0

@SinMistico Nie było żadnej bańki

0

@mkord To jakiego Polaka wszyscy przegapiliśmy, ale ty miałeś okazje oglądać ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

18

Brawo dla Roberta. Po prawie dwóch latach wsiąść do bolidu w którym siedzi się pierwszy raz, praktycznie z marszu na kwalifikacje i prześcignąć dwóch etatowych kierowców. Jak zawsze klasa.

0

W pierwszych meczach po powrocie spodziewam się słabych występów Ansu. Trochę strach przed odnowieniem kontuzji, duża presja i w ogóle powrót na murawę w meczu o stawkę, z pewnością z początku trochę go stłamsi, ale w miarę upływu czasu na pewno będzie coraz lepiej. Skoro co niektórzy wciąż wieżą że Dembele odpali, to tym bardziej powinni być cierpliwi co do Fatiego ;)

0

@LUPR Przesadziłeś że Real jest w gorszej sytuacji od nas... Ale reszta się zgadza.

6

@Huta1968 Wyjdź i nie wracaj

4

@Katalonbar Ciekawostką jest też to, że ta bramka z Gibraltarem w marcu, jest ostatnią jego strzeloną...

0

@Cvzx Koeman podobno sam gadał z zarządem, że chce Luuka

0

@El Plutoninho Messiego się nie "pozbyliśmy" tylko limit płac pękał w szwach.. A Griezmann kompletnie nic nie wnosił do gry, ale to kompletnie nic.. A zgarniał największy pitos w ekipie..

5

Najpierw.. Pozbyć się go za wszelką cenę.. No to się pozbywamy.. Ooo nie, teraz to już jest dramat, sezon na straty... Ludzie co z wami nie tak ? :DDD

0

@Przemek2323 Już nie przesadzajmy.. Nasz kadra gra piach, ale z Albanią wygrają.

11

@mindbender84 Strasznie dużo podpuntków musi zostać spełnione, żeby był w końcu przydatny...

3

@aldewir Nie do końca.. Z Leo robią zdjęcia bo go podziwiają. Z babą raczej dla śmiechu.

5

Zero optymizmu na tej stronie, jak jesteście tacy na co dzień, to współczuje ludziom którzy muszą z wami przebywać.

0

@kamilo0066 Jak Zacięta płyta piszesz tylko o sędziach w meczy Chelsea - The Reds

5

@arkasath Nie w dużym skrócie, to co napisałeś to po prostu kłamstwo..

2

@Chakalaka Ty już lepiej zostań przy cytowaniu Tuska.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

@Adi123456789 Myślę że "morze" wypłynąć na szerokie wody

1

@LeoMessiah Wielkie +1 dla Ciebie. Jak grałem w trampkarzach było tak samo.. Ci "trenerzy" zabijają kreatywność już na samym starcie przygody z piłką nożną, jak próbujesz wejść w drybling i nie daj Boże stracisz, to łooo Panie, ty się w Brazylijczyka nie baw.. A potem to wygląda jak wygląda..

0

@Cwaniak4 Dla mnie to lepsze niż 22..

0

@AlicjaFCB Już chcą wydać 160 więc 200 też mogą rzucić...

1

@AlicjaFCB Każdy kto składa ofertę za zawodnika PSG, nie ma honoru i czeka go surowa kara.

0

@The_Man Raczej bardziej chciał udowodnić sobie, że da radę w klubie z topu. Messi był tylko miłym dodatkiem.

1

@escarabajo Nie wiadomo co byś zrobił gdybyś był w takiej sytuacji.. Ale spokojnie, ta trudna decyzja już Ci nie grozi :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Zawodniczki Bilbao grały wewnętrzny sparing z juniorami, wiek juniorów 14-16 lat... Juniorzy wygrali 6:0... Panowie z okręgówki wchodzą tam im do ligi i ze spokojem walczą o top 5...

7

Akurat gdy klub najbardziej ich potrzebuje...

1

@fart No parę lat temu czytałem wypowiedź jakiejś mądrej głowy, że gdyby teraz ustał cały transport emitujący CO2 i zostały zamknięte wszystkie fabryki to "być może" udałoby się jeszcze to zatrzymać.... A to było parę ładnych lat temu.. A co kopciło, kopci dalej..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?