Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@draxidox I tak trza żyć.. Ale zaraz Ci ktoś napiszę, że bez dzieci to życie nie ma sensu i żyjemy tylko po to by spłodzić bachora i zdechnąć..
1
@mientusek1407 Wiadomo, gusta są różne. Większość moich znajomych jest zachwycona Breaking Bad, Ja z bólem obejrzałem dwa sezony i dalej nie byłem w stanie się męczyć.
1
Przypominam że dziś wyszedł nowy sezon Peaky Blinders :) Miłego dnia oraz oglądania
1
@Momals11 Na Anfield to akurat było więcej tych głównych winowajców..
0
@paweldunajecfcb Kubica za Piątka i mogę się z tym zgodzić
0
@MarioVeB! Łykają młode pelikany, łykają :)
0
@Survier Popatrz na ich warunki i się zastanów, czy ściana obok Ciebie za bardzo Ci nie wadzi i czy nie warto by spróbować przestawić ja głową
1
@Comfortable_ Sprostował, że podobno włam na konto.
3
@Emhyr Jak umowa Tebasa ? To tych piłkarzy co podpisywał Bartomeu też można wywalić na zbity pysk, bo to umowa Bartomeu ? Z choinki żeś się urwał czy jak ?
0
Tu się jeszcze cos od*ebie
1
@Pawel13sz No co ty. Skąd taki wniosek ?
10
Ale jak to ? Przecież taki dobry chłopak, herb całował :D
0
Ależ to byłby boost dla La Ligi. Po latach gdy notowali tylko spadki popularności przez odejście największych gwiazd, nagle przychodzi Mbappe i Lewy.. La Liga byłaby przez pewien czas na świeczniku. Tebas już zaciera rączki, ale może dzięki temu trochę przymknie oko na ewentualne problemy z rejestracją Lewego.
7
Mówienie że chodzi o pieniądze, gdy ten chce przejść do klubu nad którym jeszcze pół roku temu wisiało widmo bankructwa...
1
@skubi99 W boksie też by w drugiej padl.. Kosmiczna przepaść w skillsach
1
Nie ta liga Piotruś
2
@Gitarkafcb Idź do opery jak takis szlachetny..
1
@Szpenser A od kiedy ligowe mecze Bayernu są transmitowane w TVP ?
1
@kaamil1910 Ferran aktualnie z nikim nie wyglądał fajnie..
0
Oglądających mecz w City... Szpaku błagam Cię
1
@Foton Rozumiem że każdy musi spędzać czas, tak jak ty ?
0
@busquets5 A jak to wygląda w przeliczeniu na minuty?
0
@Ilona_VeB no co?
0
@takisobiektos Ale też nie Krzysztof Piątek żeby oddawać go za grosze..
0
@jordus100 Od tego masz mózg by przesiewać takie bzdury.. Chyba że należysz do grupy co łyka jak pelikan, to już nie ma ratunku..
3
@Tomix_83 W Bayernie wygrał już wszytko i jest tam już nieco wypalony temat.. Barcelona co prawda sportowo w obecnym momencie może być słabsza od Bayernu, ale marketingowo jest znacznie wyżej.. Pichichi i wygranie wyścigu z prawdopodobnie gościem co odbierze następną złotą piłkę, plus wygranie ligi i dojście do jakieś sensownej fazy w LM może wystarczyć do złotej piłki, co w Bundeslidze przy podobnym osiągnięciu będzie niemożliwe.. W Bayernie mogą go zatrzymać tylko astronomiczne pieniądze, do Barcy może przejść by zrobić ostatni skok na Balona.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@prokofiew Na 6 z tego co widzę..
0
@Wilczeq Myślisz że dużo kibiców z tych krajów by przyleciało ?
1
@Messibestplayerintheworld Dembele wydaję mi się trochę za wysoko, jasne miał dwie asysty, ale też w cholerę niedokładnych zagrań które skutkowały kontrą.