1

Cała obrona Korei z bramkarzem złożona z Kimów :D

1

Spodziewałem się po cichu, że Arabowie potężnie zamurują i będzie 0:0 ale że wcisną dwie brameczki i wygrają, grając dość fajną piłkę.. To żem się nie spodziewał za cholerę..

0

@Mateonvious Lepiej wygrać ligę niż nic...

0

@okiemtypera_lucaxx95 Gdyby Pilzno to była jakaś Borussia, to nastawienie byłoby inne, ale tu nie ma żadnych aspektów które mogą przechylić szalę na rzecz Viktori..

1

Teraz nawet najwięksi optymiści zwątpią..

2

Cały misterny plan w pizdu

27

@barcelonaLM Ta jasne.. A stacje telewizyjne i sponsorzy wstaną i będą bić brawo romantykowi futbolu...

3

W ogóle z tego co kojarzę, to Barca nie dostała w tym sezonie ani jednego rzutu karnego... Ciekawe czy kiedykolwiek była podobna sytuacja, że w połowie października nie mieliśmy żadnej jedenastki..

0

Lewy top asysta

2

@Adamski69 Moim zdaniem z Bayernem wyglądaliśmy dużo lepiej niż z Interem, w dodatku rewanż z Munchen mamy u siebie, ja tam jestem dobrej myśli :)

0

Portugalska kolonia w Wolves chyba powoli dobiega końca..

2

I tak powinno być, grają Ci co najwięcej pokazują na treningach i meczach, a nie za cenę transferu..

0

@paweldunajecfcb To jest gość na Valencie, do Barcelony raczej nigdy nie dojedzie.

1

@El dominatore No niestety, w naszym społeczeństwie bardzo często tak to wygląda, a potem "Matko. Przecież to taki uśmiechnięty chłopak był "

0

@NaFazieHitman 1.Przełożyć na swoją lewą stronę, gdzie ma sporo więcej miejsca.
2.Wziąć do ręki i po prostu podać tej osobie którą tak usilnie woła, by zabrała ten przedmiot..

Dużo lepiej by na tym wyszedł, bo teraz wychodzi na gościa co w ubikacji musi mieć kogoś do rwania papieru...

2

@PatrychoO Jak nie widzisz w takim zachowaniu nic dziwnego, to aż się boję jakim jesteś człowiekiem..

3

@Cvzx Żeby pokazać że nas stać, aby dalej przepłacać za średniej klasy grajków...

0

@ef Po pierwsze.. Jak to najgorsi, do czego pijesz ?
A po drugie.. Służba MEDYCZNA.. Ci ludzie od tego są, by ratować drugiemu człowiekowi życie i chwała im za to.

0

@ElTomas Depay przy Ferranie to wirtuoz.

0

@AlphaNumeric Jak kibicujesz Lewemu a nie Barcy, to tak.. Z pewnością.

2

@Peciak Dembele super meczyk, no ale Pan Robert jednak dziś z nieco innej planety

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@dux Przecież Depay zrobił dokładnie to samo co wymieniłeś..

1

@dux Ale o co Ci teraz chodzi ? :DDD

0

@Lionel_Messi10 Ferran nie dałyby rady zastąpić cienia Lewandowskiego...

4

@Don-Corleone Jak nie widzisz ewidentnego sarkazmu i żartu, to wychodzi na to że ty bardzo mało czaisz.

11

Stawiać wyżej Ferrana od Depaya to herezja..

1

@kacperFCB_ Tutaj zawsze usłyszysz, że Barca jest męczennikiem..

4

@xPrz3maSx Nie rozumiesz.. Lewy jest nowym transferem, więc pojawiają się takie artykuły, coś na zasadzie "spełnia oczekiwania" w następnym sezonie już nie będą pisać osobno o każdej bramce Lewego. Teraz jest to po prostu nowy nabytek i artykuły o jego postępach są normalne.

0

Lewy by trafił .. Fakt nie opinia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?