0

@mat32 Reszta to niezdecydowani

1

@Rewolucja123 Rosyjskie linie lotnicze praktycznie nie mogą..

0

Nie jestem przekonany co do Hallanda. Za to co do Xaviego już tak, więc jeżeli jemu faktycznie tak zależy, to jestem za.

0

@shahman Dostał chyba kiedyś za to żółtko

6

@Azi W jego sytuacji, każdy inny prezydent by to obiecywał..

3

@Kgorecki2500 Wow.. Dziwne jakby byli za kontynuacją ..

8

@kamilos1214 Od jakiej liczby kilometrów dzielących mnie od klubu, mogę być emocjonalnie związany z drużyną ?

0

@Gappeq Odpłynąłeś

0

@smieszek Pięć dni na wojnie, to twoim zdaniem dużo ?

9

Ferran wydaję się być drugim Griezmannem, przynajmniej na razie.. Nie ma przeważającej cechy.. Szybkość, drybling, wykończenie.. We wszystkim jest niezły, ale w niczym wybitny..

0

@kamyk_23 A amunicje też wysłali cywile?

0

@ciema Super. Ty siedzisz klikasz sobie w klawisze przed komputerkiem, a wymagasz żeby inni wychodzili i narażali swoje zdrowie lub nawet życie..

2

@Emhyr "Są głosy" Jakie głosy ? W twojej głowie ?

1

Galata dopiero 13 u siebie w lidze, bliżej do spadku niż pucharów...

0

@Ghotti Każdy widzi to co chce wiedzieć...

0

@Dankhog To chyba jeszcze nie jest pewne że Wilki pójdą na taki układ, tym bardziej jak zobaczą co w Barcy robi Traore a co u nich Trincao..

0

Mam nadzieję że Lapek nie wpadnie na pomysł, by zrezygnować z Traore żeby oszczędzić na Haalanda.. Czytając te wszystkie doniesienia, jak podobno to bardzo zagrzany jest na Vikinga, to zaczynam mieć pewne wątpliwości czy tak się nie stanie.

1

@MichalZZZ Bardzo znaczące ?? Rosja to nie jakaś Mołdawia, że ma 5 śmigłowców i 30 czołgów na krzyż..

0

Można wyłączać...

0

@CLOUT_COBAIN Pojawia się na treningu w każdym dniu wolnym, także nie ma co mu zarzucać, bo chłop się trochę pobujał do rytmu...

0

@MesQueUnClub_87 A to trzeba rękoma ?

0

@BART97 Skandaliczne, bo ktoś ma inny gust niż ty.. Rzeczywiście nie do pomyślenia.

9

@Adamski69 Milik jeszcze nie jest na takim poziomie, że będą pod niego wybierać szkoleniowca.. O ile w ogóle kiedyś na takim będzie..

2

Ferran to powinien zacząć na ławie, Luuk co wchodzi to strzela. Odstawianie go na boczny tor i dawanie 10-20 minut jest niesprawiedliwe..

1

@norbi77 Piłkarz na tym poziomie MUSI wykorzystać choć połowę z tego co miał Ferran.. Za dojście do sytuacji bramek nie rozdają, a jak w ostateczności będzie nas to kosztować awans, to nikt nie będzie mówić że Barca miała x szans na gola, tylko że kryzys trwa w najlepsze..

2

Drogi transfer Barcy daje dupy?? Nowe.. W ogóle nie znałem

2

Wszystko dzięki Lewandowskiemu, bez dwóch zdań..

26

Ja jeszcze tylko raz przypomnę, że Messi nie wykorzystał wczoraj rzutu karnego.

0

Auba za Ferrana i jesteśmy w domu.

1

@Janiama 3:1 ta prawdziwa Barcelona ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?