, jak jesteście tacy na co dzień, to współczuje ludziom którzy muszą z wami przebywać.
0
@kamilo0066 Jak Zacięta płyta piszesz tylko o sędziach w meczy Chelsea - The Reds
5
@arkasath Nie w dużym skrócie, to co napisałeś to po prostu kłamstwo..
2
@Chakalaka Ty już lepiej zostań przy cytowaniu Tuska.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
@Adi123456789 Myślę że "morze" wypłynąć na szerokie wody
1
@LeoMessiah Wielkie +1 dla Ciebie. Jak grałem w trampkarzach było tak samo.. Ci "trenerzy" zabijają kreatywność już na samym starcie przygody z piłką nożną, jak próbujesz wejść w drybling i nie daj Boże stracisz, to łooo Panie, ty się w Brazylijczyka nie baw.. A potem to wygląda jak wygląda..
0
@Cwaniak4 Dla mnie to lepsze niż 22..
0
@AlicjaFCB Już chcą wydać 160 więc 200 też mogą rzucić...
1
@AlicjaFCB Każdy kto składa ofertę za zawodnika PSG, nie ma honoru i czeka go surowa kara.
0
@The_Man Raczej bardziej chciał udowodnić sobie, że da radę w klubie z topu. Messi był tylko miłym dodatkiem.
1
@escarabajo Nie wiadomo co byś zrobił gdybyś był w takiej sytuacji.. Ale spokojnie, ta trudna decyzja już Ci nie grozi :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Zawodniczki Bilbao grały wewnętrzny sparing z juniorami, wiek juniorów 14-16 lat... Juniorzy wygrali 6:0... Panowie z okręgówki wchodzą tam im do ligi i ze spokojem walczą o top 5...
7
Akurat gdy klub najbardziej ich potrzebuje...
1
@fart No parę lat temu czytałem wypowiedź jakiejś mądrej głowy, że gdyby teraz ustał cały transport emitujący CO2 i zostały zamknięte wszystkie fabryki to "być może" udałoby się jeszcze to zatrzymać.... A to było parę ładnych lat temu.. A co kopciło, kopci dalej..