Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Cała obrona Korei z bramkarzem złożona z Kimów :D
1
Spodziewałem się po cichu, że Arabowie potężnie zamurują i będzie 0:0 ale że wcisną dwie brameczki i wygrają, grając dość fajną piłkę.. To żem się nie spodziewał za cholerę..
0
@Mateonvious Lepiej wygrać ligę niż nic...
0
@okiemtypera_lucaxx95 Gdyby Pilzno to była jakaś Borussia, to nastawienie byłoby inne, ale tu nie ma żadnych aspektów które mogą przechylić szalę na rzecz Viktori..
1
Teraz nawet najwięksi optymiści zwątpią..
2
Cały misterny plan w pizdu
27
@barcelonaLM Ta jasne.. A stacje telewizyjne i sponsorzy wstaną i będą bić brawo romantykowi futbolu...
3
W ogóle z tego co kojarzę, to Barca nie dostała w tym sezonie ani jednego rzutu karnego... Ciekawe czy kiedykolwiek była podobna sytuacja, że w połowie października nie mieliśmy żadnej jedenastki..
0
Lewy top asysta
2
@Adamski69 Moim zdaniem z Bayernem wyglądaliśmy dużo lepiej niż z Interem, w dodatku rewanż z Munchen mamy u siebie, ja tam jestem dobrej myśli :)
0
Portugalska kolonia w Wolves chyba powoli dobiega końca..
2
I tak powinno być, grają Ci co najwięcej pokazują na treningach i meczach, a nie za cenę transferu..
0
@paweldunajecfcb To jest gość na Valencie, do Barcelony raczej nigdy nie dojedzie.
1
@El dominatore No niestety, w naszym społeczeństwie bardzo często tak to wygląda, a potem "Matko. Przecież to taki uśmiechnięty chłopak był "
0
@NaFazieHitman 1.Przełożyć na swoją lewą stronę, gdzie ma sporo więcej miejsca.
2.Wziąć do ręki i po prostu podać tej osobie którą tak usilnie woła, by zabrała ten przedmiot..
Dużo lepiej by na tym wyszedł, bo teraz wychodzi na gościa co w ubikacji musi mieć kogoś do rwania papieru...
2
@PatrychoO Jak nie widzisz w takim zachowaniu nic dziwnego, to aż się boję jakim jesteś człowiekiem..
3
@Cvzx Żeby pokazać że nas stać, aby dalej przepłacać za średniej klasy grajków...
0
@ef Po pierwsze.. Jak to najgorsi, do czego pijesz ?
A po drugie.. Służba MEDYCZNA.. Ci ludzie od tego są, by ratować drugiemu człowiekowi życie i chwała im za to.
0
@ElTomas Depay przy Ferranie to wirtuoz.
0
@AlphaNumeric Jak kibicujesz Lewemu a nie Barcy, to tak.. Z pewnością.
2
@Peciak Dembele super meczyk, no ale Pan Robert jednak dziś z nieco innej planety
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@dux Przecież Depay zrobił dokładnie to samo co wymieniłeś..
1
@dux Ale o co Ci teraz chodzi ? :DDD
0
@Lionel_Messi10 Ferran nie dałyby rady zastąpić cienia Lewandowskiego...
4
@Don-Corleone Jak nie widzisz ewidentnego sarkazmu i żartu, to wychodzi na to że ty bardzo mało czaisz.
11
Stawiać wyżej Ferrana od Depaya to herezja..
1
@kacperFCB_ Tutaj zawsze usłyszysz, że Barca jest męczennikiem..
4
@xPrz3maSx Nie rozumiesz.. Lewy jest nowym transferem, więc pojawiają się takie artykuły, coś na zasadzie "spełnia oczekiwania" w następnym sezonie już nie będą pisać osobno o każdej bramce Lewego. Teraz jest to po prostu nowy nabytek i artykuły o jego postępach są normalne.
0
Lewy by trafił .. Fakt nie opinia.