Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
I co z tej dominacji.. Zaraz piłka odbije się od kępki trawy obetrze się o włos łonowy Bellinghama i 2:1 Real..
1
Dobra odpalam.. Jak coś się wydarzy to moja wielka wina.
0
Informuję, że pączki można kupować przez cały rok, nie tylko w tym konkretnym dniu.. Będąc z rana w lidlu odniosłem wrażenie, że nie wszyscy mają tego świadomość ;)
0
@MESSIah16 Widocznie masz niską samoocenę.
3
@bartekvisca A to każdy heteroseksualny mężczyzna musi się podniecać zainteresowaniem randomowej laski ?
0
Xavi pod tym względem to record breaker..
2
@norbi77 Nie mówię tu o sianiu takiej propagandy jak robił to tvpis.. To byłoby chyba niewykonalne.. Obawiam się raczej tego, że z czasem zaczną się jakieś podprogowe zaczepki w stronę pisu, lub marginalizowanie błędów, lub też podprogowe popieranie decyzji aktualnego rządu.
3
Jeżeli za kilka miesięcy będzie to wyglądać tak samo, to jesteśmy na dobrym kursie. Obawiam się jednak, że to gra pozorów.. W tym momencie wszyscy niezależnie na kogo byśmy nie głosowali, chcemy na TVP widzieć obiektywizm, ludzie którzy przejęli zarządzanie w telewizji publicznej też bardzo dobrze o tym wiedzą.. Oczywiście, dzisiejsze wydanie wiadomości na duży plus, ale huraoptymizm który jest tu okazywany przez sporą rzesze ludzi, jest lekko nierozsądny.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Już nawet dziennikarze litują się nad Lewym i nie pytają o niego wprost..
2
@BordowyPtak No wygrali, więc w sumie dobrze, nie ?
1
@DLFCB "Jeżdżę szybko, ale bezpiecznie"
9
Ten Stuu podobno psychicznie był wrakiem już za czasów swojej świetności, także duże prawdopodobieństwo że zrobi z siebie breloczek..
2
Wrzucić Legie do PL i walczy o mistrza ;)
2
@WiernyKatalonii No.. To takie przysłowie..
0
@dux Ostatecznie chyba będą grali w Hamburgu
4
@Jakchcesz Raczej tylko w Polsce.. Nasz prlowska mentalność, niestety dalej tkwi w sporej części społeczeństwa..
0
Jest progres.. Z wolnych strzelają w bramkę..
1
W City by trafił
0
@Szklaner Kocha czy nie kocha, to ma ważny kontrakt z PSG i nic nie może z tym zrobić..
0
@MatBac1991 I to pewnie słynne urodziny siostry..
1
@Herato Raczej 11
3
@Salchent Zajechany melanżami Brazol, który na kacu zjada tych "młodych wracających do formy"
0
Pep powinien oddawać piłkarzy Barcelonie za darmo.. Mam nadzieję, że wszyscy jesteśmy co do tego zgodni..
8
@Deviler Polacy są dymani? Niemożliwe, toć to nowość..
0
@Bartula Skąd wiesz jak smakuje domestos ?
8
@tomek8756 W moim nazwisku jest Z... Co mam z nim zrobić w takim układzie ? Zmienić, czy po prostu podpisywać się bez Z ??
3
Ktoś pisał, że na Benjamina Mendy'ego są niezbite dowody i że nie da się go wybronić.. No to jednak się "rozbiły" hehe.. hehe..
14
@MysticCat Nie ma sensu się z nim kłócić, to reinkarnacja pewnego prowokatora na LR. Tamten skończył z banem, nadejdzie dzień, że i ten skończy tak samo.
0
@AxelF O czym Ty piszesz ? We wszystkich podanych kryteriach króluje Messi.. Na tej stronie panuje jakiś syndrom oblężonej twierdzy..