Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mat32 Reszta to niezdecydowani
1
@Rewolucja123 Rosyjskie linie lotnicze praktycznie nie mogą..
0
Nie jestem przekonany co do Hallanda. Za to co do Xaviego już tak, więc jeżeli jemu faktycznie tak zależy, to jestem za.
0
@shahman Dostał chyba kiedyś za to żółtko
6
@Azi W jego sytuacji, każdy inny prezydent by to obiecywał..
3
@Kgorecki2500 Wow.. Dziwne jakby byli za kontynuacją ..
8
@kamilos1214 Od jakiej liczby kilometrów dzielących mnie od klubu, mogę być emocjonalnie związany z drużyną ?
0
@Gappeq Odpłynąłeś
0
@smieszek Pięć dni na wojnie, to twoim zdaniem dużo ?
9
Ferran wydaję się być drugim Griezmannem, przynajmniej na razie.. Nie ma przeważającej cechy.. Szybkość, drybling, wykończenie.. We wszystkim jest niezły, ale w niczym wybitny..
0
@kamyk_23 A amunicje też wysłali cywile?
0
@ciema Super. Ty siedzisz klikasz sobie w klawisze przed komputerkiem, a wymagasz żeby inni wychodzili i narażali swoje zdrowie lub nawet życie..
2
@Emhyr "Są głosy" Jakie głosy ? W twojej głowie ?
1
Galata dopiero 13 u siebie w lidze, bliżej do spadku niż pucharów...
0
@Ghotti Każdy widzi to co chce wiedzieć...
0
@Dankhog To chyba jeszcze nie jest pewne że Wilki pójdą na taki układ, tym bardziej jak zobaczą co w Barcy robi Traore a co u nich Trincao..
0
Mam nadzieję że Lapek nie wpadnie na pomysł, by zrezygnować z Traore żeby oszczędzić na Haalanda.. Czytając te wszystkie doniesienia, jak podobno to bardzo zagrzany jest na Vikinga, to zaczynam mieć pewne wątpliwości czy tak się nie stanie.
1
@MichalZZZ Bardzo znaczące ?? Rosja to nie jakaś Mołdawia, że ma 5 śmigłowców i 30 czołgów na krzyż..
0
Można wyłączać...
0
@CLOUT_COBAIN Pojawia się na treningu w każdym dniu wolnym, także nie ma co mu zarzucać, bo chłop się trochę pobujał do rytmu...
0
@MesQueUnClub_87 A to trzeba rękoma ?
0
@BART97 Skandaliczne, bo ktoś ma inny gust niż ty.. Rzeczywiście nie do pomyślenia.
9
@Adamski69 Milik jeszcze nie jest na takim poziomie, że będą pod niego wybierać szkoleniowca.. O ile w ogóle kiedyś na takim będzie..
2
Ferran to powinien zacząć na ławie, Luuk co wchodzi to strzela. Odstawianie go na boczny tor i dawanie 10-20 minut jest niesprawiedliwe..
1
@norbi77 Piłkarz na tym poziomie MUSI wykorzystać choć połowę z tego co miał Ferran.. Za dojście do sytuacji bramek nie rozdają, a jak w ostateczności będzie nas to kosztować awans, to nikt nie będzie mówić że Barca miała x szans na gola, tylko że kryzys trwa w najlepsze..
2
Drogi transfer Barcy daje dupy?? Nowe.. W ogóle nie znałem
2
Wszystko dzięki Lewandowskiemu, bez dwóch zdań..
26
Ja jeszcze tylko raz przypomnę, że Messi nie wykorzystał wczoraj rzutu karnego.
0
Auba za Ferrana i jesteśmy w domu.
1
@Janiama 3:1 ta prawdziwa Barcelona ;)