2

I co z tej dominacji.. Zaraz piłka odbije się od kępki trawy obetrze się o włos łonowy Bellinghama i 2:1 Real..

1

Dobra odpalam.. Jak coś się wydarzy to moja wielka wina.

0

Informuję, że pączki można kupować przez cały rok, nie tylko w tym konkretnym dniu.. Będąc z rana w lidlu odniosłem wrażenie, że nie wszyscy mają tego świadomość ;)

0

@MESSIah16 Widocznie masz niską samoocenę.

3

@bartekvisca A to każdy heteroseksualny mężczyzna musi się podniecać zainteresowaniem randomowej laski ?

0

Xavi pod tym względem to record breaker..

2

@norbi77 Nie mówię tu o sianiu takiej propagandy jak robił to tvpis.. To byłoby chyba niewykonalne.. Obawiam się raczej tego, że z czasem zaczną się jakieś podprogowe zaczepki w stronę pisu, lub marginalizowanie błędów, lub też podprogowe popieranie decyzji aktualnego rządu.

3

Jeżeli za kilka miesięcy będzie to wyglądać tak samo, to jesteśmy na dobrym kursie. Obawiam się jednak, że to gra pozorów.. W tym momencie wszyscy niezależnie na kogo byśmy nie głosowali, chcemy na TVP widzieć obiektywizm, ludzie którzy przejęli zarządzanie w telewizji publicznej też bardzo dobrze o tym wiedzą.. Oczywiście, dzisiejsze wydanie wiadomości na duży plus, ale huraoptymizm który jest tu okazywany przez sporą rzesze ludzi, jest lekko nierozsądny.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Już nawet dziennikarze litują się nad Lewym i nie pytają o niego wprost..

2

@BordowyPtak No wygrali, więc w sumie dobrze, nie ?

1

@DLFCB "Jeżdżę szybko, ale bezpiecznie"

9

Ten Stuu podobno psychicznie był wrakiem już za czasów swojej świetności, także duże prawdopodobieństwo że zrobi z siebie breloczek..

2

Wrzucić Legie do PL i walczy o mistrza ;)

2

@WiernyKatalonii No.. To takie przysłowie..

0

@dux Ostatecznie chyba będą grali w Hamburgu

4

@Jakchcesz Raczej tylko w Polsce.. Nasz prlowska mentalność, niestety dalej tkwi w sporej części społeczeństwa..

0

Jest progres.. Z wolnych strzelają w bramkę..

1

W City by trafił

0

@Szklaner Kocha czy nie kocha, to ma ważny kontrakt z PSG i nic nie może z tym zrobić..

0

@MatBac1991 I to pewnie słynne urodziny siostry..

1

@Herato Raczej 11

3

@Salchent Zajechany melanżami Brazol, który na kacu zjada tych "młodych wracających do formy"

0

Pep powinien oddawać piłkarzy Barcelonie za darmo.. Mam nadzieję, że wszyscy jesteśmy co do tego zgodni..

8

@Deviler Polacy są dymani? Niemożliwe, toć to nowość..

0

@Bartula Skąd wiesz jak smakuje domestos ?

8

@tomek8756 W moim nazwisku jest Z... Co mam z nim zrobić w takim układzie ? Zmienić, czy po prostu podpisywać się bez Z ??

3

Ktoś pisał, że na Benjamina Mendy'ego są niezbite dowody i że nie da się go wybronić.. No to jednak się "rozbiły" hehe.. hehe..

14

@MysticCat Nie ma sensu się z nim kłócić, to reinkarnacja pewnego prowokatora na LR. Tamten skończył z banem, nadejdzie dzień, że i ten skończy tak samo.

0

@AxelF O czym Ty piszesz ? We wszystkich podanych kryteriach króluje Messi.. Na tej stronie panuje jakiś syndrom oblężonej twierdzy..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?