0

@draxidox I tak trza żyć.. Ale zaraz Ci ktoś napiszę, że bez dzieci to życie nie ma sensu i żyjemy tylko po to by spłodzić bachora i zdechnąć..

1

@mientusek1407 Wiadomo, gusta są różne. Większość moich znajomych jest zachwycona Breaking Bad, Ja z bólem obejrzałem dwa sezony i dalej nie byłem w stanie się męczyć.

1

Przypominam że dziś wyszedł nowy sezon Peaky Blinders :) Miłego dnia oraz oglądania

1

@Momals11 Na Anfield to akurat było więcej tych głównych winowajców..

0

@paweldunajecfcb Kubica za Piątka i mogę się z tym zgodzić

0

@MarioVeB! Łykają młode pelikany, łykają :)

0

@Survier Popatrz na ich warunki i się zastanów, czy ściana obok Ciebie za bardzo Ci nie wadzi i czy nie warto by spróbować przestawić ja głową

1

@Comfortable_ Sprostował, że podobno włam na konto.

3

@Emhyr Jak umowa Tebasa ? To tych piłkarzy co podpisywał Bartomeu też można wywalić na zbity pysk, bo to umowa Bartomeu ? Z choinki żeś się urwał czy jak ?

0

Tu się jeszcze cos od*ebie

1

@Pawel13sz No co ty. Skąd taki wniosek ?

10

Ale jak to ? Przecież taki dobry chłopak, herb całował :D

0

Ależ to byłby boost dla La Ligi. Po latach gdy notowali tylko spadki popularności przez odejście największych gwiazd, nagle przychodzi Mbappe i Lewy.. La Liga byłaby przez pewien czas na świeczniku. Tebas już zaciera rączki, ale może dzięki temu trochę przymknie oko na ewentualne problemy z rejestracją Lewego.

7

Mówienie że chodzi o pieniądze, gdy ten chce przejść do klubu nad którym jeszcze pół roku temu wisiało widmo bankructwa...

1

@skubi99 W boksie też by w drugiej padl.. Kosmiczna przepaść w skillsach

1

Nie ta liga Piotruś

2

@Gitarkafcb Idź do opery jak takis szlachetny..

1

@Szpenser A od kiedy ligowe mecze Bayernu są transmitowane w TVP ?

1

@kaamil1910 Ferran aktualnie z nikim nie wyglądał fajnie..

0

Oglądających mecz w City... Szpaku błagam Cię

1

@Foton Rozumiem że każdy musi spędzać czas, tak jak ty ?

0

@busquets5 A jak to wygląda w przeliczeniu na minuty?

0

@Ilona_VeB no co?

0

@takisobiektos Ale też nie Krzysztof Piątek żeby oddawać go za grosze..

0

@jordus100 Od tego masz mózg by przesiewać takie bzdury.. Chyba że należysz do grupy co łyka jak pelikan, to już nie ma ratunku..

3

@Tomix_83 W Bayernie wygrał już wszytko i jest tam już nieco wypalony temat.. Barcelona co prawda sportowo w obecnym momencie może być słabsza od Bayernu, ale marketingowo jest znacznie wyżej.. Pichichi i wygranie wyścigu z prawdopodobnie gościem co odbierze następną złotą piłkę, plus wygranie ligi i dojście do jakieś sensownej fazy w LM może wystarczyć do złotej piłki, co w Bundeslidze przy podobnym osiągnięciu będzie niemożliwe.. W Bayernie mogą go zatrzymać tylko astronomiczne pieniądze, do Barcy może przejść by zrobić ostatni skok na Balona.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@prokofiew Na 6 z tego co widzę..

0

@Wilczeq Myślisz że dużo kibiców z tych krajów by przyleciało ?

1

@Messibestplayerintheworld Dembele wydaję mi się trochę za wysoko, jasne miał dwie asysty, ale też w cholerę niedokładnych zagrań które skutkowały kontrą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?