3

"Należy jednak zwrócić uwagę na to, kim jest cytowany dziennikarz Manu Carreño. Jest to również twórca spółki produkcyjnej złożonej z Telefoniki i Supersport, która we współpracy z Mediaset odpowiada od 2019 roku za... Real Madrid TV! Carreño znany jest z tego, że często wbija szpilki w Barcelonę"

To po co go cytujecie ?

0

@Nazio87 Laporta

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Teraz napisali na swoim fb, że nie chcieli by Marciniak został odsunięty od finału, tylko "zdystansować od skrajnej prawicy" Ale muszą im dawać w palnik..

15

@Comentateiro Jeżeli wierzysz w takie głupoty, to nie dziwi mnie reszta twoich komentarzy.

0

@koziar To BVB nie powącha mistrza..

2

@Barca1922 Co ty piszesz.. Grealish dziś szefu..

1

@qbuteq Bo już nie może machać łapami

0

@ptrx Wtedy rewanż mieli w Madrycie

0

@KrychaFCB Chyba nawet dwóch miesięcy się to nie utrzymało z tego co pamiętam :D

8

@marcin62 Ja myślałem, że 110 jak przecinaki lecieli, a tu takie coś :DD

0

@matirix20 Jakbym trafił szóstkę w lotto to byłbym milionerem...

0

@barcelonaLM Messi będzie zyskiem także dla niego, dlatego zmienia ton wypowiedzi.

3

@TaughtMule Ten drugi mocna przeginka, w takich rowach mogą leżeć jakieś pobite butelki czy inny syf.. Rowerzyści na drogach potrafią być irytujący, ale już nie przesadzajmy..

1

@misteriosoVEB Tu sami romantycy. Wiesz, miłość do klubu itd..

0

Od Legia Raków ten mecz dużo się nie różni, też czerwona na początku, też tragicznie się to ogląda..

36

@VegetaPolska No nie.. Polacy właśnie, wbijają mu największe szpile..

6

@Coutinho007 Ciekawe, czy wtedy zasady fair play też nie zostałyby naruszone :D

1

@TheNekro94 Triumfu* ;)

13

@Sapos93 A co ma do rzeczy, wymienianie swoich ulubionych napastników do jego nieudanych przyjęć piłki ? Wy żyjecie w jakieś innej rzeczywistości..

10

@Kidd Przecież sam Skorupski powiedział, że były dymy o premie..

3

@HarveySpecter To chyba często opuszczałeś wykłady.. W Polsce żyje wiele osób na krawędzi emocjonalnej wytrzymałości, a gdy ją przekroczy, to znika rozsądek,empatia i jakiekolwiek emocje.

7

@LM10GOAT I jeszcze to XaviOUT :DDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Bayernowi brakuje jakiegoś drewnianego dobijaka, co strzeli 30+ brameczek w lidze..

1

Stones lepszy drybling od naszych skrzydeł..

5

Balde na skrzydełku to może być strzał w dziesiątkę. Na lewej obronie, dawał w ataku pięć razy tyle co nasi wszyscy skrzydłowi razem wzięci, nie licząc Dembele oczywiście.

4

@PatrykBarca Japońska liga jest poważniejsza od Ekstraklasy..

3

Rozumiem twój punkt widzenia i gdzieś w podświadomości też mam pewne obawy.. Jednakże uważam, że argumentów "za" jest więcej niż przeciw.. Pierwsza sprawa która dla Barcy jest aktualnie tak samo ważna jak aspekt sportowy.. Marketing, paliwo jakiego dolał by do tej machiny Leo jest w tej sytuacji finansowej Barcy wręcz niezbędny, aby wyjść na prawdziwą prostą, bez żadnych dziwnych łuków.. Druga sprawa.. Lewy, myślę że z najlepszym playmarkerem jakiego można sobie wymarzyć, Robert mógłby się momentami poczuć jak w Bayernie i uważam, że wraz z przyjściem Leo, przyszłaby też najlepsza wersje Lewandowskiego.. Trzy.. Jeśli mamy mieć jakiekolwiek szanse na zdobycie LM w przyszłym sezonie, to tylko z Leo.. Nie ma co się oszukiwać, nawet gdyby taki transfer jak Bernardo Silva wypalił, to wciąż brak nam jakości na skrzydłach i Carrasco to żadne rozwiązanie.. Leo nawet w gorszej dyspozycji to top topów, który w każdej chwili może nalać nawet z pustego.. Mamy ogromne problemy z wygrywaniem 1 na 1 przy polu karnym przeciwnika, tak naprawdę tylko jeden Dembele ma o tym jakieś pojęcie, a dalej długo długo nic.. Messi to może być lekarstwo zarówno na aspekty sportowe jak i pozasportowe i tak jak napisałeś, są też minusy jego powrotu, ale teoria mówiąca, że gdy wróci Argentyńczyk to wszystko co wypracował Xavi zostanie zburzone, jest chyba trochę demonizowaniem całego tematu. Myślę, że sam Xavi szanuje pracę jaką wykonał do tej pory i opracowałby plan wdrożenia Leo, bez robienia większego chaosu.

2

@MesQueUnClub96 Jakby wrócił Messi, to w pięciu pierwszych meczach dostałby tyle ciasteczek co dostanie w całym obecnym sezonie.. Ale będąc realistą ciężko wierzyć w powrót Leo..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?